Новини

сьогодні
На засіданні обговорювалась важливість комплексного, оперативного реагування на проблеми учасників АТО та їх родин, тісної взаємодії з волонтерами та був представлений керівник Координаційної волонтерської ради при КОДА.
сьогодні
Закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед на селі. Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання.
сьогодні
Міський голова Броварів Ігор Сапожко разом із заступниками в присутності керівників структурних підрозділів міської ради вручив державні відзнаки броварському спортсмену Миколі Лавському та тренеру Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Сергію Стельмаху.
сьогодні
Учасники АТО на Донбасі отримали право на 13 видів соціальних гарантій і пільг. Про це йдеться в опублікованому нормативно-правовому акті в парламентській газеті Голос України. Більш як 2,5 тисячі військових отримали статус учасників АТО. Раніше в Мінсоцполітики повідомили, що місяць служби в зоні АТО буде рахуватися за три.
сьогодні
Завершила роботу підсумкова конференція проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України» на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ у розбудові місцевої демократії».
сьогодні
Обухівський районний суд задовольнив позов прокуратури Обухівського району Київської області про повернення у державну власність земель водного фонду.
сьогодні
Платники Сквирського, Тетіївського, Ставищенського та Володарського регіонів, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої і пиво, за десять місяців 2014 року перерахували 1,2 млн грн збору на розвиток виноградарства до Державного бюджету.
сьогодні
Відбулись установчі збори Координаційної волонтерської ради при Київській обласні державній адміністрації. В ході заходу затвердили склад ради та шляхом відкритого голосування провели вибори голови. Ним став волонтер з міста Ірпінь Павло Петрович Омельчук.
вчора
Бійці військових та правоохоронних батальйонів Київщини, що несуть службу у зоні АТО, й надалі потребують участі та допомоги. Наразі серед найактуальніших потреб – забезпечення зимовою формою та взуттям, теплими речами, засобами для обігріву та приготування їжі за польових умов.
вчора
З початку року суб‘єкти господарювання Тетіївщини забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно спрямовуючи на казначейські рахунки суми єдиного соціального внеску.
вчора
Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), передбачаючи пріоритетні напрямки – енергозбереження, охорону здоров’я, водопостачання і енергоефективність, набуває все більшої популярності в Україні.
вчора
У Фастові пройшла нарада з питань впровадження екологічних і енергозберігаючих проектів. Були презентовані програми інвестування і пільгового кредитування, що надаються НЕФКО в Україні та наведено конкретні приклади реалізованих проектів.
вчора
За І половину листопада 2014 року на заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району спрямовано кошти у сумі 4232,0 тис. грн. Розпочато фінансування заробітної плати за ІІ половину листопада 2014 рокупо відділу освіти, Ксаверівській, Мар’янівській, Рославичівській та Соколівській сільських радах.

Новини управлінь

сьогодні