Новини

сьогодні
Виїзна приймальня першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе відвідала Бородянку у Київській області. На зустрічі з жителями населеного пункту було озвучено чимало питань, які турбують мешканців майже кожного району Київщини.
сьогодні
На даний час до Ржищева вже прибуло близько півсотні сімей з дітьми. Рятувати від небезпеки своїх вихованців змушені були і представники Благодійної організації «Центр соціальної опіки дитини «ОНОВЛЕННЯ» з Маріуполя Донецької області.
сьогодні
Київська обласна служба зайнятості інформує про проведення Ярмарків професій та вакансій у жовтні 2015 року у районах та містах Київщини. У цьому місяці всього заплановано проведення 12 заходів, спрямованих на працевлаштування населення.
сьогодні
Мешканці Переяслав-Хмельницького району вже традиційно надали допомогу воїнам-захисникам територіальної цілісності України. Для потреб взводу розвідки штурмової роти «Карпатська Січ» (93-тя бригада ЗСУ) куплено й передано в користування бус-мінівен «Крайслер».
сьогодні
Для отримання довідки з реєстру, користувачу необхідно зареєструватися на сайті: https://kap.minjust.gov.ua/, використовуючи свій номер паспорту або персональний ідентифікаційний номер (ІПН).
вчора
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра дали старт набору до нової патрульної поліції Борисполя. 
вчора
На цьому акцентував голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра. Також голова Київської облдержадміністрації резюмував, що передбачені реформою зміни допоможуть значно покращити результативність діяльності правоохоронних органів.
вчора
Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації інформує про кількість виданих субсидій та чисельність внутрішньо переміщених осіб.
вчора
В районних та міських закладах соціальної сфери Київської області були проведені заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку: концерти, привітання, вручення подарунків, благодійні акції.
вчора
Студентами змогли стати 963 абітурієнти з Криму, 14 709 абітурієнтів з Донецької області та 5791 абітурієнтів з Луганської області (тут враховані як території, підконтрольні українській владі, так і окуповані).
вчора
При Бориспільській райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради під головуванням Михайла Музики. Йшлося про надання медичної допомоги мешканцям району.
вчора
Нещодавно у день народження Костянтина Непопа, на будинку Вишгородської школи №1, де навчався герой, відкрито пам’ятну меморіальну дошку. Вшанувати пам’ять героя прийшли керівники району і міста, рідні, друзі, бойові побратими, учнівська молодь.
вчора
Так, планові показники по районному бюджету Білоцерківщини та по бюджетах органів місцевого самоврядування за 9 місяців 2015 року перевиконані. Всього до місцевих бюджетів району надійшло 74,9 млн. грн., що становить 151,7% до уточнених показників та 143,8% до відповідного періоду минулого року.
вчора
Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Зазначеним Законом передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01.09.2015 на одну особу в розрахунку на місяць – 1330 грн.
вчора
Головне територіальне управління юстиції у Київській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців. Документи для участі у конкурсі приймаються до 28 жовтня 2015 року.
5 жовтня
Під час робочої наради з головами райдержадміністрацій, мерами міст, а також з представниками правоохоронних органів голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра обговорив найбільш нагальні питання щодо належної організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.
5 жовтня
Департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації інформує про оновлення тарифів на житлово-комунальні послуги для громадян.
5 жовтня
Голова Бориспільської районної держадміністрації Дмитро Воронін проінспектував стан двоповерхового гуртожитку, що знаходиться в селі Сеньківка. У будівлі планується зробити капітальний ремонт та поселити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років.

Новини управлінь

сьогодні