Новини

28 серпня
У місті Біла Церква відбулася церемонія урочистого відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки. На подію міжнародного рівня до області прибула делегація на чолі з Прем’єр-міністром Альгірдасом Буткявічюсом.
28 серпня
На цьому вчора наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі з демобілізованими та їх родинами обговорюючи питання отримання учасниками АТО земельних ділянок
28 серпня
Голова Київської ОДА Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Таращанський район. У рамках свого візиту очільник Київщини побував на полях СП "Дубівське", де відбувалася збиральна кампанія ранніх сортів сої.
28 серпня
27 серпня 2015 року Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови КОДА Лева Парцхаладзе і компанія «A & R INVEST» (Об’єднані Арабські Емірати) в особі директора ANAN ALKhuffash підписали Меморандум про взаємне співробітництво.
28 серпня
На нараді було обговорено ряд важливих питань, зокрема, питання, що стосуються будівництва вогневих опорних пунктів, стану транспортних перевезень у області, підготовки вихідних даних для розробки схем планування територій області, оновлення інформації для розміщення матеріалів містобудівної документації на веб-сайтах органів місцевого самоврядування
28 серпня
Учорашній ранок приніс чудову новину - спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Людмила Оляновська виборола бронзову нагороду у спортивній ходьбі на 20 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який цими днями проходить у Пекіні!
28 серпня
В.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області Анатолій Шумський нагадав, що продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення є основною бюджетоутворюючою частиною діяльності структури.
28 серпня
Загальне виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств порівняно з січнем - липнем 2014 р. становить 100,6 %, у сільськогосподарських підприємствах - 99,5%, у господарствах населення - 103,4 %.
28 серпня
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування коштів отриманих субвенцій на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
28 серпня
Відкриття однойменної виставки, присвяченої учасникам бойових дій на сході України протягом 2014-2015 років відбулося в Білоцерківському краєзнавчому музеї . Виставку відкрито у пам’ять про наших загиблих захисників, які відділи своє життя за цілісність та незалежність Батьківщини.
28 серпня
Зранку, 27 серпня, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проведено авіаційну розвідку території Київської області, де відбувається тління торфу.
28 серпня
В інструкції № 449 прописали процедуру виконання обов’язків платників ЄСВ фізособами-підприємцями та фізособами, які провадять незалежну професійну діяльність, чи іншими фізособами, що використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту).
28 серпня
27 серпня міський голова Тарас Костін провів засідання чергової сімдесят сьомої сесії Переяслав-Хмельницької міської ради шостого скликання. Під час засідання депутати, зокрема проголосували за перейменування вулиць.
28 серпня
На Білоцерківщині в селі Острійки відзначили свято Урожаю. Цьогоріч трудівникам ланів довелося працювати в умовах нестерпної спеки, але вони гідно склали найважливіший іспит своєї професії і вчасно зібрали вирощений урожай.
27 серпня
Вчора відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА. Так, було розглянуто та затверджено всього 96 заяв.
27 серпня
Кабінет Міністрів України затвердив порядок та розміри виплат грошових допомог у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги.
27 серпня
Нещодавно всім діткам, які нині перебувають в дитячому центрі “Переяслав”, розташованому в селі Циблі (Переяслав-Хмельницький район Київщини), благодійники (творча молодь) подарували новенькі шкільні форми.
27 серпня
В Україні з’явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з першого до 11 класу. Така електронна бібліотека також допоможе заощадити гроші на придбання книжок, адже планшет пропрацює не один рік.

Новини управлінь

28 серпня
28 серпня
28 серпня
28 серпня
28 серпня
28 серпня
28 серпня
28 серпня