Новини

сьогодні
Щороку 27 січня вся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. Пам’ять про невинно убієнних за ознаками національної, етнічної, расової, культурної, релігійної приналежності демонструє рішучість міжнародної спільноти ніколи більше не допустити повторення страшних злочинів
сьогодні
День 27-го січня увійшов до історії людства, як дата пам'яті жертв Голокосту. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед тими людьми, які внаслідок утвердження нацистського “нового порядку”, пережили жахіття антисемітизму та ксенофобії, зазнали геноциду
сьогодні
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Уряд прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей. По всій території України, зокрема на Київщині, запроваджується режим підвищеної готовності.
сьогодні
26 січня під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана відбулося розширене засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування. Головна тема заходу – «Стан і шляхи законодавчого і фінансового забезпечення децентралізації влади». 
сьогодні
Проведення Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти для Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари  Київської області завершилось грандіозною перемогою – заклад визнаний найкращим в нашій країні та отримав Диплом «ФЛАГМАН ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ».
сьогодні
«Благословляємо миром тебе, Україно!» - саме так називається мистецький марафон колективів художньої самодіяльності закладів культури Переяслав-Хмельницького району на підтримку українських воїнів, який кожних вихідних листопада-грудня проходив у залі районного будинку культури.
сьогодні
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 року №1162 затверджено новий Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників.
вчора
Відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації. На засіданні була затверджена гранична чисельність громадської ради при КОДА і призначена дата перших робочих зборів.
вчора
У с. Щасливе Бориспільського району запрацювала пелетна котельня. Потужність котельні для обігріву Щасливського НВК становить 500 кіловат. Загалом цієї потужності достатньо, щоб у шкільному приміщенні було тепло. Котельня працюватиме не тільки на пелетах, а й на дровах. 
вчора
Днями у Боярці відбулася нарада під керівництвом голови Тарас Добрівського, щодо обговорення подальшого функціонування міського стадіону. Ініціативна група у складі міських депутатів, керівників спортивних секцій та інших зацікавлених осіб висловила пропозиції до проекту.
вчора
Днями працівники ДСНС продовжили сезон добрих справ - акцію зі здачі крові для військових. У стінах воєнного госпіталю зібралися  як працівники центрального апарату, так і рятувальники, що приїхали з усіх куточків Київщини.
вчора
Мета занять – познайомити студентів 4-го курсу, які невдовзі проходитимуть педагогічну практику в загальноосвітніх навчальних закладах, з методикою проведення профорієнтаційних тренінгів, особливостями добору профорієнтаційних ігор та вправ для учнів молодших класів.
вчора
В Переяславі о 18 годині близько сотні переяславців зібралися на центральній площі міста перед приміщенням райдержадміністрації, щоб вшанувати хвилиною мовчання жертв ракетно-артилерійського обстрілу житлових кварталів Маріуполя російсько-терористичним угруповуванням.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні