Новини

сьогодні
За участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.
сьогодні
За позовом Бориспільської міжрайонної прокуратури рішенням господарського суду Київської області розірвано договір оренди земельної ділянки площею 12 гектарів вартістю близько 400 тисяч гривень.
сьогодні
Військовослужбовці, призвані під час мобілізації пройдуть обов’язкову індивідуальну підготовку та бойове злагодження у складі штатних підрозділів. Під час третьої черги часткової мобілізації буде приведено у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини забезпечення.
сьогодні
18-20 липня у Львові відбувся Чемпіонат України зі стендової стрільби. У змаганнях в тому числі взяли участь і спортсмени з Київщини. Представники Київського обласного центру олімпійської підготовки Ігор Тєльний та Ольга Ігнатова вибороли «золото», а Георгій Іпатов – «бронзу».
сьогодні
24 липня головне управління Пенсійного фонду України у Київській області завершило фінансування пенсійних виплат за липень поточного року в усій  Київщині. Затримок із виплатами допущено не було, загалом на пенсії спрямували понад 900 мільйонів гривень. 
вчора
Понад 150 тонн харчів, дизельні генератори, радіостанції,  бронежилети, кевларові шоломи, одяг, спальні мішки та фінансову допомогу зібрала громада Київщини для  військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Окрім того, гуманітарну допомогу від Київської області отримають і мешканці Донбасу.
вчора
Влада і громада Київщини ні на мить не припиняють збирати допомогу для Захисників Вітчизни, їхніх сімей, вимушених переселенців та громадян України, які нині у зоні проведення АТО.
вчора
У рамках проведення районної акції «Мобілізація», ініційованої Києво-Святошинською РДА на виконання Указу президента України «Про часткову мобілізацію», адміністрація оптового ринку «Столичний» заявила про наміри облаштувати спеціальний пункт збору продовольства для потреб армії, вимушених переселенців та мирного населення звільнених міст Донбасу.
вчора
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації, ранні зернові обмолочено на 20% від прогнозу. Вже намолочено і завезено на зернотоки та елеватори 230 тисяч тонн збіжжя. Середня урожайність наразі складає 40,6 центнера, що на рівні минулого року. 
вчора
Апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення Білоцерківського міськрайонного суду, яким задоволено позов прокуратури міста Біла Церква про витребування на користь держави понад 30 гектарів земель водного фонду в селі Шкарівка з незаконного володіння.

Новини управлінь