Новини

сьогодні
Влада і громадськість Київщини щиро дбають про українських військових, членів їх родин, турбуються про вимушених переселенців. Збір допомоги у області не зупиняється.
вчора
Відбулось засідання керівного комітету та робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області до 2020 року. Головна мета - презентація SWOT-аналізу Київської області, огляд порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку регіону, визначення стратегічних та операційних цілей, завдань.
вчора
В місті Ірпені прощалися з ірпінцями, афганцями Олександром Давидчуком та Миколою Личаком, які загинули у Луганській області в ході проведення антитерористичної операції.
вчора
У районах та містах Київщини продовжується підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. Місцева влада працює над тим, аби для обігріву багатоквартирних будинків та освітніх закладів використовували місцеві види палива.
вчора
Станом на 30 липня 2014 року на зерносховища області вже надійшло більше 111 тисяч тонн зерна. Зокрема, пшениці – 63 476 тонн, ячменю – 13 813, ріпаку – 33 775, гороху – 149. Середня урожайність озимих – 36,5 центнерів з гектару, зокрема пшениці – 41,5; ярих зернових та зернобобових культурах – 22,0.
вчора
У Фастівському районі відпрацьовують державний пілотний проект нової інформаційної системи «цифрових територій». Проект має знищити підґрунтя для корупції та створити прозорі умови для потенційних інвесторів. Може стати основою для створення таких баз даних для усієї України.
вчора
Плавати дітей вчив дворазовий чемпіон Європи, рекордсмен Європи, бронзовий призер чемпіонату світу з плавання, учасник Олімпійський Ігор 2008 року в Пекіні, майстер спорту міжнародного класу Сергій Бреус.
вчора
Уже втретє прийшла на Переяславщину чорна звістка з війни на Сході України – у п’ятницю, 25 липня загинув Сергій Лазенко, 1968 року народження. Його танк було підбито на кордоні з Росією.
вчора
Бориспільською міжрайонною прокуратурою у поточному році виявлено підприємство, яке ухилялось від виконання зобов’язань за договором пайової участі, укладеного із Щасливською сільською радою.  
вчора
На цих вихідних пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики. Учасників змагань головного національного старту приймав стадіон «Зірка», який вдалося реконструювати в надзвичайно короткі строки, перетворивши його в легкоатлетичну арену міжнародного рівня.
вчора
Впродовж місяця 12 співробітників Державтоінспекції Київської області, ризикуючи власним життям та здоров’ям, несли службу в зоні антитерористичної операції.
29 липня
Влада і громада Київщини матеріально та морально допомагають хлопцям на Сході та підтримують їхні родини. Ведеться робота щодо соціалізації вимушених переселенців. Також в області тривають мобілізаційні заходи та формуються загони територіальної оборони.
29 липня
Відбулося чергове засідання обласного Штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їхнім сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають у районі проведення АТО.

Новини управлінь