Новини

сьогодні
На засідання було винесено три питання: підготовка спортсменів до Олімпіади, визначення кандидатів на отримання стипендій голови КОДА спортсменам-кандидатам від Київської області до участі в Олімпійських іграх, організація урочистих проводів спортсменів Київщини – учасників ХХХІ літніх Олімпійських ігор, XV Паралімпійських ігор 2016 року.
сьогодні
За інформацією ДАІ ГУМВС України в Київській області у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на окремих ділянках автодоріг державного значення Київ – Одеса та Київ - Знам’янка можливі ускладнення в русі.
сьогодні
Днями в приміщенні Київської облдержадміністрації, за участю заступника голови облдержадміністрації Андрія Янченка, відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області у літку 2016 року.  
сьогодні
19 травня Верховна Рада перейменувала ще 287 населений пункт і район в рамках закону “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів і заборону пропаганди їхньої символіки”.
сьогодні
Днями, під час засідання сесії, депутати Білоцерківської міської ради розглянули Програму відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій населення м. Білої Церкви міським електричним транспортом за рахунок коштів міського бюджету на 2016 рік.
вчора
За дорученням голови КОДА Максима Мельничука, опубліковано протокол засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
вчора
На Київщині розпочато глобальний аудит усіх приватних об’єктів соціального типу, в яких перебувають люди літнього віку, діти, хворі, які проходять курс оздоровлення чи реабілітації, та ін. Масова перевірка таких закладів буде проведена у найближчі кілька днів і вже до четверга керівники районів відзвітують обласному керівництву про їх стан і придатність до експлуатації. 
вчора
Сьогодні, 30 травня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів засідання обласного оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в с. Літочки Броварського району. В засіданні штабу взяли участь голова Київської обласної ради Ганна Старикова, 1-ий заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, заступники голови Ігор Любко та Андрій Янченко.
вчора
27 травня з нагоди святкування останнього дзвоника у навчальних закладах Київської області пройшли урочисті заходи.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації доручив усім головам райдержадміністрацій на місцях у районах вивчити ситуацію щодо функціонування соціальних закладів, провести їх ретельні перевірки та найближчим часом подати узагальнену інформацію керівництву області, а також організувати роботу щодо допомоги для поховання загиблих.
вчора
За тиждень з 20 до 27 травня 2016 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 33 ділянки.
вчора
Процес утворення нових територіальних громад активно проходить по всій Київській області. Для реалізації реформ регіональної політики на місцях створюється Агенція регіонального розвитку Київської області.
вчора
Нещодавно народний аматорський хор «Жайвір» Баришівського районного будинку культури  вирушив агітпотягом «Труханівська Січ» із справжньою українською піснею до районів проведення Антитерористичної операції.
вчора
26 травня 2016 року в м. Яготин пройшов обласний велопробіг, який розпочався 16 квітня у м. Бучі Київської області та завершиться 28 травня. Метою заходу є збір коштів на потреби Центру реабілітації дітей з ураженням опорно-рухового апарату «Вільний рух».
вчора
За інформацією Головного управління статистики в Київській області середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у квітні 2016 року склала 346,9  тис. осіб. На оплату праці їм було спрямовано 1,7 млрд грн.
вчора
Днями відбулася колегія Києво-Святошинської РДА, в ході якої вирішили на чергову сесію районної ради подати пропозиції щодо виділення майже 200 тис. гривень на реалізацію програми «Матеріально-технічне забезпечення управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА».
вчора
Днями на Київщині відбувся заїзд учасників фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе-2016». До участі у фестивалі долучилися 200 дітей з особливими потребами від 6 до 17 років (36 з яких прийматимуть участь в супроводі дорослих).
вчора
25 травня фастівчани взяли участь у благодійному велопробігу. Головною метою заходу є зібрання коштів для потреб Центру реабілітації дитини з ураженнями опорно-рухового апарату «Вільний рух».  

Новини управлінь