Новини

вчора
Волонтери з м. Бориспіль та м. Яготин побували в зоні Антитерористичної операції. І хоча обстріли не припинялись, солдати все ж таки отримали те, що привезли волонтери. Захисники Вітчизни висловили щиру подяку всім, хто долучився до допомоги, а в особливості дітям.
вчора
В приміщенні Ржищівського міського Будинку культури відбулася інтерактивна лялькова вистава для дітей молодшого шкільного віку - «Рукавичка». Ініціатором проведення даного заходу стала служба у справах дітей та сім’ї Ржищівського міськвиконкому та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
вчора
В рамках проведення внутрішнього аудиту спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області перевірено своєчасність отримання пенсій пенсіонерами та умови і якість проведення прийому громадян в управлінні Фонду в Яготинському районі
вчора
Збереження здоров’я та життя підростаючого покоління, виховання у дітей культури безпечної поведінки з вогнем – це основне завдання батьків, педагогів та рятувальників. Саме тому, 27 січня рятувальники проводили тематичні уроки з учнями шкіл Кагарлицького та Ставищенського районів
вчора
У Бориспільському районі створено колегіальний, консультативно-дорадчий орган Координаційну волонтерську раду. Рішення було прийнято згідно з Розпорядженням голови Київської ОДА від 10 грудня 2014 року «Про Координаційну волонтерську раду при Київській обласній державній адміністрації». 
вчора
Ось так тепер виглядає сцена танцювального залу районного будинку культури у місті Переяслав, Київської області. І вже скоро на цій сцені буде відкрито першу в місті студію танця, вже скоро вона зустрічатиме перших музикантів і співаків, а зал глядачів та шанувальників.
27 січня
Щороку 27 січня вся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. Пам’ять про невинно убієнних за ознаками національної, етнічної, расової, культурної, релігійної приналежності демонструє рішучість міжнародної спільноти ніколи більше не допустити повторення страшних злочинів
27 січня
День 27-го січня увійшов до історії людства, як дата пам'яті жертв Голокосту. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед тими людьми, які внаслідок утвердження нацистського “нового порядку”, пережили жахіття антисемітизму та ксенофобії, зазнали геноциду
27 січня
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Уряд прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей. По всій території України, зокрема на Київщині, запроваджується режим підвищеної готовності.
27 січня
26 січня під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана відбулося розширене засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування. Головна тема заходу – «Стан і шляхи законодавчого і фінансового забезпечення децентралізації влади». 
27 січня
Проведення Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти для Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари  Київської області завершилось грандіозною перемогою – заклад визнаний найкращим в нашій країні та отримав Диплом «ФЛАГМАН ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ».
27 січня
«Благословляємо миром тебе, Україно!» - саме так називається мистецький марафон колективів художньої самодіяльності закладів культури Переяслав-Хмельницького району на підтримку українських воїнів, який кожних вихідних листопада-грудня проходив у залі районного будинку культури.
27 січня
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 року №1162 затверджено новий Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників.

Новини управлінь