Новини

сьогодні
Сьогодні під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації Олега Корбана відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізодичної комісії щодо питання вжиття заходів з локалізації та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней в Іванківському районі, а також попередження занесення збудника АЧС на інші території області.
сьогодні
У п’ятницю, 10 липня 2015 року, відбудеться стратегічна сесія «Економічний розвиток Київської області». Захід проходитиме в конференц-залі столичного Українського дому (5-й поверх), який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2. Захід ініційований першим заступником голови Київської облдержадміністрації Левом Парцхаладзе спільно з Департаментом економічного розвитку і торгівлі.
сьогодні
На даний час, у Київській області нараховується близько 42 тисяч вимушених переселенців, в тому числі 28 281 сімей та 9558 дітей. Київською облдержадміністрацією зроблено все можливе задля розміщення та забезпечення життєдіяльності переміщених осіб.
сьогодні
Відбулось засідання колегії Державного архіву Київської області за участі заступника голови КОДА Дмитра Христюка, в ході якого розглянули питання щодо виконання Плану надання методичної та практичної допомоги архівним відділам райдержадміністрацій, міських рад за І півріччя, а також про стан роботи із запитами громадян за ІІ квартал 2015 року.
сьогодні
Станом на початок липня у всіх областях України Офіси реформ завершили роботу над підготовкою Перспективних планів, на основі яких формуватимуться території громад. 17 областей вже схвалили Перспективні плани, в інших – рішення очікується у найближчий час. Усі проекти планів були презентовані робочій групі Мінрегіону. Попереду найголовніше – розгляд та затвердження Урядом.
сьогодні
У Борщеві Баришівського району на меморіалі «Атакуючий солдат» відбувся мітинг-реквієм. В рамках заходу врочисто, із військовими почестями провели перепоховання останків двадцяти захисників Київщини, які загинули у вересні 1941 року.
сьогодні
Виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації Зіновій Лялюк провів засідання штабу територіальної оборони Кагарлицького району. Розглянули питання щодо проведення мобілізаційних заходів, соціального забезепечення демобілізованих.
сьогодні
Відбулося засідання штабу територіальної оборони Макарівського району. Першим питанням порядку денного було підведення підсумків 5-ї черги часткової мобілізації та готовність району до 6-ї черги часткової мобілізації. Розглядали питання допомоги демобілізованим.
сьогодні
Днями в оздоровчому таборі відбулося урочисте закриття профільних навчально-тренувальних змін для обдарованої учнівської молоді Київської області.
вчора
У нинішньому році в інституті права цього навчального закладу завершили навчання 210 студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр». З названої кількості дипломи з відзнакою отримали 32 випускники.
вчора
Столична обладміністрація звернулась у Міністерство внутрішніх справ з проханням поширити географію проекту нової патрульної служби на всю Київщину. Поширити географію даного проекту необхідно для зниження рівня злочинності і кількості ДТП у Київській області, реформування органів внутрішніх справ, знищення корупції в цій системі та впровадження нових, сучасних стандартів її діяльності.  
вчора
На Обухівщині під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка, за участі голови Обухівської райдержадміністрації Сергія Неділька, Обухівського міського голови Олександра Левченка відбулося міськрайоне засідання оперативного штабу допомоги учасникам АТО, демобілізованим, їх родинам.
вчора
Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк з робочим візитом відвідав Васильківщину. У залі районної адміністрації провів розширену нараду за участі керівництва району, волонтреів, учасників АТО.
вчора
Днями в селі Хотів Києво-Святошинського району у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" відбулася обласна спартакіада серед державних службовців за участі керівників Київської області та району.
вчора
Протягом першого півріччя 2015 року було здійснено державну реєстрацію 21 інформаційного повідомлення про внесення іноземних інвестицій на суму понад 358 млн. грн. При цьому, переважна частина іноземних інвестицій надійшла з країн-членів ЄС.
вчора
З метою забезпечення стабільних умов для подальшого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення його ролі у вирішенні соціально-економічних проблем розвитку області, рішенням Київської обласної ради затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємнитцва у Київській області на 2015-2016 роки. 
вчора
У Фастові відбулося засідання Штабу з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім'ям. Йшлося й про оздоровлення дітей з сімей даної категорії.
вчора
4-5 липня у Франції проходив Кубок Європи з легкоатлетичного багатоборства серед команд Супер ліги. Вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, жителька Броварського району, Аліна Фьодорова в жіночому семиборстві отримала дуже переконливу перемогу над 30 суперницями.

Новини управлінь