Новини

вчора
Вітаю зі святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості! У цей день прийміть побажання миру і добра, щастя і злагоди у родинах!
вчора
Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у місячний строк із дня надходження відповідних документів приймається рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформується комісія, яка подала такі документи.
вчора
Протягом останніх десяти місяців в Українці тривав проект «Громадська платформа місцевої демократії міста Українки». Його впроваджувала громадська організація «Центр розвитку громади» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та ПРООН.
вчора
У біографії кожного населеного пункту Київщини- своя історія розвитку і здобутків. Та є одне спільне начало, що об’єднує нас у велику родину, справжній золотий запас нашого столичного регіону - це наші люди.
вчора
Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні на Сході держави ведуться бойові дії і колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.
вчора
Роботи зі збирання сільськогосподарських культур продовжуються. Все зібране зерно ранньої групи знаходиться у зерносховищах, які повністю підготовлені та впорядковані для його зберігання. Також господарства області проводять посів озимих культур.
вчора
Днями Яготин відвідала делегація журналістів європейських видань з метою ознайомлення з впровадженим проектом “Комплексна термомодернізація дитячого садка в м. Яготині. Європейські підходи” на базі дошкільного навчального закладу №4 “Пролісок”.
вчора
Платники Тетіївської обласної державної податкової інспекції спрямували до бюджету 757,4 тисяч гривень військового збору, в тому числі Сквирське відділення - 298,1 тисяч гривень, Тетіївське відділення - 189,2 тисяч гривень, Ставищенське відділення - 144,2 тисячі гривень та Володарське відділення - 125,9 тисяч гривень.
вчора
Не вперше допомагає воїнам Кагарличчини подружжя лікарів Трейтяків. Гроші на спорядження, консерви, згущене молоко, вода, кава, цигарки - все, що постійно просять для бійців волонтери району, лікарі приносять до пункту збору допомоги бійцям.
18 вересня
Війна довела, що патріотом можна бути не тільки на передовій, але й у тилу. На мужності вояків у зоні боїв, на самовідданості волонтерів та щедрості благодійників і тримається нині Україна.
18 вересня
10-річний Роман Барабаш, навчаючись у четвертому класі Переяслав-Хмельницької ЗОШ №7 Київської обл. (нині він учень 5-В класу), став переможцем Всеукраїнського конкурсу серед школярів “Дудл для Google”, де дітям було запропоновано намалювати логотип Google на тему “Україна моєї мрії»
18 вересня
- Я не перестаю наголошувати, що на світові ринки треба поставляти не сировину, а готову продукцію, - коментує розвиток партнерських стосунків очільник області Володимир Шандра. – Кінцева продукція не лише швидше знайде покупця, а й дорожче коштувати на прилавках європейських країн.
18 вересня
Напружена ситуація у країні вимагає виважених і рішучих дій не тільки від дорослих, але й від дітей. Так, днями за ініціативи школярів села Нова Олександрівка Згурівського району, уся молодь активно долучилася до акції «Діти Київщини – воїнам АТО»

Новини управлінь