Новини

вчора
У Славутичі пройшло командно-штабне навчання щодо дій в надзвичайних ситуаціях в зимовий період. У цьому заході взяли участь міський голова Володимир Удовиченко, члени постійної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, комунальні служби міста.
вчора
Сьогодні в приміщенні КОДА відбулась конференція Союзу сільськогосподарських підприємств Київської області. На заході був присутній голова облдержадміністрації Володимир Шандра, керівники і власники аграрних підприємств області, представники делегації Південної Кореї, та громадських організацій області.
вчора
У вівторок відбулося чергове засідання комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київщини, які опинилися у складних життєвих обставинах.
вчора
Секретар Фастівської міської ради Галина Поліщук провела технічну нараду з питань безперебійного, безаварійного, сталого газопостачання всіх об’єктів міста в період опалювального сезону 2014-2015 рр. У нараді взяли участь керівники комунальних підприємств
вчора
Проект реалізується Національною академією державного управління при Президентові України спільно з Всеукраїнською громадською організацією Центр «Розвиток демократії» та Голландським інститутом державного управління.
вчора
Розпорядженнями Президента України призначено тимчасово виконувати обов'язки: голови Баришівської районної державної адміністрації - ЗАГУМЕННОГО Дмитра Миколайовича, голови Білоцерківської районної державної адміністрації - МАРШАЛКА Вадима Анатолійовича...
вчора
Розпорядженням міського голови від 24 вересня 2014 року №137 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2014-2015 навчальний рік» призначена стипендія міського голови студентами вищих навчальних закладів міста.
вчора
Верховна Рада України ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування». «Мета законопроекту дуже проста – передати сільським і селищним радам право вчинення нотаріальних дій. Уряд підтримує це рішення».
вчора
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбувся інформаційний захід для представників органів місцевої влади. ЄС має намір підтримати місцеві громади з усієї України.
вчора
Прокуратура Обухівського району через суд повернула у власність держави 9 соток землі, що була незаконно відчужена на користь народного депутата України Сергія Клюєва.
21 жовтня
20 жовтня 2014 року у Київській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо можливості отримання Київською областю фінансування на проекти з підтримки внутрішньо переміщених осіб.
21 жовтня
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1133/2014-рп Про тимчасове виконання обов'язків голови Яготинської районної державної адміністрації Призначити ДАВИДЕНКА Андрія Юрійовича тимчасово виконуючим обов'язки голови Яготинської районної державної адміністрації.
21 жовтня
Зміна підходів до регіонального розвитку, що відбулась в Європі та зачепила зараз Україну, спрямована на посилення ролі регіонів, органів публічної влади в регіонах у власному стратегічному плануванні та розвитку.

Новини управлінь