Новини

сьогодні
Президент України Петро Порошенко звільнив: ГРИЦАЯ Віктора Григоровича з посади голови Яготинськоїрайонної державної адміністрації, ЧИЧИКАЛА Анатолія Петровича з посади голови Сквирської районної державної адміністрації, ПЛИС Ніну Михайлівну з посади голови Баришівськоїрайонної державної адміністрації Київської області.
сьогодні
Результати роботи галузі тваринництва Київської області за січень-серпень 2014 року представлені наступними показниками. На 1 вересня 2014 року в господарствах області чисельність ВРХ становила 161,6 тис. голів (+ 15,0 тис. гол. до початку року).
сьогодні
Сьогодні у нас в системі місцевого самоврядування немає реальних повноважень та фінансових ресурсів. Системі потрібна цілеспрямована децентралізація та дерегуляція, передача на місцевий рівень дієвих важелів впливу та відповідальності. Мова йде про фактичне встановлення самостійності місцевих бюджетів.
сьогодні
У селі Бесідка Ставищенського району пройшов другий благодійний концерт на підтримку української армії, організований за ініціативи та безпосередньої участі студії танцю «Зорецвіт» Бесідського НВК та відділу культури і туризму Ставищенської РДА.
сьогодні
В Володарській РДА пройшло розширене засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення АТО.
сьогодні
За оперативними даними управління агропромислового розвитку Кагарлицької РДА озима пшениця посіяна на 595 гектарах з 7280 запланованих. Сівбу проводять у ПрАТ «Агрофорт» (475 га засіяно) і ТОВ «Дан-Фарм України» (120).
сьогодні
Понад 400 спортсменів з 11 країн – представники національних збірних з історичного бою взяли участь у Міжнародному чемпіонаті з історичного бою «Зов героїв», що проходив у «Парку Київська Русь» близ села Копачів. 
сьогодні
Цьогорічне святкування пройшло без традиційних народних гулянь, громадяни міста запропонували змінити формат традиційного святкування на більш скромний та патріотичний. Заходи розпочалися із молитви за мир і спокій, запаленої свічки у пам'ять про героїв різних років.
сьогодні
144 засуджених відмовилися від одноденного заробітку та попросили адміністрацію установи перерахувати ці кошти для придбання у підприємства цієї ж установи овочі та продукти харчування для потреб військових.
19 вересня
Вітаю зі святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості! У цей день прийміть побажання миру і добра, щастя і злагоди у родинах!
19 вересня
Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій у місячний строк із дня надходження відповідних документів приймається рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформується комісія, яка подала такі документи.
19 вересня
Протягом останніх десяти місяців в Українці тривав проект «Громадська платформа місцевої демократії міста Українки». Його впроваджувала громадська організація «Центр розвитку громади» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та ПРООН.
19 вересня
У біографії кожного населеного пункту Київщини- своя історія розвитку і здобутків. Та є одне спільне начало, що об’єднує нас у велику родину, справжній золотий запас нашого столичного регіону - це наші люди.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні