Новини

сьогодні
У Фастівському районі відпрацьовують державний пілотний проект нової інформаційної системи «цифрових територій». Проект має знищити підґрунтя для корупції та створити прозорі умови для потенційних інвесторів. Може стати основою для створення таких баз даних для усієї України.
сьогодні
Плавати дітей вчив дворазовий чемпіон Європи, рекордсмен Європи, бронзовий призер чемпіонату світу з плавання, учасник Олімпійський Ігор 2008 року в Пекіні, майстер спорту міжнародного класу Сергій Бреус.
сьогодні
Уже втретє прийшла на Переяславщину чорна звістка з війни на Сході України – у п’ятницю, 25 липня загинув Сергій Лазенко, 1968 року народження. Його танк було підбито на кордоні з Росією.
сьогодні
Бориспільською міжрайонною прокуратурою у поточному році виявлено підприємство, яке ухилялось від виконання зобов’язань за договором пайової участі, укладеного із Щасливською сільською радою.  
сьогодні
На цих вихідних пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики. Учасників змагань головного національного старту приймав стадіон «Зірка», який вдалося реконструювати в надзвичайно короткі строки, перетворивши його в легкоатлетичну арену міжнародного рівня.
сьогодні
Впродовж місяця 12 співробітників Державтоінспекції Київської області, ризикуючи власним життям та здоров’ям, несли службу в зоні антитерористичної операції.
вчора
Влада і громада Київщини матеріально та морально допомагають хлопцям на Сході та підтримують їхні родини. Ведеться робота щодо соціалізації вимушених переселенців. Також в області тривають мобілізаційні заходи та формуються загони територіальної оборони.
вчора
Відбулося чергове засідання обласного Штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їхнім сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають у районі проведення АТО.
вчора
Голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний провів робочу нараду Штабу по проведенню часткової мобілізації. Разом із заступником Анатолієм Іскоростенським , начальником відділу з питань торгівлі Святолавом Воскобійником та директором оптового ринку сільськогосподарської продукції Олексієм Чумаком розробили концепцію благодійної акції «МОБІЛІЗАЦІЯ».
вчора
За ініціативи Фастівської міської ради та комітету СОН Завокзалля відбувся суботник по очистці ливневої системи в мікрорайоні. Загально відомо, що затяжні літні дощі неабияк дошкуляють завокзальцям. Хоча за часту винуваті в цьому вони самі. Адже далеко не завжди вчасно прочищається система, а подекуди вона навіть перегороджена самовільними забудовами.
вчора
У терміналі D аеропорту «Бориспіль» удвічі збільшена пропускна здатність трансферної зони International - International. Це стало можливим завдяки обладнанню додаткової зони та встановленню нових пунктів авіабезпеки.
вчора
27 липня активісти міста Ржищів зібрались із пензлями та фарбою на мості по вул.Петровського , щоб розфарбувати його у кольори державної символіки. Верх вони, як і годиться, зробили блакитним, а низ металевої конструкції – яскравожовтим.
вчора
На виконання розпорядження Голови Київської обласної державної адміністрації від 28 травня 2014 року №149 «Про заходи зпідготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в Київській області» проводиться велика та клопітка робота: 79% ДНЗ та 82% ЗОШ вже підготовлено до нового навчального року.

Новини управлінь

сьогодні