Новини

сьогодні
Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті четвертої зміни в дитячому освітньо-реабілітаційному центрі «Зоряний» у с. Карапиші на Миронівщині. У найближчі три тижні тут будуть оздоровлюватися 90 дітей шкільного віку із прифронтових територій Донеччини.  
сьогодні
10 лютого відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА.
сьогодні
У Переяслав-Хмельницькому до участі в міжнародному проекті ЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” було включено дві школи. В цілому, для них передбачено майже пів мільйона гривень допомоги від міжнародних партнерів.
сьогодні
Ліцеїсти відділення лижних гонок Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту взяли участь у чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, який відбувся з 4 по 9 лютого в с. Яворів Львівської області.
сьогодні
У зв’язку з тим, що в період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ в аптеках зросли ціни на лікарські засоби, до райдержадміністрації щодня надходить безліч звернень від мешканців Сквирщини. Відтак, голова РДА Руслан Лінда провів нараду із керівниками місцевих аптек.
сьогодні
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе та представники німецької компанії «WEDA» під час робочої зустрічі обговорили перспективи розвитку сільського господарства Київщини. 
сьогодні
Міська влада прийняла рішення розпочати реформування системи транспорту міста і розробку довгострокової Концепції розвитку, що передбачатиме розробку нової комплексної транспортної мережі, пріоритетом в якій буде розвиток електротранспорту. Раніше таких напрацювань в місті не було.
сьогодні
У Броварах в бойовому розрахунку з’явиться ще один пожежно-рятувальний автомобіль. Спільними зусиллями рятувальників та працівників ПРаТ «Спецбудмаш» відновлено та модернізовано стару техніку, яка тепер обладнана сучасним водяним насосом і ємністю для води об’ємом 6 куб. м.
сьогодні
Два тижні тривали спільні засідання постійних комісій районної ради та структурних підрозділів Вишгородської РДА з опрацювання проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік. Такий підхід в обговоренні проекту застосували вперше.
сьогодні
Активісти селища Борова започаткували новий проект «Вільна молодь козацького краю». У місцевій школі молоді спортсмени облаштували та забезпечили спортивним інвентарем зал для занять спортом і відкрили безкоштовний гурток для тренувань з боксу, боротьби, кроссфіту.
вчора
В рамках робочої поїздки до Миронівщини голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів робочу нараду з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району, а також міським та сільськими головами.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук під час робочої поїздки до Миронівського району провів перший прийом громадян мешканців Київської області. У рамках його робочого візиту було розглянуто 25 звернень, з яких - 18 особистих та 7 колективних. В цілому під час прийому голова КОДА поспілкувався з 69-ма громадянами.
вчора
На сьогодні по всій території київського регіону за новою системою запрацювало 83 групи швидкого реагування обласної патрульної поліції. Робота реформованих правоохоронних органів стала, зокрема, більш оперативною і сприяє швидшому розкриттю злочинів «по гарячим слідам».  
вчора
В Ірпені в ході засідання Громадської ради учасників АТО при міському голові обговорили одне з головних для воїнів питань – розподілення квартир між учасниками антитерористичної операції першої черги.
вчора
До зведеного бюджету Бориспільського району, що включає в себе сільські та районний бюджет, за січень цього року надійшло доходів на суму 20 млн 245 тис. гривень при плані 11 млн 769 тис. 300 грн.
вчора
Васильків відвідали представники компанії «Ensol Energy Management Solutions» зі США, що спеціалізується на впровадженні новітніх технологій у галузі енергозбереження та енергозаощадження.
вчора
Учні Червономотовилівської школи Фастівського району та їхні батьки разом із аматорським вокальним ансамблем «Дозвілля» побували у військовому госпіталі Білої Церкви. Це не перша благодійна акція школярів на підтримку воїнів АТО.
вчора
Під час засідання топонімічної комісії, розглянувши та врахувавши пропозиції громадськості, членів топонімічної комісії, було погоджено перейменування 42 вулиць і 7 провулків міста Переяслава-Хмельницького.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні