Новини

сьогодні
Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулася підсумкова нарада з питань роботи агропромислового комплексу Київської області у 2014 році та обговорення основних напрямків роботи на 2015 рік
сьогодні
Відбулась зустріч директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Самойлова з координатором Європейського офісу при ТПП України паном Ральфом Ловаком.
сьогодні
Найбільшу кількість адміністративних послуг надають Центри обслуговування платників з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки - 37,5%.
сьогодні
Посів озимих культур на зерно господарствами всіх форм власності проведено на площі 219,2 тис. га (112 % до прогнозу), в т.ч. пшениці озимої посіяно – 198,4 тис. га (111%), жита озимого – 10,1 тис. га (139%), ячменю – 10,7 тис. гектарів (110% до прогнозу).
сьогодні
Цього тижня учні Маковищанського НВО «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник – 2015».
вчора
Цього тижня в Переяслав-Хмельницькому відбулось засідання міського штабу з питань координації надання допомоги учасникам АТО і їх сім’ям та нараду з представниками інститутів громадянського суспільства.
вчора
Відбулось чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
вчора
Відбулось засідання Київської обласної студентської ради. На засіданні були присутні представники управління молоді та спорту, директор КЗКОР "Київський обласний молодіжний центр" Луценко Максим, студенти вищих навчальних закладів області.
вчора
Відбулася нарада керівників закладів соціального захисту дітей в Київській області. Участь в заході взяли директори центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області.
4 березня
Під керівництвом голови Київської ОДА Володимира Шандри відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь в засіданні взяли перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступники голови, керівники структурних підрозділів та мери міст
4 березня
Незважаючи на політичну та економічну ситуацію в країні, зразковий вокально-хореографічний ансамбль “Калиновий віночок” Фастівського міського Палацу культури прийняв запрошення взяти участь у благодійних концертах під назвою “Об’єднаймо дитячу країну”.
4 березня
Спеціалісти Броварського міськрайонного центру зайнятості провели мобільний інформаційний–консультаційний семінар щодо соціальних послуг та умов реєстрації в центрі зайнятості для 19 осіб з числа вимушено переміщених - новоприбулих осіб із с.Дебальцево.
4 березня
У Славутичі, на базі Дитячої школи мистецтв, відбулося Літературно-мистецьке свято "Барви рідного слова" з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Новини управлінь

сьогодні