Новини

сьогодні
У Міністерстві охорони здоров’я України в ході брифінгу обговорили стан виконання державних цільових програм та заходів у сфері охорони здоров'я, результати проведеного аудиту ефективності та доцільності, заплановані новації в системі закупівель, нормативно-правове забезпечення, планування та лікування за державними програмами.
сьогодні
У Фастові перший заступник міського голови Олена Зикова провела засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
сьогодні
Минулого тижня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулася урочиста зустріч демобілізованих військових Переяславщини, які під час проходження служби перебували в зоні проведення АТО на Сході України.
сьогодні
За підтримки Київської ОДА 1 квітня у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» відбудеться заключний гала-концерт міжнародного культурно-просвітницького проекту «Нас єднає Шевченкове слово», присвяченого 201-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка та включенню цієї видатної події до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО.
сьогодні
З початку року в середньому в день на Київській митниці оформлюється 837 декларацій. Найбільшу кількість декларацій оформлено працівниками митного поста «Святошин» - понад 16 тисяч.
сьогодні
Минулого тижня на базі Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбулась науково - практична конференція «Сучасні аспекти розвитку економіки, права, соціології та психології в контексті досліджень молодих науковців».
сьогодні
На Київщині було вилучено та у спеціально відведеному місці знищено, мінометну міну ММ-82, авіаційну бомбу АО 50, артилерійський снаряд АС-122, німецьку авіаційну бомбу SD-250 часів Великої Вітчизняної війни.
27 березня
Впродовж всього періоду діяльності, театр переживав не найкращі часи історичних реалій, але завдяки відданим майстрам своєї справи, вдалося вистояти, зберегти та відродити українські культурні традиції
27 березня
Сьогодні у Київській облдержадміністрації презентували пілотний проект, запроваджений згідно відповідного наказу Міністерства юстиції України № 240/5 від 23 лютого 2015 року, до якого долучається Київська область.
27 березня
Відбулась 47 позачергова сесія Київської обласної ради, в ході якої депутати проголосували за затвердження соціально-важливих програм області та внесення змін до бюджету. У засіданні взяв участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе
27 березня
Щороку на весняних канікулах Київська область зустрічає учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, цього року місто приймає учасників республіканської олімпіади з географії. 
27 березня
Рятувальники Київщини провели тренування на ТОВ СВГ «Трейд» в м. Кагарлик. Основною метою заходу було - «Ліквідація наслідків розгерметизації запірної арматури», де було практично відпрацьовано порядок дій персоналу під час ліквідації аварійної ситуації.
27 березня
Спеціалісти Фастівського міськрайонного центру зайнятості радо зустрічали 216 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району, які завітали на День відкритих дверей. Їм розповіли про актуальні професії на ринку праці та ознайомили із загальними вимогами певної професії до особистості.
27 березня
На сьогодні учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих військовослужбовців подали 3070 заяв до територіальних органів Держземагентства у Київській області та органів місцевого самоврядування про надання земельних наділів.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні