Новини

вчора
На сьогодні, кількість вимушених переселенців у Київській області становить 16281 особу, з них – 7075 дітей. З Криму прибуло 1217 осіб, а зі східних областей – 15064 особи. Дане питання залишається актуальним та потребує постійної уваги.
вчора
З настанням прохолодного періоду до підрозділів ДСНС України у Київській області все більше надходять повідомлення про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки у побуті та на виробництві.
вчора
Жителі Обухова і гості міста у листопаді традиційно віддають шану і повагу славетному земляку, видатному українському поету-пісняру, громадському діячу, перекладачу і мистецтвознавцю Андрію Самійловичу Малишку. Не став винятком і рік нинішній.
вчора
Серед міст-побратимів Переяслава є і Кочани, що в балканській республіці Македонія. Останнім часом співпраця двох міст пожвавішала. Не випадково. Є вірогідність, що в недалекій перспективі Переяслав від цього може отримати реальну економічну вигоду.
вчора
У місті Сентендре (Угорщина) пройшла представницька міжнародна конференція на тему впливу зміни клімату на екологічну ситуацію в містах й, зокрема, на здоров’я населення. В семінарі взяли участь представники 12-ти країн Європи, а також експерти з Австралії та країн Близького Сходу.
вчора
Циркове шоу за участі акробатів, повітряних гімнастів, клоунів, дресирувальників та ілюзіоністів, вразило приголомшливою грою артистів, живою музикою, неперевершеними трюками. Спасибі організаторам та керівництву цирку, які влаштували для дітлахів надзвичайно прекрасний вечір.
22 листопада
Голодомору передували тисячі повстань проти колгоспного рабства! В них брали участь сотні тисяч, мільйони українців. Чому ж така величезна армія не перемогла більшовизм? Розрізненість! Недовіра! Брак єдності! 
21 листопада
Першу річницю Революції «Самооборона Майдану» відзначить Маршем гідності. Марш пройде по місцях революційних боїв за маршрутом: Михайлівська площа – пам’ятник Тарасу Шевченку – Бесарабка – Майдан – Інститутська – пров. Кріпосний – Маріїнський парк – вул. Грушевського – Європейська площа.
21 листопада
Днями Буча вже вкотре вітала активних та творчих дітей-лідерів Київщини. У гостинній залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зібралися представники учнівського самоврядування з усіх куточків Київської області для участі у Обласній раді дітей Київщини.
21 листопада
Матеріали виставки переконливо доводять, що голодомори були організовані штучно – шляхом вилучення у селян продовольства та ненадання допомоги у ті місцевості, де був неврожай. Приділено також увагу вивченню геноциду вітчизняними та зарубіжними дослідниками.
21 листопада
Учні Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зустрілися з одним з батьків - добровольцем, учасником АТО Олександром Польяновим, який з 25 вересня по 7 жовтня був на Донбасі, а зараз перебуває вдома, у 13-денній відпустці. На Сході дитячі малюнки зігрівають серце кожного з воїнів, дають їм наснагу та мужність.
21 листопада
Запровадження такого напряму роботи є ще одним кроком до посилення якості обслуговування населення та покращання інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян, які звертаються за допомогою.
21 листопада
У Сєверодонецьку відбулась робоча зустріч очільника Луганської області Геннадія Москаля з заступником голови КОДА Дмитром Христюком з приводу можливості Київщини допомогти у ремонті пошкоджених соціальних об'єктів. Адже Луганщина не зможе самостійно впоратися з відновленням зруйнованої війною інфраструктури.

Новини управлінь