Новини

сьогодні
Очільник Київщини відзначив, що нині у регіоні проживає понад 656 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони отримують відповідну соціально-фінансову допомогу від держави. Зокрема, за 10 місяців цього року від Мінсоцполітики до області на потреби чорнобильців надійшло майже 438 млн. грн.
сьогодні
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе взяв участь у роботі круглого столу з питань децентралізації, який проходив у Верховній Раді під керівництвом спікера Володимира Гройсмана та за участі Міністра юстиції Павла Петренка та голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.
сьогодні
Задля забезпечення всіх навчальних закладів теплом обласна влада провела комплекс заходів з утеплення фасадів, ремонту котелень і переходу бюджетних закладів на альтернативні види палива.
сьогодні
За інформацією головного управління Державної казначейської служби України у Київській області, за період з 16 по 20 листопада органами Казначейської служби з державного бюджету отримано асигнувань субвенцій у сумі всього 12 484,11 тис.грн.
сьогодні
В порядку денному сесії Києво-Святошинської райради за участі голови РДА Мирослави Смірнової, зокрема, внесено зміни до бюджету, що дало можливість вирішити питання щодо індексації та підвищення заробітної плати бюджетникам.
сьогодні
Президент підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих».
сьогодні
Днями голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда вручив пам’ятний нагрудний знак «За Україну, За її Волю» жителю села Жовтневе Погребняку В’ячеславу Васильовичу, військовослужбовцю 93 Харківської окремої механізованої бригади.
сьогодні
Відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Бориспільська РДА вживає заходи, підтримуючи незахищені верстви населення, сім'ї учасників АТО та дітей.
сьогодні
Конкурсні комісії в областях не завжди правильно використовують свої повноваження щодо надання компенсації аграріям за фінансування, отримане за державною програмою здешевлення кредитів.
вчора
У приміщенні КОДА відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Третя фаза» у Київській області.  Під час засідання представники місцевих громад, які отримують фінансування від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні, розповідали про вже втілені проекти і ті, які наразі продовжують реалізовувати.
вчора
Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри відбулася робоча нарада у питань організації роботи з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) у Київській області. У рамках засідання учасники обговорили ряд питань щодо з організації надання допомоги для переселенців. 
вчора
Пункт тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області Державної міграційної служби України 17 листопада уклав угоду з ПП «Фінансова будівельна компанія «Завод Луч» про реконструкцію недобудованого гуртожитку медучилища під притулок для біженців.
вчора
20 листопада укладено ще 4 угоди купівлі-продажу квартир для родин загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців та інвалідів першої та другої групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
вчора
23 листопада під час робочої колегії обговорили питання щодо виконання комплексної програми «Турбота», забезпечення умов соціального захисту дітей, харчування у школах та дитячих садках.
вчора
Фастівчани продовжують допомагати військовослужбовцям в зоні проведення АТО. Благодійні організації, волонтери, громада доправляють на схід, у 11 батальйон, батальйон «Київська Русь», в Нацгвардію та в 54, 14, 53, 81 бригади аптечки, продукти харчування, теплі речі, питну воду.
вчора
У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулося врочисте відкриття унікального культурологічного проекту «Галерея національної гордості», головна ідея якого – популяризація української культури.
вчора
У Сквирській райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.  
вчора
В Переяслав-Хмельницькій міській раді в рамках реалізації проекту «Спільний розвиток ЄС/ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відбулися публічні тендерні торги щодо ремонту їдальні в школі №1 .

Новини управлінь