Новини

вчора
Учора Київська облдержадміністрація організувала публічну дискусію на тему «Реформування державної служби: Достойні зарплати vs Корупція». На заході було обговорено ряд важливих питань щодо реформування системи оплати праці в державному секторі та зв’язку між цими реформами і боротьбою з корупцією.
вчора
Відбулося засідання Президії Правління обласної організації Товариства Червоного Хреста за участі заступника голови Київської ОДА Дмитра Христюка. Обговорили створення центрів по навчанню населення навикам надання першої допомоги та волонтерських загонів швидкого реагування на Київщині.
вчора
Відбулася акція за участю дітей-лідерів Переяслав-Хмельницького,членів Міської Ради Дітей Переяслава з метою розвитку лідерських якостей дітей, ознайомлення їх із роботою структурних підрозділів Київської ОДА. Підтримав ідею заходу заступник голови КОДА Дмитро Христюк.
вчора
Сьогодні "гартівців" відвідали заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк, депутат Київської облради Олександр Канюра, голова Сквирської райдержадміністрації Руслан Лінда.
вчора
Було розглянуто та затверджено 285 заяв учасників АТО, 34 заяви від поранених в зоні проведення АТО, 1 заява від родичів загиблих військовослужбовців та 1 заява на оздоровлення демобілізованого військовослужбовця.
вчора
Днями відбулися установчі збори громадської організації «Захисники України Баришівського району» (ГО «ЗУБР»). До демобілізованих бійців району прийшли представники соціальних служб, які надають допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям.
вчора
За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області на 1 липня становила 128,5 млн.грн., що дорівнювало 8,4% фонду оплати праці, нарахованого за червень.
вчора
Вчора урочисто нагородижено рятувальників за сумлінне та високопрофесійне виконання службового обов’язку, мужність і героїзм, сміливі та рішучі дії, виявлені під час гасіння пожежі на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт Глеваха Васильківського району.
вчора
Оборот роздрібної торгівлі (до якого включено роздрібний товарооборот підприємств, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на ринках і фізичними особами-підприємцями) за перше півріччя 2015 року становив 23,9 млрд.грн., що на 13,3% менше обсягу 2014 року.
вчора
Київську область на змаганнях у складі національної збірної команди України представляли – Байрамова Юлія (Києво-Святошинський район), Носенко Микола (Києво-Святошинський район), Єзловецька Наталія, Свинобій Марія (Києво-Святошинський район)
вчора
Підприємствами Київської області у першому півріччі 2015 року виконано будівельних робіт на загальну суму 860 млн.грн. Індекс будівельної продукції у порівнянні з минулорічним показником становив 67%, у т.ч. у будівництві будівель майже 68%, інженерних споруд більше 66%.
28 липня
Дане свято ми відзначаємо у день Рівноапостольного князя Володимира – одного із покровителів та засновників нашої держави. Цю історичну дату без перебільшення можна вважати святом, яке духовно об’єднало українців, дало нації нові релігійні орієнтири та поштовх до більшої віри і духовного удосконалення.
28 липня
Учасники АТО та члени їх сімей зможуть написати заяву на безкоштовне отримання земельної ділянки у спеціально створеному для цього консультаційному центрі. З цією метою землевпорядники обладнали у Головному управлінні Держгеокадастру приміщення з комфортними умовами та необхідною документальною базою.
28 липня
В ході засідання обговорювався спрощений алгоритм оформлення знижки по оплаті житлово-комунальних послуг учасниками бойових дій. Наразі окремі демобілізовані військовослужбовці скаржаться, що значні черги у житлово-комунальних організаціях ускладнюють процедуру оформлення ними 75% знижки по сплаті комунальних послуг.
28 липня
Новий проект Трудового кодексу України визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки.
28 липня
Державні установи та громадські організації об’єднали зусилля для вирішення одного з найгостріших соціальних питань – безперешкодного працевлаштування та інтеграції інвалідів та учасників АТО в суспільство, у тому числі фінансового забезпечення активних програм їхньої підтримки.
28 липня
На Макарівщині обговорюють питання перейменування вулиць, провулків та площ в районі, відповідно до одного з декомунізаційного закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.
28 липня
ПОСП «Дніпро» - одне із найбільших сільськогосппідприємств району. І одне з тих, хто обходиться без інвесторів, і при цьому не здає позицій успішного виробника ні в тваринництві, ні в рослинництві. Прикладом цьому є й зернові жнива - у Стайках - найбільша після ПрАТ «Агрофорт» площа зернових. Вони займають тут 980 гектарів.

Новини управлінь