Новини

вчора
Під час робочого візиту до Сквирського району голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра відвідав кондитерську фабрику «Грона», Сквирський комбінат хлібопродуктів, ознайомившись з роботою цих підприємств.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Сквирський район, в рамках якої провів особистий прийом громадян, де дізнався про існуючі проблемні питання мешканців. Також провів нараду з активом району.
вчора
Саме так підписав свій малюнок хтось із дітей, які брали участь в заході - «Діти-сироти за мир». В основі заходу, що відбувся в с. Червона Мотовилівка, була спільна молитва за мир в Україні.
вчора
Для мешканців села Пологи-Вергуни відбулася виїзна акція Переяслав-Хмельницького центру зайнятості із використанням мобільного центру професійної орієнтації.
вчора
Розробка  законопроекту про поліцію місцевого самоврядування (муніципальна поліція)  триватиме за участі міжнародних експертів, зокрема, з використанням польської та французької моделей. 
вчора
Двадцять один незабутній день проведуть діти віком від 7 до 17 років з Переяслав-Хмельницького району відпочиваючи в оздоровчому таборі «Чайка» Богуславського району, Київської області.
вчора
Голова Обухівської  міської ради Олександр Левченко спільно з керівником та методистами  управління освіти , представниками СЕС, пожежної інспекції, здійснили об’їзд  шкіл та дитячих садочків міста для перевірки їх готовності до нового навчального року.
вчора
Два тижні  тому ми дізналися про заснування у Вишневому первинного товариства Червоний Хрест, яке надає благодійну допомогу сім’ям військовослужбовців та біженцям зі східних областей. Ми вирішили дізнатися які зміни відбулися в організації з останньої нашої зустрічі та про плани на майбутнє.
вчора
Після публікації в «Офіційному віснику України» набув чинності наказ МОЗ України від 21 липня 2014 року № 510, яким внесено зміни до Порядку ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення
вчора
З початку роботи Національної кадастрової системи фахівці територіальних органів Держземагентства у Київській області зареєстрували 54 846 земельних ділянок та видали 50 579 витягів із Державного земельного кадастру.
вчора
Документ розроблено з метою контролю за дотриманням законодавства у сфері тимчасової заборони на мовлення російських телеканалів, які пропагують війну і насильство в Україні. 
19 серпня
Збір гуманітарної допомоги в Київській області продовжується. Кожен допомагає, чим може. Хтось привозить допомогу, хтось пропонує послуги по перевезенню. Люди готові віддати все, аби підтримати українську армію, зупинити військові дії на Сході.
19 серпня
Створення Центрів надання адміністративних послуг, що останнім часом все частіше з’являються у містах та районних центрах України, – це значне досягнення у напрямку поліпшення якості їх надання. Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання  адміністративних послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя громадян.

Новини управлінь