Новини

сьогодні
Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.Саксаганського відзначив свою ювілейну дату - 80-річчя від дня заснування. З нагоди свята колектив акторів привітали Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко, голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра
сьогодні
На Київщині розпочався двомісячник озеленення, прибирання та благоустрою відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Шандри. Триватиме він із 16 березня до 15 травня. Створено обласний штаб із питань організації його проведення.
сьогодні
Виконано судове рішення у справі за позовом прокуратури Макарівського району про визнання недійсними державних актів та витребування майже 36 га землі вартістю понад 5 млн грн.
сьогодні
На даний час, ремонтні роботи повністю завершені на двох поверхах. 51 переселенець, з яких 19 дітей, вже мають дах над головою.
сьогодні
З 1 по 30 квітня поточного року на території Держави та Київської області триває місячник добровільної здачі зброї.
сьогодні
Програма розвитку ООН в Україні виділила понад 2 млн дол. в рамках програми створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донбасу.
сьогодні
Проект фінансується ЄС, реалізується Службою у справах дітей та сім’ї КОДА спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».
сьогодні
Відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.
вчора
Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося організаційне засідання Київської обласної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Київської області
вчора
Про це заявив 1-ий заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе під час конференції «Real Estate CEO Conference 2015: Приклади подолання кризи, які надихають».
вчора
Під керівництвом директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Самойлова відбулася нарада з керівниками економічних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
вчора
У місті Боярка було освячено та відправлено в зону проведення АТО черговий бронеавтомобіль. Цього разу – на базі УАЗика. На ремонт машини знадобилося близько одного місяця.
вчора
На предмет інвестиційної привабливості вивчається кожні об’єкти, громади. За пілотні проекти взято громади сіл Трушки та Фурси. Проводиться повна інвентаризація раціональності використання земельних ресурсів, оренди земельних ділянок, споруд, приміщень тощо.
вчора
Із 116 загиблих Героїв Небесної Сотні чотири були жителями Києво-Святошинського району. Щоб увіковічнити їхні імена відкрили меморіальні дошки Віталію Васільцову в Княжичах та Віктору Швецю в Гатному.

Новини управлінь

сьогодні