Новини

вчора
Таку думку висловив голова Київської обласної державної адміністрації в ході проведення профспілкового форуму аграрної сфери Київської області «Вдосконалення системи соціального партнерства. Модернізація роботи профспілок».
вчора
Відбулось засідання штабу № 11 територіальної оборони за участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, в ході якого обговорили проведення командно-штабних навчань. Так, під час проведення навчань буде перевірена організація взаємодії між членами штабу з виконанням завдань тероборони.
вчора
В І кварталі 2015 року промисловими підприємствами району вироблено товарів народного споживання на загальну суму 297,5 млн.грн., що майже на 52,3 млн.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом 2014 року.
вчора
9 квітня на засіданні Української міської ради депутати ухвалили рішення про розробку детального плану території та резервування території площею 1,27 гектарів для учасників АТО.
вчора
Реанімобіль військовій бригаді подарували поляки, але він не був непридатний для користування. Силами міської влади, благодійників його відремонтовано. Реанімобіль включає два лежачих місця, місця для медперсоналу, розрахований на великі відстані.
вчора
Господарствами Київської області проводиться посів ярих зернових культур. Посів ранніх зернових культур проведено на площі 67,4 тисяч гектарів, або 70% до прогнозу.
вчора
Відбувався чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Боярчанка Тетяна Доберчак встановила новий рекорд України серед дорослих – виконала станову тягу 170 кг.
вчора
В день відкритих дверей у 16-Державній пожежно-рятувальній частині Обухова та у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники запросили в гості на екскурсію учнів Обухівської гімназії імені Мельника.
вчора
З початку 2015 року на погашення заборгованості до Пенсійного фонду  подано 308 позовних  заяв на загальну суму 1 мільйон 351 тисяч гривень.
вчора
Понад 140 юних важкоатлетів із Славутича, Гомеля, Лосятина, Бобровиці, Чернігова, Рівного, Новоград – Волинського, Смілої, Києва та Білої Церкви взяли участь у традиційному Всеукраїнському турнірі  пам’яті героїв Чорнобиля.
вчора
Згідно статистичних в господарствах Київської області чисельність великої рогатої худоби становило 142,8 тис. голів (+ 7,0 тис. гол. до поч. року). В сільськогосподарських підприємствах області поголів’я великої рогатої худоби становило 88,4 тис. голів (+ 0,7 тис. гол. до поч. року).
вчора
Школа відбувається в рамках спільного проекту Європейського Центру Вергеланда (м. Осло, Королівство Норвегія), Ради Європи і Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.
20 квітня
На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час третього, за рахунком, засідання Київської обласної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Київської області
20 квітня
У цьому переконаний директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Самойлов. Також він поінформував, що задля покращення туристичної інфраструктуру в області, департаментом розроблений чіткий план дій, який найближчим часом буде реалізований на конкретних справах.  
20 квітня
В Бучі вперше в Україні налагоджено роздільний збір відходів. Напрямки переробки вторинної сировини: макулатура, полімери, склобій, листя і деревина, робота з небезпечними відходами.
20 квітня
З початку року в ході кампанії декларування громадян - 2015 подано майже 6,5 тиcяч декларацій, у тому числі 51 громадянин задекларував доходи в сумі більше 1 мільйона гривень.

Новини управлінь