Новини

сьогодні
Мінрегіон створив експертну групу для невідкладного реагування у вирішенні питань об’єднаних територіальних громад. Для швидкого реагування на запити громад запропонувано об’єднати зусилля представникам центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та експертів.  
сьогодні
Фастівчани продовжують допомагати воїнам АТО. Так, лише за останні три тижні робочою групою з питань обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, які беруть участь в АТО, для бійців 14 батальйону було закуплено гумові чоботи та бушлати. А працівники місцевих ДНЗ приготували та передали для поранених військовослужбовців, які лікуються в Ірпінському військовому госпіталі, частування.  
сьогодні
Днями 12 патрульних поліцейських, 2 групи швидкого реагування, урочисто приступили до чергування на вулицях населених пунктів Баришівського району та міста Березані. Їх представлення відбулося на площі перед райдержадміністрацією.  
сьогодні
Верховна Рада повернула фінансування професійно-технічних училищ з державного, а не місцевих бюджетів. Відповідний законопроект у цілому підтримали 305 народних депутатів.  
сьогодні
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру сьогодні, 9 лютого, очікуються пориви вітру та ожеледиця. Впродовж доби пориви вітру 15-20 м/с.  
вчора
8 098 дозволів на розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 200 гектарів отримали учасники АТО та їх родини. Найбільше у Білоцерківському, Бориспільському та Вишгородському районах.
вчора
Проживання і харчування дітей, реалізацію освітньо-реабілітаційної програми забезпечувала Київська облдержадміністрація. У свою чергу, організацію приїзду дитячих груп та екскурсійну програму взяла на себе громадянська ініціатива "Восток - СОС".
вчора
Аби задовольнити потреби Бучанської об’єднаної громади в отриманні якісної освіти, залучено інвестиції з державного, обласного та міського бюджетів у капітальне будівництво нових, добудову та реконструкцію вже існуючих навчальних закладів.
вчора
В рамках співпраці в Тетієві буде створено підрозділ польського університету, курси польської мови та консультаційний центр, що допомагатиме абітурієнтам та студентам. Співпраця розпочнеться із започаткування курсів польської мови в місті навесні 2016 року.
вчора
Громадський порядок жителів Борисполя та Бориспільського району охоронятимуть додатково 5 новостворених груп швидкого реагування поліції. Кожна група патрульних правоохоронців працюватиме у цілодобовому режимі.
вчора
Держава передбачила у 2016 році 894 млн грн на програму відшкодування “теплих” кредитів. Програма показала свою ефективність у минулому році, відтак, її було продовжено і на 2016 рік.
вчора
Днями група медиків з Бориспільського району виїхала в зону АТО за маршрутом Артемівськ-Попасна-Краматорськ-Слов’янськ з метою проведення тренінгів для військовослужбовців з надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях та військових конфліктах.
вчора
Учасники АТО та їхні родини можуть зателефонувати у колл-центр, де волонтери і кваліфіковані правники нададуть їм безкоштовні консультації. Завдання колл-центру – зібрати всі проблеми, з якими стикаються учасники АТО-мешканці Київщини, родини поранених і загиблих бійців.  
5 лютого
Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про перейменування окремих населених пунктів та районів". Відповідний проект постанови зареєстровано за № 3854. Згідно з документом, перейменовано 1 район, 5 місти 169 сіл та селищ в рамках процесу декомунізації.
5 лютого
Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе разом із очільником Київської обласної поліції Вадимом Трояном відвідали Білоцерківський відділ поліції, де проконтролювали роботу новостворених мобільних груп реагування.  
5 лютого
За даними управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Київської області, станом на 2 лютого, сходи озимих зернових культур отримані на 98,7% площ (210,7 тис. га).
5 лютого
Було затверджено 213 заяв учасників АТО, 11 заяв від поранених в зоні проведення АТО, 12 заяв демобілізованих військовослужбовців на оздоровлення.
5 лютого
За інформацією департаменту агропромислового розвитку КОДА, наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт молока та молочної продукції до КНР. Зокрема, підприємства з Київської області: ТОВ «Таращамолоко» та ТОВ «ТЕРРА ФУД».

Новини управлінь

сьогодні