Новини

вчора
Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе провів онлайн-засідання із головами районних державних адміністрацій Київщини. До порядку денного засідання було винесено чимало важливих питань, серед яких – оплата виконаних робіт по фортифікаційним спорудам у зоні АТО
вчора
За результатами досліджень лабораторій системи Eurofins у Німеччині, показники забруднення ґрунтів та ґрунтових вод від місця пожежі в радіусі до 2,5 км не перевищують показників фонового забруднення, що свідчить про відсутність негативних наслідків для довкілля.
вчора
Розпочинається набір до патрульної поліції міста Бориспіль та району. Прийом анкет від кандидатів триватиме з 6 по 27 жовтня 2015 року з 9 до 18 години за адресою: м.Бориспіль, вул. Радгоспна, 1(міський будинок культури).
вчора
У Мінсоцполітики наголошують, що обмежень щодо отримання пільг і субсидій для членів родин загиблих військовослужбовців немає. Для отримання права на пільги та житлової субсидії необхідно звернутися до місцевого управління соціального захисту.
вчора
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини склала 337,2 тисяч осіб. На оплату праці їм було спрямовано 1,5 мільярда гривень. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників становив 4209 гривень і перевищив у 3,5 рази законодавчо встановлені державні соціальні стандарти.
вчора
У Таращанській райдержадміністрації відбувся районний семінар з енергоефективності, який відкрив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Шостак. Серед присутніх – депутати районної, міської та сільських рад, місцеві ЗМІ, працівники райдержадміністрації, зацікавлені громадяни.
вчора
Відчути атмосферу позитиву і незабутніх емоцій мають можливість 140 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з Київщини, які приїхали на відпочинок та оздоровлення в санаторій «Україна», за підтримки служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації.
вчора
Представники Бородянського районного центру зайнятості Польська делегація відвідали українсько-польське товариство «Алюпол» та домовились про подальшу тісну співпрацю між осередком праці м. Мінськ Мазовецький та Бородянським РЦЗ.
вчора
У Бориспільському районі відбувся об’їзд котелень, які перебувають на обслуговуванні ТОВ «Укртепло Київ» та працюють на альтернативних видах палива (пелети, дрова, тощо) з метою перевірки стану котелень району напередодні опалювального сезону.  
вчора
На виконання доручень Уряду та з метою популяризації механізмів державної підтримки населення, у тому числі ОСББ та ЖБК на утеплення, в усіх регіонах України проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія шляхом організації регіональних семінарів енергоефективного партнерства.
7 жовтня
Виїзна приймальня першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе відвідала Бородянку у Київській області. На зустрічі з жителями населеного пункту було озвучено чимало питань, які турбують мешканців майже кожного району Київщини.
7 жовтня
За даними моніторингу роздрібних цін на соціально значущі продовольчі товари, на сьогодні, рівень роздрібних цін на переважну більшість товарів, які реалізуються на споживчому ринку Київщини, є значно нижчими середнього рівня цін серед регіонів України.
7 жовтня
При Київській облдержадміністрації діє постійна комісія з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах.
7 жовтня
На льотній смузі авіадрому «Гайок» у місті Біла Церква відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту у класі радіокерованих моделей. Організатор заходу – Центр творчості дітей та юнацтва Київщини.
7 жовтня
Вже більше року всі працюючі громадяни спрямовують на допомогу українській армії кошти у вигляді військового збору. Так, за три квартали поточного року до держбюджету Білоцерківською ОДПІ  зібрано 34,2 млн. гривень цього платежу. Зокрема, у вересні 2015 року перераховано майже 5 млн. гривень.
7 жовтня
На даний час до Ржищева вже прибуло близько півсотні сімей з дітьми. Рятувати від небезпеки своїх вихованців змушені були і представники Благодійної організації «Центр соціальної опіки дитини «ОНОВЛЕННЯ» з Маріуполя Донецької області.
7 жовтня
Київська обласна служба зайнятості інформує про проведення Ярмарків професій та вакансій у жовтні 2015 року у районах та містах Київщини. У цьому місяці всього заплановано проведення 12 заходів, спрямованих на працевлаштування населення.
7 жовтня
Мешканці Переяслав-Хмельницького району вже традиційно надали допомогу воїнам-захисникам територіальної цілісності України. Для потреб взводу розвідки штурмової роти «Карпатська Січ» (93-тя бригада ЗСУ) куплено й передано в користування бус-мінівен «Крайслер».

Новини управлінь