Новини

вчора
Сьогодні Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра відвідали навчально-виховний комплекс у селі Щасливе Бориспільського району, де привітали школярів, випускників та педагогів зі святом Останнього дзвоника. Голова уряду окремо поспілкувався із дітьми, які будуть оздоровлюватися у літньому мовному таборі і безкоштовно вивчатимуть англійську мову разом із американськими волонтерами.
вчора
Вітаю вас із завершенням навчального року! Школа для кожної людини – це найкращі спогади про юність, становлення та формування особистості, а також, безумовно, це - перша вчителька, перші колеги, друзі та перше кохання.
вчора
Вступна кампанія 2015 року розпочинається 10 липня. Із цього дня ВУЗи України розпочинають приймати від абітурієнтів документи для вступу. Нинішнього року абітурієнти мають право подати документи до п’яти вищих навчальних закладів і на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).
вчора
На засідання колегії Бородянської райдержадміністрації було запрошено демобілізованих воїнів району - учасників АТО, яким керівництво району та військовий комісар урочисто вручили посвідчення учасників бойових дій.
вчора
На фасаді Кузьминецької школи було урочисто відкрито меморіальну дошку Юрію Гладченку – колишньому учневі школи, воїнові, який загинув під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.
вчора
На черговому засіданні колегії райдержадміністрації слухалося питання щодо стану пенсійного забезпечення у Білоцерківському районі, збільшення надходжень єдиного соціального внеску за рахунок детінізації заробітної плати та погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.
вчора
На сьогодні законодавчо не врегульовано питання надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку для батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, які перебувають у трудових відносинах різного типу.
вчора
На 35 сесії Михайлівсько-Рубежівської сільської ради було прийнято доленосне рішення – про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ірпеня та сіл Михайлівка-Рубежівка й Забуччя. Вперше в Київській області відбулося офіційне об’єднання навколо спроможної громади міста Ірпеня.
вчора
До участі запрошуються члени районних, міських молодіжних громадських рад, лідери молодіжного та студентського руху, органів студентського самоврядування, молоді активні представники органів місцевого самоврядування, представники молодіжних громадських організацій та молодіжних об’єднань.
вчора
Для того, щоб зберегти господарство та мати змогу платити заробітну платню, шовкорадгосп «Баришівський» вирощує зернові та реалізує деревину. У розпорядженні підприємства близько 446 га землі, з них 56 га — рілля.
вчора
В Кіровограді завершилися змагання Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. В змаганнях брали участь 414 спортсменів 25 команд з усіх областей України. Київська область виступила однією з найчисельніших команд - 46 спортсменів.
вчора
В місті відбулося вшанування 385-річчя із дня перемоги козацького війська під проводом Тараса Федоровича (Трясила) над військами польського коронного гетьмана Конецпольського в 1630 році.
28 травня
Під час зустрічі обговорили питання надання допомоги внутрішньо переміщеним особам зі східних областей України. Зокрема, забезпечення переселенців необхідними та важливими предметами для життя, а також максимальне сприяння в отримання важливих послуг соціального характеру
28 травня
Столичний регіон має величезний потенціал у сфері внутрішнього туризму, в альтернативній енергетиці та транзиті, щоб його реалізувати, необхідно налагодити роботу з інвесторами, замінити старі управлінські кадри й мінімізувати корупцію
28 травня
Важливою подією для Мешканців села Морозівка стало повернення додому воїнів АТО Сергія Петренка та Сергія Блощинського. Майже рік минув з того часу, як з першою хвилею мобілізації вони залишили рідних, друзів і пішли на Схід країни захищати рідну землю. 
28 травня
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе провів прийом громадян в Білій Церкві. Жителі міста прийшли озвучити керівництву області проблеми міста і знайти рішення багатьох приватних питань
28 травня
За участі директора Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації малих міст України Олександра Слобожана відбулася нарада щодо вирішення особливостей об’єднання громад Переяславщини.
28 травня
Заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк з робочим візитом відвідав Богуславський район, де провів засідання оперативного штабу допомоги воїнам АТО, а також відвідав Богуславський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Новини управлінь