Новини

сьогодні
У селі Бесідка Ставищенського району пройшов другий благодійний концерт на підтримку української армії, організований за ініціативи та безпосередньої участі студії танцю «Зорецвіт» Бесідського НВК та відділу культури і туризму Ставищенської РДА.
сьогодні
В Володарській РДА пройшло розширене засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення АТО.
сьогодні
За оперативними даними управління агропромислового розвитку Кагарлицької РДА озима пшениця посіяна на 595 гектарах з 7280 запланованих. Сівбу проводять у ПрАТ «Агрофорт» (475 га засіяно) і ТОВ «Дан-Фарм України» (120).
сьогодні
Понад 400 спортсменів з 11 країн – представники національних збірних з історичного бою взяли участь у Міжнародному чемпіонаті з історичного бою «Зов героїв», що проходив у «Парку Київська Русь» близ села Копачів. 
сьогодні
Цьогорічне святкування пройшло без традиційних народних гулянь, громадяни міста запропонували змінити формат традиційного святкування на більш скромний та патріотичний. Заходи розпочалися із молитви за мир і спокій, запаленої свічки у пам'ять про героїв різних років.
сьогодні
144 засуджених відмовилися від одноденного заробітку та попросили адміністрацію установи перерахувати ці кошти для придбання у підприємства цієї ж установи овочі та продукти харчування для потреб військових.
19 вересня
Вітаю зі святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості! У цей день прийміть побажання миру і добра, щастя і злагоди у родинах!
19 вересня
Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у місячний строк із дня надходження відповідних документів приймається рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформується комісія, яка подала такі документи.
19 вересня
Протягом останніх десяти місяців в Українці тривав проект «Громадська платформа місцевої демократії міста Українки». Його впроваджувала громадська організація «Центр розвитку громади» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та ПРООН.
19 вересня
У біографії кожного населеного пункту Київщини- своя історія розвитку і здобутків. Та є одне спільне начало, що об’єднує нас у велику родину, справжній золотий запас нашого столичного регіону - це наші люди.
19 вересня
Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні на Сході держави ведуться бойові дії і колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.
19 вересня
Роботи зі збирання сільськогосподарських культур продовжуються. Все зібране зерно ранньої групи знаходиться у зерносховищах, які повністю підготовлені та впорядковані для його зберігання. Також господарства області проводять посів озимих культур.
19 вересня
Днями Яготин відвідала делегація журналістів європейських видань з метою ознайомлення з впровадженим проектом “Комплексна термомодернізація дитячого садка в м. Яготині. Європейські підходи” на базі дошкільного навчального закладу №4 “Пролісок”.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні