Новини

3 липня
Голова Київської ОДА Володимир Шандра та його заступник Дмитро Христюк урочисто привітали спортсменів Київщини, призерів І Європейських ігор. Змагання нещодавно відбулися у Баку (Азербайджан).
3 липня
Під час наради з місцевими аграріями та представниками органів самоврядування обговорили найбільш актуальні та болючі питання аграрного сектору. Зокрема, оцінили проходження посівної кампанії у краї, спрогнозували рівень цьогорічного урожаю зернових, домовилися щодо подальшого вирішення земельних питань та оголосили про створення в регіоні  оперативного штабу по збору урожаю.
3 липня
ЄС виділяє додаткову гуманітарну допомогу Україні на суму 15 млн. євро для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Ключовим елементом співробітництва з ЄС в цій сфері залишається соціальний захист цих людей, кількість яких сьогодні перевищує 1,3 млн.
3 липня
Процедура лікування за державною програмою 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
3 липня
Працівники Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області здали кров для поранених під час виконання бойових завдань в зоні АТО, адже зараз надзвичайної ваги набувають запаси донорської крові, яка може допомогти нашим бійцям вижити у складних ситуаціях під час ведення бойових дій.
3 липня
У липні 2014 року стартувала ініціатива щодо виділення землі учасникам антитерористичної операції.  Держгеокадастр звітує про результати річної роботи. За рік учасники АТО подали 44 178 заяв на отримання земельних ділянок.
3 липня
Усього на Бориспільщині, за даними Бориспільсько-Баришівського об’єднаного військового комісаріату, зареєстровано 280 демобілізованих військовослужбовців. 30% із них присвоєно статус учасника бойових дій. Решта солдат оформляють документи у тих військових частинах, за якими вони закріплені.
3 липня
У Київській області запустили унікальний туристичний проект Green Velo — велопоходи до віддалених сіл Вишгородського району з незайманою природою. Велопоходи є спільним некомерційним проектом місцевої влади та громадських організацій.
3 липня
За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області за січень-червень поточного року надійшло 2320,3 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що становить 144,7 відсотка до планових показників на звітну дату. Понад план надійшло 717,2 млн.гривень.
3 липня
З метою популяризації бізнес-рішень, які є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, є економічно життєздатними, ГО «Комунікації для змін» у партнерстві Ekonomika Communication Hub за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду, в рамках проекту «СТАЛО» проводиться конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу.
3 липня
Завершився круглий стіл “Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян”, що проведено у приміщенні Броварської райдержадміністрації, Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, при підтримці Координаційного центру з надання правової допомоги.
2 липня
Одним з найважливіших пріоритетних завдань розвитку Київщини є створення мережі індустріальних парків, забезпечення умов для відкриття нових підприємств та перенесення в область промислових територій з інших регіонів, а також столиці України.
2 липня
За три  роки на Київщині обіцяють придбати  54 нових шкільних автобусів, хоча потреба у них становить 63 одиниці. Фінансуватися закупівлі будуть уже не державним, а обласним і районними бюджетами. Всього наразі у області придбано 225 одиниць пасажирської техніки, проте така кількість лише на 75 відсотків вирішує питання з забезпеченням транспортом учнів.
2 липня
За ініціативи Центру творчості дітей та юнацтва Київщини на базі навчальних закладів Львівської області відбувся міжрегіональний семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання  особистості засобами екскурсійно-краєзнавчої діяльності в системі позашкільної освіти».
2 липня
Фастівським міськрайонним центром зайнятості  проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Мета заходу - надати допомогу у працевлаштуванні, ознайомленні зі станом ринку праці в районі, розповісти про послуги служби зайнятості та проконсультувати потенційних кандидатів на працевлаштування.
2 липня
Біля Ржищева відбувся вже традиційний VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». З-поміж інших подібних заходів він різниться оригінальною концептуальністю та соціальними ініціативами, які пропагують, зокрема, любов до рідної землі та охорону навколишнього середовища.
2 липня
Український інститут національної пам’яті оприлюднив перелік міст і сіл, назви яких символізують комуністичний тоталітарний режим. 36 громад на Київщині мають визначити нові чи повернути історичні назви до 21 листопада 2015 року.
2 липня
Історичне рішення було прийняте 23 червня на 49-й сесії Київської обласної ради. Мова йде про мораторій на всі види суцільних рубок в межах природно-заповідного фонду місцевого значення.

Новини управлінь

3 липня
3 липня