Новини

вчора
У скрутні часи влада і небайдужі громадяни об’єднують свої зусилля, аби підтримати українських військових. Збір допомоги продовжується. З метою акумуляції сил у Київській області створені обласний, районні та міські Штаби допомоги військовим, їх сім’ям та мирному населенню в зоні АТО, при яких працює цілодобова «гаряча лінія».
вчора
На Білоцерківщині та Яготинщині триває пожнивна кампанія. Збирають ранні зернові та зернобобові. У Білоцерківському районі вже почали збирати і ярі культури.
вчора
З початку поточного року керівники територіальних органів Держземагентства у Київській області здійснили близько 200 виїзних прийомів громадян у сільській місцевості з роз’яснення норм земельного законодавства, на яких побувало понад 800 громадян.
вчора
Рокитнянщина та Сквирщина у скорботі за загиблими під час проведення АТО земляками. 
вчора
В Київській облдержадміністрації за участі Володимира Шандри відбулося засідання правління Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану. Під час засідання розглянули питання щодо роботи обласної організації за півріччя, пріоритети подальшої діяльності, а також відмобілізування.
вчора
У Вишгороді відбулось виїзне засідання обласного комітету доступності з метою огляду об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району щодо їх доступності для громадян з обмеженими фізичними можливостями.
вчора
За участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.
вчора
За позовом Бориспільської міжрайонної прокуратури рішенням господарського суду Київської області розірвано договір оренди земельної ділянки площею 12 гектарів вартістю близько 400 тисяч гривень.
вчора
Військовослужбовці, призвані під час мобілізації пройдуть обов’язкову індивідуальну підготовку та бойове злагодження у складі штатних підрозділів. Під час третьої черги часткової мобілізації буде приведено у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини забезпечення.
вчора
18-20 липня у Львові відбувся Чемпіонат України зі стендової стрільби. У змаганнях в тому числі взяли участь і спортсмени з Київщини. Представники Київського обласного центру олімпійської підготовки Ігор Тєльний та Ольга Ігнатова вибороли «золото», а Георгій Іпатов – «бронзу».

Новини управлінь