Новини

вчора
За  підтримки депутата Київської обласної ради Георгія Єрка у Бородянці відбулась виставка-ярмарка «Світло традицій». Під час проведення виставки у  районному Палаці культури майстриня народної творчості України, писанкарка Світлана Вискочил  та відомі майстри із столиці, області та району проводили майстер-класи з різних видів народного ремесла.
вчора
11 квітня служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Славутицької міської ради разом із працівниками Славутицького МВ ГУ МВС України в Київській області організували для учнів з девіантною поведінкою екскурсію до міського відділу міліції. 
вчора
14 квітня у м. Фастів в.о. міського голови Галина Поліщук провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради.
вчора
За мобілізованими працівниками ПАТ «Київоблгаз» гарантовано зберігаються їхні робочі місця та заробітна плата під час служби у лавах  Збройних Сил. Таким чином, компанія забезпечує співробітникам стабільність та впевненість на період мобілізації. 
14 квітня
Володимир Шандра взяв участь у розширеному спільному засіданні Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї і Колегії служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.
14 квітня
11 квітня після отримання відповідного сертифікату Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта, відповідно до розпорядження Броварського міського голови І. В. Сапожка відновив функціонування плавальний басейн «Купава». 
14 квітня
У рамках обласної акції з благоустрою населених пунктів працівники ПАТ «Київоблгаз» провели комплекс заходів з прибирання та благоустрою територій філій Товариства. 
14 квітня
Серед українських народних свят одним із найбільших і найурочистіших є Великдень – Світлий День Христового Воскресіння, з яким пов’язано чимало традицій, ритуалів і символів, церковно-обрядових і народних звичаїв. 
11 квітня
Сьогодні, за ініціативи Київської міськдержадміністрації та Київської облдержадміністрації розпочато демонтаж паркану біля Центральної виборчої комісії. «Я вважаю, що цей крок абсолютно правильний. Органи державної влади не повинні ховатися за високими парканами, адже їхній обов’язок працювати для людей.
11 квітня
Станом на 10 квітня 2014 року на Київщині серед 1408 котелень в області в роботі залишаються працювати 218 одиниць, які опалюють 15 будинків житлової сфери з централізованим теплопостачанням (м. Біла Церква), що складає 0,3 відсотка від їх загальної кількості.

Новини управлінь