Новини

сьогодні
Кабмін для покриття наданих пільг, субсидій та компенсацій за житлово-комунальні послуги до кінця поточного року виділить 5 млрд грн із державного бюджету. Про це повідомив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду в середу.
сьогодні
Уряд України надаватиме переселенцям із тимчасово окупованих територій фінансову допомогу впродовж шести місяців, але тільки за умови, що вони стануть на облік у центрі зайнятості з метою отримання роботи.
сьогодні
У м. Біла Церква відбулося командно-штабне навчання  з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області та її ланок
сьогодні
У Ставищенському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарку вакансій. Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.
сьогодні
Міністерство внутрішніх справ проводить заходи з добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів. Громадяни можуть здати в органи внутрішніх справ зброю, що зберігається в них із порушенням чинного законодавства.
сьогодні
Реагуючи на порушення, прокуратура області заявила позов до Обухівського районного суду з вимогою скасувати незаконні розпорядження адміністрації, визнати недійсними державні акти на право власності на землю та витребувати їх із незаконного володіння.
сьогодні
Всі звернення розглядаються своєчасно, протягом 3-х днів, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить чинному законодавству, надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми діючого законодавства.
сьогодні
Заступник голови Київської облдержадміністрації, Голова Обласного штабу допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк провів робочу зустріч із головою правління Польської палати інвестиційного розвитку.
вчора
Сьогодні голова Київської ОДА Володимир Шандра відвідав спеціалізовані медично-волонтерські навчання, які відбулись на у полігоні Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”. Голова КОДА зауважив, що ці навчання перші із серії, і аналогічні відбудуться у кожному райцентрі області.
вчора
Учитель - одна з найважливіших професій. Для кожного із нас учитель - близька і дорога людина. Саме такий лейтмотив був у цьогорічного обласного заходу, на якому вшановували людей цієї професії
вчора
В приміщенні Фастівського Центру професійно-технічної освіти проведено Круглий стіл на тему: «Кадрові потреби роботодавців у місті Фастів та Фастівському районі на перспективу». 
вчора
У контексті завдань Концепції реформування місцевого самоврядування робочою групою при Мінрегіоні підготовлено законопроекти щодо бюджетної децентралізації
вчора
Днями в приміщенні районного будинку культури відбувся благодійний концерт гурту «ТаРута» на підтримку армії, головною метою якого було зібрання коштів для бійців Збройних сил України. 

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні