Новини

вчора
Під час зустрічі обговорили питання надання допомоги внутрішньо переміщеним особам зі східних областей України. Зокрема, забезпечення переселенців необхідними та важливими предметами для життя, а також максимальне сприяння в отримання важливих послуг соціального характеру
вчора
Столичний регіон має величезний потенціал у сфері внутрішнього туризму, в альтернативній енергетиці та транзиті, щоб його реалізувати, необхідно налагодити роботу з інвесторами, замінити старі управлінські кадри й мінімізувати корупцію
вчора
Важливою подією для Мешканців села Морозівка стало повернення додому воїнів АТО Сергія Петренка та Сергія Блощинського. Майже рік минув з того часу, як з першою хвилею мобілізації вони залишили рідних, друзів і пішли на Схід країни захищати рідну землю. 
вчора
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе провів прийом громадян в Білій Церкві. Жителі міста прийшли озвучити керівництву області проблеми міста і знайти рішення багатьох приватних питань
вчора
За участі директора Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації малих міст України Олександра Слобожана відбулася нарада щодо вирішення особливостей об’єднання громад Переяславщини.
вчора
Заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк з робочим візитом відвідав Богуславський район, де провів засідання оперативного штабу допомоги воїнам АТО, а також відвідав Богуславський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.
вчора
У Бориспільському районі — першому в Україні — стартує пілотний проект щодо розвитку сільського господарства та агропромислового бізнесу.
вчора
Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк взяв участь у традиційній культурно-мистецькій акції «Гімн єднає Україниу», що відбулася у Бориспільському міському Будинку культури.
вчора
Управління соцзахисту населення Переяслав-Хмельницької РДА повідомляє, що з метою реалізації права учасників АТО на санаторно-курортне лікування та для одержання путівки, особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
вчора
У Білоцерківській райдержадміністрації було підписано меморандум про співпрацю щодо будівництва заводу з переробки твердих побутових і промислових відходів.Підписання документа стало першим кроком у реалізації проекту з будівництва сміттєпереробного заводу. 
вчора
Лише у 2015 році заявлено позовів про повернення у державну власність 194 га лісів вартістю понад 135 мільйонів гривень.
вчора
Компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених у Законі України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” за програмою 2501350 “Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період”.
вчора
З початку 2015 року ГУ ДФС у Київській області до зведеного бюджету забезпечено надходження 3,6 млрд. гривень. В порівнянні з попереднім роком показник перевищений на 626,8 млн. грн. або на 21,1%.
вчора
Як повідомлялося раніше, формується стрілецький батальйон з місцем проведення навчального збору у с. Дивічки Переяслав-Хмельницького району.
27 травня
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої поїздки до Згурівського району провів зустріч з громадським активом, головами сільських і селищних рад, виконавчим апаратом РДА. У ході засідання, що відбувалося у форматі діалогу обговорили найбільш актуальні питання забезпечення життєдіяльності району
27 травня
На цьому наголосив Володимир Шандра під час відвідування сільськогосподарського підприємства у Згурівському районі на Київщині
27 травня
Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів розширене засідання оперативного штабу допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім’ям за участі демобілізованих воїнів.
27 травня
У Богуславському районі в селі Чайки відбулася урочиста церемонія відкриття XXI фестивалю дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе-2015». Захід відвідав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк.

Новини управлінь