Новини

сьогодні
Міський голова Білої Церкви Василь Савчук провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади  щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Білої Церкви.
сьогодні
Напередодні Великодніх свят  за ініціативи Ганни Манохи, фахівеця із соціальної роботи Фастівського районного ЦСССДМ, проведено акцію “Розпишемо писанку разом” для дітей з обмеженими можливостями,  членів районного клубу сімейного спілкування “Повір у себе!”. 
вчора
Голова Київської обласної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня пожежної охорони, яке відбулось у місті Вишгород. За багаторічну історію пожежно-рятувальної служби це свято відзначають в цьому році вперше.  
вчора
Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що на Вишгородщині. 7 травня на території музею відбудуться обласні заходи з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів робочу зустріч з керівником групи експертів програми Європейського Союзу «Підтримка регіонального розвитку України» Коліном Медоком.
вчора
Громада міста Борисполя долучилися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання», яка цього дня проходила у багатьох населених пунктах країни. 
вчора
Володимир Шандра взяв участь в урочистому відкритті  обласної виставки «Великодня Сповідь майстра», де представлено понад 20 робіт майстрів із різних куточків Київщини.
вчора
Відбулася зустріч голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри з представниками творчої інтелігенції на тему «Консолідація творчої інтелігенції Київщини для збереження і розвитку національної культури та мистецтва».
вчора
16 квітня у місті Фастові під керівництвом начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології Сергія Долгія та за участю представників депутатського корпусу, громадських організацій, силових відомств
15 квітня
За  підтримки депутата Київської обласної ради Георгія Єрка у Бородянці відбулась виставка-ярмарка «Світло традицій». Під час проведення виставки у  районному Палаці культури майстриня народної творчості України, писанкарка Світлана Вискочил  та відомі майстри із столиці, області та району проводили майстер-класи з різних видів народного ремесла.

Новини управлінь

сьогодні