Новини

вчора
Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука відбулася розширена апаратна нарада за участі голів райдержадміністрацій, керівників районних рад, міських голів найбільших міст, представників Київської обласної ради. 
вчора
Днями у місті Буча рятувальники Київської області провели тактико-спеціальні навчання по гасінню торф'яних пожеж. Головною метою заходу було відпрацювання взаємодії рятувальних служб області, міста Києва, державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» та керівництва місцевих органів влади задля якомога оперативної локалізації та ліквідації тління торфовищ.
вчора
За інформацією Головного управління статистики в Київській області, кількість зареєстрованих безробітних на кінець квітня 2016 року становила 17,8 тис. осіб. Із загальної кількості безробітних жінки складали 58,0%, а молодь у віці до 35 років – 41,4%.
вчора
Уже 9 тис.430 дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 378 га отримали учасники АТО та їх родини.
вчора
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, зернові культури прогнозується посіяти на площі 569,19 тис. га, технічні культури - 381,9 тис. га, картопля та овочі – 111,9 тис. га, та кормові культури займатимуть 85,8 тис. га.
вчора
З метою створення умов, направлених на реалізацію державної політики зайнятості населення у Київській області та зважаючи на потребу Управління юстиції у кваліфікованих кадрах, між обласним центром зайнятості та Головним теруправлінням юстиції у м. Києві підписано Меморандум про співробітництво у сфері зайнятості.
вчора
Днями в місті Фастів в рамках співпраці з проектом LEAPs в Україні та реалізації проекту «Місцеві плани дій в галузі довкілля та енергетики задля сталого розвитку, енергетичної диверсифікації та громадянської активності громад України» відбувся тренінг з методології  LEAPs.
вчора
Нещодавно за підтримки Благодійного фонду «Фармаварта» вдалось завезти медикаментів для жителів Білоцерківського району на майже 6 мільйонів гривень.
вчора
Днями на території Бородянського району Київської області управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» проведено таборівку «Подорож крізь століття».
20 травня
На засіданні Ради регіонального розвитку Київської області керівник регіону Максим Мельничук презентував підсумки за 100 днів своєї роботи на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.
20 травня
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе 19 травня 2016 року на засіданні Ради регіонального розвитку Київської області представив перспективний план розвитку регіону та розповів про декілька пріоритетних інвестпроектів для розвитку Київського регіону.
20 травня
Днями у Таращанському районі відбулися громадські слухання щодо обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
20 травня
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав виділення коштів на оснащення «пілотного» рибного патруля Київщини. Раніше проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» також схвалив Комітет з питань бюджету.
20 травня
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, станом на 1 травня 2016 року в господарствах області чисельність ВРХ становила 143,2 тис. голів. В сільськогосподарських підприємствах області поголів’я ВРХ становило 89,5 тис. голів .
20 травня
Понад 100 активістів військово-патріотичного руху зі всієї України взяли участь у семінарі «Кузня захисників України» в м. Біла Церква. Провели захід Міністерство молоді та спорту спільно із управлінням молоді та спорту Київської ОДА, «Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій».
20 травня
За інформацією департаменту фінансів Київської облдержадміністрації, станом на 19.05.2016, Київська область отримала кошти з державного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів.
20 травня
Відбулося урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг, офіс якого розташували на першому поверсі приміщення міськради. Відтепер, мешканці Українки можуть скористатися можливістю отримати адміністративні послуги, не витрачаючи для цього час на поїздки до Києва та Обухова.
20 травня
Вчора на центральній площі міста Переяслава-Хмельницький вперше відбувся святковий захід присвячений Дню позашкільника «Творча дитина! Щаслива родина! Квітуча Україна».

Новини управлінь