Новини

вчора
З 1 липня на роботу до фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» будуть прийняті 50 осіб, які успішно пройшли співбесіду,  онлайн-навчання та тестування за його підсумками.
вчора
22 червня 2016 року внаслідок негоди та сильного граду постраждали 32 населених пункти у 7 районах Полтавської області. 
вчора
Вчора у місті Бровари у парку «Перемога» відбулися обласні заходи з нагоди відзначення 20-річниці Конституції України. Привітати з державним святом усіх мешканців Київщини приїздив і голова облдержадміністрації Максим Мельничук.
вчора
Проект було реалізовано завдяки активу селища - за громадські кошти придбано бюст, виготовлено постамент, облаштовано територію.
вчора
У Держлісагенстві цілодобово працюють телефонні лінії, на які громадяни можуть повідомляти про випадки загорання у лісових масивах.
вчора
Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель містить інформацію про сферу застосування системи електронних закупівель, порядок їх здійснення та порядок оскарження результатів закупівель.
вчора
Школярі вирушили на узбережжя Чорного моря, де розташований дитячий заклад, під чітким супроводом медичної сестри та працівників Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Київській області.
вчора
Серед перших завдань «Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви» — підтримка розвитку підприємництва, яка передбачає такі заходи, як проведення хакатону, конкурсу стартапів, створення індустріального парку, розгляд можливості відновлення бізнес-інкубатора.
28 червня
Чинна Конституція – теж історичний, але в той же час живий і практичний документ. І саме з ним маємо звіряти свої політичні вчинки кожного дня. Ми маємо його шанувати і поважати.  
28 червня
Заходи розпочалися з покладання квітів до пам'ятника Пилипу Орлику у Києві. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко, представники уряду, Голова  Верховної Ради України Андрій Парубій.
28 червня
Після Революції Гідності Україна вступила у фазу ефективних реформ. Запровадження нововведень відображається відповідним чином і в тексті Конституції. Вже бачимо ряд дієвих змін, зокрема у частині децентралізації влади та правосуддя. Та окрім, самодостатніх громад і незалежного судочинства, нам потрібен ще й ефективний силовий блок та незалежні органи боротьби з корупцією.
26 червня
Молодь, яка нині живе і творить в Україні, прагне того, щоб наша держава зайняла гідне місце серед розвинених європейських та світових країн.
24 червня
Під час заходу відбулася демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур, створених науково-дослідними установами НААН. Всього на полях Виставково-інноваційного центру представлено 1118 сортів і гібридів, 77 сільськогосподарських культур
24 червня
Головним управлінням Держгеокадастру Київщини уже видано понад 9 тисяч 907 дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 тис. 431 га. Найбільше дозволів видано по Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах – 1 тис. 488, 1 тис. 314 та 1 тис. 299 документів відповідно.
24 червня
Запроваджується заявницький принцип державного обліку інвестицій, відповідно до якого подання статистичної звітності про здійснення іноземних інвестицій буде здійснюватися підприємствами з іноземними інвестиціями та установами банку.
24 червня
Індекс промислового виробництва склав 106,8 відсотка (по Україні – 6 місце). Реалізовано промислової продукції у відпускних цінах підприємств на суму майже 19,3 млрд.грн. (у січні-березні 2015 року – 14,5 млрд. гривень). Обсяг продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств зменшився на 5,2% (по Україні – 19 місце) і склав 1223,8 млн. гривень (по Україні – 3 місце).
24 червня
З набуттям Україною незалежності та переходу економіки країни на нову модель розвитку, завод не втратив своїх позицій, а навпаки – провів суттєву модернізацію, запровадив нові технології і в результаті підприємство працює нині стабільно та рентабельно.
24 червня
У селі Мала Офірна Фастівського району придбано просторий двоповерховий житловий будинок для дитячого будинку сімейного типу родини Ігоря і Людмили Фаїн, де знайшли родинне тепло семеро дітей, які з різних причин втратили піклування власних батьків. Родина переїхала з Маріуполя на Київщину у березні минулого року.

Новини управлінь