Новини

вчора
Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про перейменування окремих населених пунктів та районів". Відповідний проект постанови зареєстровано за № 3854. Згідно з документом, перейменовано 1 район, 5 місти 169 сіл та селищ в рамках процесу декомунізації.
вчора
Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе разом із очільником Київської обласної поліції Вадимом Трояном відвідали Білоцерківський відділ поліції, де проконтролювали роботу новостворених мобільних груп реагування.  
вчора
За даними управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Київської області, станом на 2 лютого, сходи озимих зернових культур отримані на 98,7% площ (210,7 тис. га).
вчора
Було затверджено 213 заяв учасників АТО, 11 заяв від поранених в зоні проведення АТО, 12 заяв демобілізованих військовослужбовців на оздоровлення.
вчора
За інформацією департаменту агропромислового розвитку КОДА, наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт молока та молочної продукції до КНР. Зокрема, підприємства з Київської області: ТОВ «Таращамолоко» та ТОВ «ТЕРРА ФУД».
вчора
Першим шести мешканцям Фастівщини видали українські паспорти нового зразка ID-картки. Так, отримали нові паспорти Наталія Тібряєва, Максим Трошин, Євгеній Матюшко, Олександр Коваль, Андрій Ющук.  
вчора
За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА, в столичному регіоні розпочалися тренінги з навчання тренерів за проектом «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області» під патронатом Корпусу Миру США в Україні.  
вчора
Київською митницею ДФС у січні забезпечено перерахування до Державного бюджету митних податків на 2,1 млрд. гривень.  
вчора
Відтепер, києво-святошинців охоронятиме нова поліція. Миттєве реагування на виклик громадян – це найперше і найважливіше завдання патрульних. У їхні обов’язки, зокрема, входить забезпечення безпеки дорожнього руху, публічна безпека, профілактичні заходи, перевірка раніше судимих осіб.
4 лютого
У Фастові відбувся «круглий стіл» з питань децентралізації та добровільного об'єднання територіальних громад Київщини. Говорили про перспективи реформи, переваги та очікування громадян.
4 лютого
Днями Президент України Петро Порошенко підписав Указ №31/2016 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів».
4 лютого
На урочисту церемонію інструктажу особового складу груп швидкого реагування Білоцерківщини завітали Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі та новий Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас.
4 лютого
Промисловими підприємствами області за 2015 рік реалізовано продукції на 68,7 млрд грн. Зокрема, підприємствами переробної промисловості реалізовано 78,8% промислової продукції, із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 20,0%.
4 лютого
У Сквирському районі працює група швидкого реагування патрульної поліції. Таке нововведення стало можливим у зв’язку з прийняттям Закону України «Про національну поліцію», що вступив у силу 1 лютого 2016 року.
4 лютого
За ініціативи та підтримки громадської організації родин учасників АТО «Ніхто крім нас» в Тетіївському районному будинку культури відбулось урочисте відкриття виставки фотоматеріалів військового офіцера Олександра Макаревича «Бійці 11-го батальйону на сході України».  
4 лютого
Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підготовлено інформацію про здійснення Київською ОДА державної регуляторної політики у 2015 році.  
4 лютого
Відбулася презентація груп швидкого реагування Вишгородського відділу поліції. Групи сформовано з правоохоронців, що успішно пройшли переатестацію. У складі чоловічого колективу є також дівчина.
4 лютого
На фасаді Кожанської школи, що у Фастівському районі, урочисто відкрили меморіальну дошку на честь учасника Революції гідності, учасника бойових дій в АТО, керівника зведеної мобільної групи по боротьбі з корупцією у прикордонні проведення АТО Андрія Галущенка.

Новини управлінь