Новини

вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, висловлюючи співчуття родинам загиблих під час вибуху на автозаправній станції, оголосив жалобу за загиблими.  
вчора
В Київської обласній державній адміністрації за участю першого заступника голови Ганни Старикової відбулося перше відкриття  конвертів з документами, які були подані підприємствами для участі у конкурсі з перевезення пасажирів.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра зустрівся з Президентом Американської торгівельної палати в УкраїніБернардом Кейсі. В ході зустрічі обговорили перспективи встановлення справедливих та прозорих правил ведення бізнесу в Україні та сприяння її інтеграції до світового співтовариства. 
вчора
У березні 2014 року жителями Васильківського та Фастівського районів до фонду державного бюджету сплачено податків та зборів більше ніж 37 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 11,5 млн гривень., або на 45 відсотків.
вчора
Станомна22 квітня 2014 рокудо контакт-центру служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації звернулось за допомогою158 сімей, 482особи з АР Крим та міста Севастополь, які тимчасово проживають в області. 503 людиниотримали відповідну допомогу.
вчора
Віддати належну шану полеглим у військових точках планети воїнам-побратимам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, померлим уже на рідній землі воїнам-афганцям – такою є мета акції активу Києво-Святошинської районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів), котра вже впродовж 10 років існування організації проводиться напередодні Великодня.
вчора
У селі Щасливе Бориспільського району відмовилися від радянських назв вулиць. Рішення про це було прийнято на сесії сільської ради від 8 квітня 2014 року.
22 квітня
Відповідно до оновленої інформації, унаслідок вибуху на автозаправній станції одна з 6-ти постраждалих осіб померла в лікарні. Відтак, станом на даний час 5 людей загинули (3 жінки та 2 чоловіків), 5 з травмами перебувають в Центральній районній лікарні м. Переяслав-Хмельницький.
22 квітня
За попередніми даними  загинуло 5 людей, госпіталізовано 7. Наразі на місці вибуху працюють понад 100 працівників  Державної служби з Надзвичайних ситуацій України у Київській області з Бориспільського, Переясла-Хмельницького, Яготинського районів.
22 квітня
З метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об’єктів у Київській області. З огляду на надзвичайну актуальність питання щодо включення території Біличанського лісу до природно-заповідного фонду,  Київська обласна державна адміністрація ініціює ознайомлення з Указом Президента України «Про зміну меж національного природного парку «Голосіївський»

Новини управлінь