Новини

сьогодні
У м. Біла Церква відбулося командно-штабне навчання  з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області та її ланок
сьогодні
У Ставищенському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарку вакансій. Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.
сьогодні
Міністерство внутрішніх справ проводить заходи з добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів. Громадяни можуть здати в органи внутрішніх справ зброю, що зберігається в них із порушенням чинного законодавства.
сьогодні
Реагуючи на порушення, прокуратура області заявила позов до Обухівського районного суду з вимогою скасувати незаконні розпорядження адміністрації, визнати недійсними державні акти на право власності на землю та витребувати їх із незаконного володіння.
сьогодні
Всі звернення розглядаються своєчасно, протягом 3-х днів, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить чинному законодавству, надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми діючого законодавства.
сьогодні
Заступник голови Київської облдержадміністрації, Голова Обласного штабу допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк провів робочу зустріч із головою правління Польської палати інвестиційного розвитку.
вчора
Сьогодні голова Київської ОДА Володимир Шандра відвідав спеціалізовані медично-волонтерські навчання, які відбулись на у полігоні Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”. Голова КОДА зауважив, що ці навчання перші із серії, і аналогічні відбудуться у кожному райцентрі області.
вчора
Учитель - одна з найважливіших професій. Для кожного із нас учитель - близька і дорога людина. Саме такий лейтмотив був у цьогорічного обласного заходу, на якому вшановували людей цієї професії
вчора
В приміщенні Фастівського Центру професійно-технічної освіти проведено Круглий стіл на тему: «Кадрові потреби роботодавців у місті Фастів та Фастівському районі на перспективу». 
вчора
У контексті завдань Концепції реформування місцевого самоврядування робочою групою при Мінрегіоні підготовлено законопроекти щодо бюджетної децентралізації
вчора
Днями в приміщенні районного будинку культури відбувся благодійний концерт гурту «ТаРута» на підтримку армії, головною метою якого було зібрання коштів для бійців Збройних сил України. 
вчора
Дорогі батьки, матері, бабусі і діди! Турбота про людей похилого віку повинна стати справою всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі 
вчора
Прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за фактом розкрадання 450 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг на декількох вулицях у м. Сквира.  

Новини управлінь

сьогодні