Головна - Офіс реформ

Офіс реформ

Офіс реформ продовжує діяти

          Експерти Офісу реформ у Київській області, незважаючи на невизначеність подальшої долі офісів реформ в Україні, продовжують працювати на волонтерських засадах.

         В області активно продовжують проходити підготовчі процеси до об’єднання територіальних громад. Сільські, селищні та міські ради готують проекти власних рішень, організовують їх обговорення з громадськістю, що потребує експертного супроводження.

         Серед них: Бучанська та Гостомельська об’єднані  територіальні громади, що завершили процес об’єднання та відповідно до Закону України № 835 готові до проведення перших місцевих виборів.

         На завершальному етапі об’єднання знаходяться Пісківська, Бишівська, Тетіївська, Димерська,  Узинська, Великодимерська та ін.

 12.01.2016

Звіт про роботу Офісу реформ у вересні-грудні 2015 року.pdf

Звіт про роботу Офісу реформ у травні-серпні 2015 року.pdf

  11.01.2016

 

СПРОМОЖНІ ГРОМАДИ - ВИРІШАЛЬНА МЕТА РЕФОРМ.pdf

  01.11.2015

 

  ГРАМОТА ВІД ОБЛРАДИ

За вагомий особистий внесок у процес об’єднання територіальних громад, активну співпрацю з органами місцевого самоврядування Київської області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм керівник Офісу реформ у Київській області Удовиченко Володимир Петрович нагороджений Почесною грамотою Київської обласної ради з врученням цінного подарунка.

         Нагорода вручена на сесії обласної ради 29 жовтня 2015 року головою Київської облради Бабенком М.В.

  30.10.2015

 

НОВИНИ ЗІ СТРАЗБУРГА

На 29 сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, яка проходить у Стразбурзі (Франція) Президент Конгресу містер Фріккон вручив медаль Конгресу Удовиченку Володимиру Петровичу - керівнику Офісу реформ Київської області, голові Громадської ради з розвитку міста Славутич, президенту ВГО «Клуб мерів», віце-президенту Комітету з актуальних питань Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, меру м. Славутича (1994 – 2015) за багаторічну активну та плідну роботу та особистий вклад у розвиток демократичних процесів у суспільстві і співробітництва між органами влади різних рівнів. До речі, така нагорода українцям вручається вперше. Та рішенням бюро Володимиру Петровичу присвоєно звання – Почесний член Конгресу.

 

Бажаємо Володимиру Петровичу доброго здоров'я, творчої енергії та підкорення нових життєвих вершин!

  20.10.2015

 

 НОВИНИ

Офіс реформ у Київській області надає консультації не лише посадовим особам органів місцевого самоврядування та органів державної влади щодо організації процесу об’єднання територіальних громад, організації надання послуг у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури та спорту.  Протягом останнього місяця значна частина звернень за такими консультаціями належить громадським активістам, кандидатам у депутати місцевих рад, кандидатам на посади міських, селищних та сільських голів, які включили до своїх виборчих програм і питання об’єднання територіальних громад.

Значна частина запитань стосується повноважень, які отримає об’єднана територіальна громада у сфері бюджету і фінансів, земельних відносин, надання послуг та управління об’єктами культури, охорони здоров’я, освіти, спорту, соціального захисту населення.

       21.10.2015

АМУ презентує Практичний посібник з організації роботи органів місцевого самоврядування об’єднаних громад

    16.10.2015

 

У Київській області до оголошення місцевих виборів утворено 3 об’єднані територіальні громади: Бучанська міська та Гостомельської селищна, рішення про утворення яких прийняті Київською обласною радою та направлені до Верховної ради України для відповідного внесення змін до адміністративно- територіального устрою регіону,  та  Калитянська селищна об’єднана територіальна громада, перші вибори в якій призначені на 25 жовтня 2015 року.

Однак, незважаючи на виборчі перегони, в області продовжується процес об’єднання територіальних громад, підготовка та прийняття відповідними радами рішень, необхідних для продовження чи завершення розпочатих процедур об’єднання.

До обласної державної адміністрації надійшли подання з відповідними матеріалами на отримання висновку про відповідність Конституції та законам України проектів рішень про об’єднання від Пісківської, Узинської, Тетіївської та Бишівської рад, які виступали ініціаторами утворення та, відповідно, адміністративними центрами  об’єднаних територіальних громад.

   20.09.2015

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (схвалений рішенням сесії Київської обласної ради № 968-51-VI від 13.08.2015 р.)

*****************************************************

 

ЗРАЗКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ для проведення процесу об'єднання громад

Порядок добровільно об'єднання громад.docx

 

Зразки нормативно-правових актів для проведення процесу об'єднання громад.docx

 

Етапи об'єднання громад.docx