Новини

сьогодні
У нинішньому році в інституті права цього навчального закладу завершили навчання 210 студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр». З названої кількості дипломи з відзнакою отримали 32 випускники.
сьогодні
Столична обладміністрація звернулась у Міністерство внутрішніх справ з проханням поширити географію проекту нової патрульної служби на всю Київщину. Поширити географію даного проекту необхідно для зниження рівня злочинності і кількості ДТП у Київській області, реформування органів внутрішніх справ, знищення корупції в цій системі та впровадження нових, сучасних стандартів її діяльності.  
сьогодні
На Обухівщині під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка, за участі голови Обухівської райдержадміністрації Сергія Неділька, Обухівського міського голови Олександра Левченка відбулося міськрайоне засідання оперативного штабу допомоги учасникам АТО, демобілізованим, їх родинам.
сьогодні
Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк з робочим візитом відвідав Васильківщину. У залі районної адміністрації провів розширену нараду за участі керівництва району, волонтреів, учасників АТО.
сьогодні
Днями в селі Хотів Києво-Святошинського району у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" відбулася обласна спартакіада серед державних службовців за участі керівників Київської області та району.
сьогодні
Протягом першого півріччя 2015 року було здійснено державну реєстрацію 21 інформаційного повідомлення про внесення іноземних інвестицій на суму понад 358 млн. грн. При цьому, переважна частина іноземних інвестицій надійшла з країн-членів ЄС.
сьогодні
З метою забезпечення стабільних умов для подальшого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення його ролі у вирішенні соціально-економічних проблем розвитку області, рішенням Київської обласної ради затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємнитцва у Київській області на 2015-2016 роки. 
сьогодні
У Фастові відбулося засідання Штабу з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім'ям. Йшлося й про оздоровлення дітей з сімей даної категорії.
сьогодні
4-5 липня у Франції проходив Кубок Європи з легкоатлетичного багатоборства серед команд Супер ліги. Вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, жителька Броварського району, Аліна Фьодорова в жіночому семиборстві отримала дуже переконливу перемогу над 30 суперницями.
3 липня
Голова Київської ОДА Володимир Шандра та його заступник Дмитро Христюк урочисто привітали спортсменів Київщини, призерів І Європейських ігор. Змагання нещодавно відбулися у Баку (Азербайджан).
3 липня
Під час наради з місцевими аграріями та представниками органів самоврядування обговорили найбільш актуальні та болючі питання аграрного сектору. Зокрема, оцінили проходження посівної кампанії у краї, спрогнозували рівень цьогорічного урожаю зернових, домовилися щодо подальшого вирішення земельних питань та оголосили про створення в регіоні  оперативного штабу по збору урожаю.
3 липня
ЄС виділяє додаткову гуманітарну допомогу Україні на суму 15 млн. євро для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Ключовим елементом співробітництва з ЄС в цій сфері залишається соціальний захист цих людей, кількість яких сьогодні перевищує 1,3 млн.
3 липня
Процедура лікування за державною програмою 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
3 липня
Працівники Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області здали кров для поранених під час виконання бойових завдань в зоні АТО, адже зараз надзвичайної ваги набувають запаси донорської крові, яка може допомогти нашим бійцям вижити у складних ситуаціях під час ведення бойових дій.
3 липня
У липні 2014 року стартувала ініціатива щодо виділення землі учасникам антитерористичної операції.  Держгеокадастр звітує про результати річної роботи. За рік учасники АТО подали 44 178 заяв на отримання земельних ділянок.
3 липня
Усього на Бориспільщині, за даними Бориспільсько-Баришівського об’єднаного військового комісаріату, зареєстровано 280 демобілізованих військовослужбовців. 30% із них присвоєно статус учасника бойових дій. Решта солдат оформляють документи у тих військових частинах, за якими вони закріплені.
3 липня
У Київській області запустили унікальний туристичний проект Green Velo — велопоходи до віддалених сіл Вишгородського району з незайманою природою. Велопоходи є спільним некомерційним проектом місцевої влади та громадських організацій.
3 липня
За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області за січень-червень поточного року надійшло 2320,3 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що становить 144,7 відсотка до планових показників на звітну дату. Понад план надійшло 717,2 млн.гривень.

Новини управлінь

сьогодні