Новини

вчора
Молодь, яка нині живе і творить в Україні, прагне того, щоб наша держава зайняла гідне місце серед розвинених європейських та світових країн.
24 червня
Під час заходу відбулася демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур, створених науково-дослідними установами НААН. Всього на полях Виставково-інноваційного центру представлено 1118 сортів і гібридів, 77 сільськогосподарських культур
24 червня
Головним управлінням Держгеокадастру Київщини уже видано понад 9 тисяч 907 дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 тис. 431 га. Найбільше дозволів видано по Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах – 1 тис. 488, 1 тис. 314 та 1 тис. 299 документів відповідно.
24 червня
Запроваджується заявницький принцип державного обліку інвестицій, відповідно до якого подання статистичної звітності про здійснення іноземних інвестицій буде здійснюватися підприємствами з іноземними інвестиціями та установами банку.
24 червня
Індекс промислового виробництва склав 106,8 відсотка (по Україні – 6 місце). Реалізовано промислової продукції у відпускних цінах підприємств на суму майже 19,3 млрд.грн. (у січні-березні 2015 року – 14,5 млрд. гривень). Обсяг продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств зменшився на 5,2% (по Україні – 19 місце) і склав 1223,8 млн. гривень (по Україні – 3 місце).
24 червня
З набуттям Україною незалежності та переходу економіки країни на нову модель розвитку, завод не втратив своїх позицій, а навпаки – провів суттєву модернізацію, запровадив нові технології і в результаті підприємство працює нині стабільно та рентабельно.
24 червня
У селі Мала Офірна Фастівського району придбано просторий двоповерховий житловий будинок для дитячого будинку сімейного типу родини Ігоря і Людмили Фаїн, де знайшли родинне тепло семеро дітей, які з різних причин втратили піклування власних батьків. Родина переїхала з Маріуполя на Київщину у березні минулого року.
24 червня
Згідно з постановою від 8 червня 2016 р. № 367 розмір винагород у 2016 році збільшиться на 25%, з2017 року - ще на 20%, а з 2018-го розмір винагород буде прирівняний до розмірів винагород спортсменів-чемпіонів і призерів Олімпійських ігор
24 червня
Проект має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя, що допомагає пережити людям, які вийшли на пенсію, особисту драму переходу від одного способу життя до іншого.
24 червня
У січні–травні 2016р. проти відповідного періоду 2015р. відбулося зростання у будівництві будівель майже на 31%, у т.ч. житлових будівель – на 15% та нежитлових – на 49%. Індекс будівництва інженерних споруд збільшився у 1,6 рази.
24 червня
З перевагами тих чи інших перспективних сортів низки зернових та інших культур безпосередньо в полі змогли ознайомитися голова Таращанської районної державної адміністрації Андрій Давиденко, керівники і агрономи сільськогосподарських підприємств, керівники фермерських господарств, керівники та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
23 червня
Максим Мельничук нагородив найкращих працівників Почесними грамотами Київської ОДА. Зокрема відзначені нагородами були близько ста державних службовців, які працюють в апараті та структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації, обласних райдержадміністраціях.
23 червня
Шановні колеги! Ви заслуговуєте на особливу повагу. Адже, усвідомлюючи свою високу відповідальність, заприсяглися служити на благо своєї держави та народу, а також забезпечувати результативну та стабільну роботу органів державної влади.
23 червня
Створення Фонду з енергоефективності та упровадження заходів з енергоефективності дозволять зменшити cпоживання енергоресурсів та підвищити якість комунальних послуг, - зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він зауважив, що економія від запровадження заходів з енергозбереження становить 50-70%.
23 червня
Держава передбачила для військовослужбовців одноразову матеріальну допомогу, яка суттєво зросла з початку року, оздоровчі кошти, відпустку та можливість професійного зростання.
23 червня
Вчора голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч з делегацією від Китайської Народної Республіки, під час якої обговорили питання співпраці у галузі будівництва доріг та підвищення енергонезалежності на території Київської області. Учасником зустрічі виступив Президент України у 2005-2010 рр. Віктор Ющенко.
23 червня
Серед учасників програми найбільш популярним енергоефективним продуктом залишається придбання матеріалів і обладнання. Упродовж останнього тижня було залучено 6096 «теплих» кредитів на суму майже 99 мільйонів гривень.
23 червня
Станом на 22.06.2016 року комісія розглянула та затвердила 2 100 заяв військовослужбовців, які беруть участь в АТО, 121 заяву від поранених в зоні проведення АТО, 20 заяв від сімей, родичі яких загинули в зоні проведення АТО, 97 заяв демобілізованих військовослужбовців на оздоровлення, 48 заяв від внутрішньо переміщених осіб.

Новини управлінь

24 червня
24 червня
24 червня