Новини

вчора
Від початку проведення антитерористичної операції, завдяки спільним зусиллям громади Київщини, Обласним штабом допомоги учасникам АТО та їх сім’ям вдалося провести величезну роботу з допомоги нашим землякам, які несуть службу на Cході.
вчора
Українські військові, які відправилися у зону АТО під час першої загальноукраїнської мобілізації, поступово повертаються додому. Щоправда, лише на 10-14 днів, у так звану відпустку. Проте їх змінюють нові війсковозобов’язані.
вчора
З метою якісного укомплектування вакантних посад військовослужбовцями за контрактом в приміщенні Ірпінського міського центру зайнятості відбулась презентація Ірпінського міського військового комісаріату.
вчора
Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.
вчора
28 серпня в будинку культури с. Фурси відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена початку нового навчального року. У роботі конференції взяли участь голова Білоцерківської райдержадміністрації Василь Хрик
вчора
Голова Київської обласної державної адміністрації взяв участь в конференції керівників закладів та установо світи, педагогічних працівників Київської області.
вчора
Господарським судом Київської області задоволено в повному обсязі позовні вимоги Бориспільської міжрайонної прокуратури про повернення до державної власності земельної ділянки площею 99 га.
вчора
З метою сприяння ефективній зайнятості громадян, які прибувають до Згурівського району на тимчасове перебування, підвищення рівня їх інформованості про ринок праці регіону та послуги, які надаються Державною службою зайнятості
вчора
З 1032 контрольних функцій, які належать різним центральним органам виконавчої влади (ЦОВВ), має залишитися 680, а кількість органів, що здійснюють контрольні функції, буде скорочено на 51% 
вчора
З 25 по 27 серпня 2014 року на базі комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»  відбувся з’їзд Обласної Ради дітей Київщини.  Відкриття ОРДК розпочалося з вітального слова директора комунального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Тамари Нестерук. 
вчора
Артисти, з яких складається колектив, родом з різних куточків України. Об’єднані мистецтвом, вони не знають поділу на Схід і Захід, Північ і Південь. Несучи ідею єдності і неподільності України, вони взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Незалежності. 
27 серпня
День незалежності України, беззаперечно, є найбільшим святом нашої держави. Збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України - впродовж років, десятиліть, століть...
27 серпня
24 серпня 2014 рокув місті Бровари пройшли святкування з нагоди Дня Незалежності. Броварчани святкували 23-ю річницю проголошення Незалежності України особливо патріотично, влаштувавши живий ланцюг «За єдину Україну».

Новини управлінь