Новини

вчора
У рамках робочої поїздки до Бориспільського району, голова Київської облдержадміністрації провів робочу зустріч з активом району. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі з громадою Бориспільського району, представив нового голову РДА Дмитра Вороніна. Очільник Київщини побажав голові райдержадміністрації мудрості, терпіння та наполегливості у виконанні поставлених завдань
вчора
У Міністрерстві соціальної політики запевняють, що обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте вже в наступному році.
вчора
Прокуратурою Київської області заявлено до Ірпінського міського суду позов про визнання недійсними рішень Бучанської ради та повернення державі земель площею 12 га вартістю майже 16 млн грн.
вчора
У Міністерстві охорони здоров’я України в ході брифінгу обговорили стан виконання державних цільових програм та заходів у сфері охорони здоров'я, результати проведеного аудиту ефективності та доцільності та інші питання.
вчора
У Фастові перший заступник міського голови Олена Зикова провела засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. За результатами прийняті відповідні рішення та надані протокольні доручення.
вчора
Минулого тижня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулася урочиста зустріч демобілізованих військових Переяславщини, які під час проходження служби перебували в зоні проведення АТО на Сході України.
вчора
За підтримки Київської ОДА 1 квітня у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» відбудеться заключний гала-концерт міжнародного культурно-просвітницького проекту «Нас єднає Шевченкове слово».
вчора
З початку року в середньому в день на Київській митниці оформлюється 837 декларацій. Найбільшу кількість декларацій оформлено працівниками митного поста «Святошин» - понад 16 тисяч.
вчора
Минулого тижня на базі Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбулась науково - практична конференція «Сучасні аспекти розвитку економіки, права, соціології та психології в контексті досліджень молодих науковців».
вчора
На Київщині було вилучено та у спеціально відведеному місці знищено, мінометну міну ММ-82, авіаційну бомбу АО 50, артилерійський снаряд АС-122, німецьку авіаційну бомбу SD-250 часів Великої Вітчизняної війни.
27 березня
Впродовж всього періоду діяльності, театр переживав не найкращі часи історичних реалій, але завдяки відданим майстрам своєї справи, вдалося вистояти, зберегти та відродити українські культурні традиції
27 березня
Сьогодні у Київській облдержадміністрації презентували пілотний проект, запроваджений згідно відповідного наказу Міністерства юстиції України № 240/5 від 23 лютого 2015 року, до якого долучається Київська область.
27 березня
Відбулась 47 позачергова сесія Київської обласної ради, в ході якої депутати проголосували за затвердження соціально-важливих програм області та внесення змін до бюджету. У засіданні взяв участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе

Новини управлінь