Новини

сьогодні
27 травня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук відкрив урочисте свято Останнього дзвоника в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 на Обухівщині та привітав школярів з успішним закінченням навчального року.
сьогодні
По-особливому лунає Останній дзвоник для випускників. У грайливому передзвоні – не тільки сумний момент прощання з рідною школою та вчителями-наставниками, але й розуміння того, що доля відкриває шлях вже у доросле і самостійне життя, де доведеться відповідати за свій вибір і самому ухвалювати рішення.
сьогодні
За два тижні Україна завершить вилучення ядерного палива з усіх енергоблоків на Чорнобильській АЕС. Про це заявив в ефірі одного з телеканалів міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
сьогодні
В Таращинському районі урочисто вітали військовослужбовців, які повернулись з зони проведення АТО. Заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко та голова Таращанської РДА Андрій Давиденко привітали бійців та вручили їм відзнаки.  
сьогодні
В Київськй облдержадміністрації розглянули проект рішення «Про внесення змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року».  
сьогодні
В м. Українка відбувся круглий стіл на тему: "Децентралізація як майбутнє України" в рамках виїзного засідання Молодіжної громадської ради при голові Київської обласної державної адміністрації.
сьогодні
У Києво-Святошинському районі обговорили можливості залучення молоді до занять планерним, парашутним та авіамодельним спортом відповідно до затвердженої Президентом Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час візиту на аеродром “Київ-Бузова”.
сьогодні
Pа сприяння Володарської районної ради та районної державної адміністрації у селищі Володарка відбувся благодійний велопробіг «BIKECHARITYCHALLENGE».
сьогодні
Лікарняні заклади міста, а також Білоцерківська міська організація Червоного Хреста України та волонтери, які надають допомогу бійцям, отримали медикаменти від благодійного фонду «Фармварта» загальною вартістю близько півмільйона гривень.
вчора
Вчора відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА. Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 5 158 921,33 грн.  
вчора
За чотири місяці 2016 року до державного та місцевих бюджетів Київської області спрямовано 14,47 млн гривень (з урахуванням розстроченого платежу) плати, отриманої від продажу прав на землю.
вчора
Вчора відбулася зустріч представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та спеціалістів проекту Європейського Союзу «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області».
вчора
За інформацією Головного управління статистики в Київській області у січні–березні 2016 року у Київській області прийнято в експлуатацію майже 362 тис.м2 загальної площі житла, що більше на 17% від січня–березня 2015 року.  
вчора
Днями відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.
вчора
Вчора  у м. Бровари відбулось відкриття меморіальної дошки, що встановили на фасаді ЗОШ №2 на честь полеглих захисників Вітчизни у зоні АТО Дмитра Олександровича Янченка та Сергія Миколайовича Москаленка.
вчора
20-22 травня у Броварах та Боярці відбулися VII Міжнародні авторалі серед осіб з інвалідністю «Каштани Київщини – 2016».
вчора
Днями голова Бородянської райдержадміністрації Олександр Янковий взяв участь в урочистому відкритті в Бородянці нового підприємства – газонаповнювального комплексу «Київський» ПП «Надєжда».
25 травня
Станом на 20.05.2016 уражено ямковістю близько 1130342 м2 доріг, сумарною умовною протяжністю 7006 км, що становить 30% від загальної протяжності доріг області, з них найбільше ураження ямковістю спостерігається в Богуславському, Бородянському, Бориспільському, Обухівському, Макарівському районах.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні