Новини

вчора
В цей день, я закликаю вас згадати одну з найбільш героїчних та трагічних подій в нашій історії – бій під Крутами. Ніколи не забувайте подвиг тих, хто поклав свої життя за нашу волю, за нашу Україну! Слава Україні! Героям Слава!
вчора
Сьогодні на Аскольдовій могилі у Києві, відбулася церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. У рамках заходу відбулося покладання квітів до Пам’ятного Хреста Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві, де перезахоронена частина загиблих молодих патріотів. 
вчора
Делегація Державного агентства земельних ресурсів України здійснила першу навчальну поїздку до Королівства Нідерландів у рамках проекту Твіннінг «Сприяння розвитку відкритого і прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні».
вчора
Робота керівного складу цивільної оборони, служб, підприємств, організацій та установ міста у 2014 році була спрямована на підвищення ефективності функціонування та посилення надійності єдиної системи цивільного захисту населення.
вчора
За таким девізом діють учні, їх батьки та вчителі Яготинського НВК № 3. Вони, як і десантники, розуміють, що війну можна виграти не тільки вдалими маневрами на передовій, а й злагодженою роботою в тилу. Тому "третя" школа постійно проводить акції на допомогу атовцям.
вчора
Подальша робота над реалізацією реформ у сфері місцевого самоврядування передбачає внесення змін до Конституції України. Мінрегіон планує вже на цьому тижні ініціювати підготовку узгоджених пропозицій до проекту внесення змін до Конституції України.
вчора
Під час круглого столу обговорювались причини та передумови виникнення корупції, шляхи боротьби з корупцією на всеукраїнському та місцевому рівнях, а також форми громадського контролю та взаємодії громадськості та органів державної влади.
28 січня
Волонтери з м. Бориспіль та м. Яготин побували в зоні Антитерористичної операції. І хоча обстріли не припинялись, солдати все ж таки отримали те, що привезли волонтери. Захисники Вітчизни висловили щиру подяку всім, хто долучився до допомоги, а в особливості дітям.
28 січня
В приміщенні Ржищівського міського Будинку культури відбулася інтерактивна лялькова вистава для дітей молодшого шкільного віку - «Рукавичка». Ініціатором проведення даного заходу стала служба у справах дітей та сім’ї Ржищівського міськвиконкому та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
28 січня
В рамках проведення внутрішнього аудиту спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області перевірено своєчасність отримання пенсій пенсіонерами та умови і якість проведення прийому громадян в управлінні Фонду в Яготинському районі
28 січня
Збереження здоров’я та життя підростаючого покоління, виховання у дітей культури безпечної поведінки з вогнем – це основне завдання батьків, педагогів та рятувальників. Саме тому, 27 січня рятувальники проводили тематичні уроки з учнями шкіл Кагарлицького та Ставищенського районів
28 січня
У Бориспільському районі створено колегіальний, консультативно-дорадчий орган Координаційну волонтерську раду. Рішення було прийнято згідно з Розпорядженням голови Київської ОДА від 10 грудня 2014 року «Про Координаційну волонтерську раду при Київській обласній державній адміністрації». 
28 січня
Ось так тепер виглядає сцена танцювального залу районного будинку культури у місті Переяслав, Київської області. І вже скоро на цій сцені буде відкрито першу в місті студію танця, вже скоро вона зустрічатиме перших музикантів і співаків, а зал глядачів та шанувальників.

Новини управлінь