Новини

вчора
За дорученням голови КОДА Максима Мельничука, опубліковано протокол засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
вчора
На Київщині розпочато глобальний аудит усіх приватних об’єктів соціального типу, в яких перебувають люди літнього віку, діти, хворі, які проходять курс оздоровлення чи реабілітації, та ін. Масова перевірка таких закладів буде проведена у найближчі кілька днів і вже до четверга керівники районів відзвітують обласному керівництву про їх стан і придатність до експлуатації. 
вчора
Сьогодні, 30 травня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів засідання обласного оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в с. Літочки Броварського району. В засіданні штабу взяли участь голова Київської обласної ради Ганна Старикова, 1-ий заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, заступники голови Ігор Любко та Андрій Янченко.
вчора
27 травня з нагоди святкування останнього дзвоника у навчальних закладах Київської області пройшли урочисті заходи.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації доручив усім головам райдержадміністрацій на місцях у районах вивчити ситуацію щодо функціонування соціальних закладів, провести їх ретельні перевірки та найближчим часом подати узагальнену інформацію керівництву області, а також організувати роботу щодо допомоги для поховання загиблих.
вчора
За тиждень з 20 до 27 травня 2016 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 33 ділянки.
вчора
Процес утворення нових територіальних громад активно проходить по всій Київській області. Для реалізації реформ регіональної політики на місцях створюється Агенція регіонального розвитку Київської області.
вчора
Нещодавно народний аматорський хор «Жайвір» Баришівського районного будинку культури  вирушив агітпотягом «Труханівська Січ» із справжньою українською піснею до районів проведення Антитерористичної операції.
вчора
26 травня 2016 року в м. Яготин пройшов обласний велопробіг, який розпочався 16 квітня у м. Бучі Київської області та завершиться 28 травня. Метою заходу є збір коштів на потреби Центру реабілітації дітей з ураженням опорно-рухового апарату «Вільний рух».
вчора
За інформацією Головного управління статистики в Київській області середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у квітні 2016 року склала 346,9  тис. осіб. На оплату праці їм було спрямовано 1,7 млрд грн.
вчора
Днями відбулася колегія Києво-Святошинської РДА, в ході якої вирішили на чергову сесію районної ради подати пропозиції щодо виділення майже 200 тис. гривень на реалізацію програми «Матеріально-технічне забезпечення управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА».
вчора
Днями на Київщині відбувся заїзд учасників фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе-2016». До участі у фестивалі долучилися 200 дітей з особливими потребами від 6 до 17 років (36 з яких прийматимуть участь в супроводі дорослих).
вчора
25 травня фастівчани взяли участь у благодійному велопробігу. Головною метою заходу є зібрання коштів для потреб Центру реабілітації дитини з ураженнями опорно-рухового апарату «Вільний рух».  
вчора
Нещодавно місто Бровари відвідала делегація Китайської Народної Республіки на чолі з головою ради директорів Китайської національної корпорації імпорту і експорту комплектного обладнання  Лю Сюєї.
29 травня
За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС), на місці пожежі приватного будинку, в якому було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку, у Броварському районі Київської області завершилися пошуково-рятувальні роботи.
29 травня
Сьогодні в регіоні запрацювало одразу два штаби (обласний та районний) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у селі Літочки Броварського району. Роботою обласного штабу керує заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко. Районний Броварський штаб очолив голова Броварської державної адміністрації Володимир Сінько.
29 травня
За оперативною інформацією станом на 11:00, підрозділами ДСНС врятовано 18 осіб, з яких п'ятеро з опіками різних ступенів важкості були госпіталізовані до лікарні. На місці пожежі виявлено тіла 17 осіб.
29 травня
Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук вирушив на місце пожежі приватного будинку, в якому було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку, у Броварському районі. Керівник області прибув на місце трагедії для з’ясування її обставин і координації роботи відповідних служб.

Новини управлінь