Новини

вчора
Володимир Шандра взяв участь у пленарному засіданні позачергової сорок першої сесії Київської облради. Головне питання порядку денного - внесення змін до обласного бюджету Київської області на 2014 рік
вчора
В рамках робочої поїздки до Вишгородського району голова Київської облдержадміністрації  відвідав ЗАТ «Комплекс «Агромарс» з метою обговорення із керівництвом підприємства можливих перспектив розвитку птахівництва у Київській області. 
вчора
Міський голова Білої Церкви Василь Савчук провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади  щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Білої Церкви.
вчора
Напередодні Великодніх свят  за ініціативи Ганни Манохи, фахівеця із соціальної роботи Фастівського районного ЦСССДМ, проведено акцію “Розпишемо писанку разом” для дітей з обмеженими можливостями,  членів районного клубу сімейного спілкування “Повір у себе!”. 
16 квітня
Голова Київської обласної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня пожежної охорони, яке відбулось у місті Вишгород. За багаторічну історію пожежно-рятувальної служби це свято відзначають в цьому році вперше.  
16 квітня
Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що на Вишгородщині. 7 травня на території музею відбудуться обласні заходи з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
16 квітня
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів робочу зустріч з керівником групи експертів програми Європейського Союзу «Підтримка регіонального розвитку України» Коліном Медоком.
16 квітня
Громада міста Борисполя долучилися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання», яка цього дня проходила у багатьох населених пунктах країни. 
16 квітня
Володимир Шандра взяв участь в урочистому відкритті  обласної виставки «Великодня Сповідь майстра», де представлено понад 20 робіт майстрів із різних куточків Київщини.
16 квітня
Відбулася зустріч голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри з представниками творчої інтелігенції на тему «Консолідація творчої інтелігенції Київщини для збереження і розвитку національної культури та мистецтва».

Новини управлінь