Новини

сьогодні
Державна міграційна служба фіксує багато звернень мешканців Донецької та Луганської областей, які подали заяви на оформлення закордонного паспорта за місцем проживання. У більшості випадків вони можуть отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон за місцем тимчасового перебування.
сьогодні
31 липня в Україні стартував Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Мінрегіон проводить конкурс спільно з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» та трьома асоціаціями органів місцевого самоврядування. 
сьогодні
31 липня на відпочинок до оздоровчого комплексу «Лісовий» в селі Скоморохи Тернопільської області вирушило 100 дітей Києво-Святошинського району. Незважаючи на скрутні економічні часи, оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій є пріоритетним завданням для влади усіх рівнів.
сьогодні
01 серпня  головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області розпочалось фінансування пенсій на серпень нинішнього року відповідно до графіку виплати пенсій.
сьогодні
План доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (Кошик І), обрахований Міністерством фінансів України на січень-липень 2014 року місцевими бюджетами області виконаний на 105,9 відсотка, понад план надійшло 98,0 млн.гривень.
сьогодні
У рамках проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України» 31 липня 2014 року в місті Українка пройшов одноденний семінар з питань управління офіційними сайтами міських рад та розміщення на сайтах міських рад публічної інформації за підтримки Швейцарсько-українського проекту DESPRO.
сьогодні
У Рокитнянському районі ранні зернові зібрані на 78% посівних площ, а у Сквирському - на 54%. 
сьогодні
Акцію провели аби підтримати наших хлопців, які ризикуючи власним життям захищають Батьківщину. У рамках флешмобу відбулася хода вулицями міста із прапором та плакатами із гаслами на підтримку українських воїнів і збір коштів на потреби української армії.  
сьогодні
Працівники закладів охорони здоров’я психіатричного профілю спільно з психологами Державної служби з надзвичайних ситуацій та соціальними працівниками надають психологічну допомогу мешканцям звільнених міст в зоні проведення АТО та тимчасово переміщеним особам.
сьогодні
31 липня у приміщенні Державного архіву Київської області відбулася церемонія відкриття документальної виставки «Перша світова: хроніка подій на Київщині». Відкриття приурочено до Дня Пам`яті Жертв Першої світової війни 1914-1918 років. Саме цього року виповнюється 100 років від дня початку Першої світової війни
сьогодні
Cтрок завершення імпортної операції без увезення товару на територію України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами) не може перевищувати 180 календарних днів з моменту здійснення резидентом авансового платежу або виставлення векселя на користь нерезидента. 
вчора
Інформація щодо призначення одноразової грошової допомоги у разі у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві
вчора
З початку літа на Київщині пройшла низка заходів, здійснених у межах Всеукраїнської туристичної естафети пам’яті, яка присвячена 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Надовго залишаться у спогадах дітей такі акції. Оскільки сьогодні учасники точно впевнені, що хочуть жити лише у мирній країні.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні