Новини

сьогодні
Щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою. Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – Вашою працею. І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за Вашу працю.
сьогодні
Сьогодні у Броварах пройшли навчальні заняття на тему «Практичні антикризові заходи» в рамках реалізації ініціатив Уряду щодо скорочення споживання природного газу на 30% та економії ресурсів підприємств галузі житлово-комунального господарства.
сьогодні
Щира подяка усім, хто підтримує та допомагає землякам в зоні проведення АТО від імені бійців спеціальних батальйонів Київської області. Повірте, вони справді цінують нашу з Вами допомогу.
сьогодні
Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 3,9 млн.грн. та від фізичних осіб - 959,7 тис. грн. Загалом з початку року до місцевого бюджету надійшло 4,9 млн. грн., що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 41,1 тис. грн., або на 0,8 %.
сьогодні
Нарада, на якій обговорено питання щодо виконання постанови КМУ від 01.10.2014 року № 505 “Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.
сьогодні
Шановна громадо Київщини! 26 жовтня – надзвичайно важливий день в історії нашої держави. Це не просто позачергові вибори до Верховної Ради. Цього дня всі ми будемо обирати майбутнє України. Тож закликаю усіх, хто має право голосу, прийти 26 жовтня на виборчі дільниці та зробити свій вибір.
сьогодні
Суд визнав недійсним розпорядження Обухівської райдержадміністрації від 16.01.2009 про виділення земельних ділянок площею по 2 га у Козині у власність трьом громадянам. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 6 жовтня.
сьогодні
16-17 жовтня в районах Київщини було організовано благодійні ярмарки з метою збору коштів для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, що перебувають в зоні проведення АТО.
вчора
Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах.
вчора
Відбулось засідання позачергової конференції Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за участі заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка.
вчора
В урочистій обстановці вручили посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», нагрудний знак та квіти двом жителькам району Боб Галині Кирилівні, 1942 р.н. (с.Бзів), Сотничок Ользі Іванівні, 1937 р.н. (с.Селище), що виростили та виховали п’ятьох дітей.
вчора
На професійному форумі освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, в рамках експозиції «Освіта Київщини», презентовано цікаві доробки педагогічного колективу Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступеня Києво-Святошиснького району.
вчора
План доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, обрахований Міністерством фінансів України на січень-вересень 2014 року місцевими бюджетами області виконаний на 106,4 відсотка, понад план надійшло 138,8 млн грн.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні