Новини

вчора
Очільник Київщини подякував учасникам зібрання за самовіддану працю, яку вони щодня докладають задля допомоги ветеранам, вивчають їхні проблеми та потреби, сприяють у вирішенню актуальних питань.
вчора
Днями у Міжнародному Інституті Менеджменту за підтримки Київської обласної державної адміністрації відбувся Київський форум «Чесні тендери 2016». Активну участь у роботі форуму взяв перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.
вчора
Нещодавно з метою проектування шляхів розвитку духовності, забезпечення суспільної толерантності та громадського миру на Київщині, реалізації прав релігійних організацій керівництво Київської облдержадміністрації провело круглий стіл з керівниками Церков та релігійних організацій області.
вчора
Збірна Київської області здобула впевнену перемогу на чемпіонаті України з фрі-файту, який днями завершився у Кіровограді. На змагання з’їхалися бійці з 14 областей. Загалом на килими вийшли 140 спортсменів, які визначали кращих у трьох категоріях: молодші юнаки (10-12 років), старші юнаки (13-15) та юніори (16-18).
вчора
Київщина долучилася до державної програми. З обласного бюджету виділено 1500,0 тис. грн. на відшкодування частини енергоефективних кредитів. За рейтинговою оцінкою Держенергоефективності, Київська область посіла 2-е місце серед 25-ти регіонів по кількості виданих кредитів.
вчора
Стан надання якісних медичних послуг населенню району, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива обговорили в ході засідання колегії при Макарівській райдержадміністрації. Провела засідання голова РДА Тетяна Семенова.
вчора
З 25 листопада по 10 грудня відбуватиметься щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
вчора
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру в рамках кампанії з дерегуляції проводить експеримент по спрощеному оформленню земельних ділянок за два візити у ЦНАП. Експеримент реалізується, зокрема і в районах Київської обласі.
вчора
Днями з робочим візитом до Васильківського відділу поліції завітали представники Консультативної місія ЄС. Основним питанням обговорення стало забезпечення безпеки громадян на території району та робота патрульних.
26 листопада
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе взяв участь у роботі круглого столу з питань децентралізації, який проходив у Верховній Раді під керівництвом спікера Володимира Гройсмана та за участі Міністра юстиції Павла Петренка та голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.
26 листопада
Очільник Київщини відзначив, що нині у регіоні проживає понад 656 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони отримують відповідну соціально-фінансову допомогу від держави. Зокрема, за 10 місяців цього року від Мінсоцполітики до області на потреби чорнобильців надійшло майже 438 млн. грн.
26 листопада
Задля забезпечення всіх навчальних закладів теплом обласна влада провела комплекс заходів з утеплення фасадів, ремонту котелень і переходу бюджетних закладів на альтернативні види палива.
26 листопада
За інформацією головного управління Державної казначейської служби України у Київській області, за період з 16 по 20 листопада органами Казначейської служби з державного бюджету отримано асигнувань субвенцій у сумі всього 12 484,11 тис.грн.
26 листопада
В порядку денному сесії Києво-Святошинської райради за участі голови РДА Мирослави Смірнової, зокрема, внесено зміни до бюджету, що дало можливість вирішити питання щодо індексації та підвищення заробітної плати бюджетникам.
26 листопада
Президент підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих».
26 листопада
Днями голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда вручив пам’ятний нагрудний знак «За Україну, За її Волю» жителю села Жовтневе Погребняку В’ячеславу Васильовичу, військовослужбовцю 93 Харківської окремої механізованої бригади.
26 листопада
Відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Бориспільська РДА вживає заходи, підтримуючи незахищені верстви населення, сім'ї учасників АТО та дітей.
26 листопада
Конкурсні комісії в областях не завжди правильно використовують свої повноваження щодо надання компенсації аграріям за фінансування, отримане за державною програмою здешевлення кредитів.

Новини управлінь