Новини

сьогодні
Напружена ситуація у країні вимагає виважених і рішучих дій не тільки від дорослих, але й від дітей. Так, днями за ініціативи школярів села Нова Олександрівка Згурівського району, уся молодь активно долучилася до акції «Діти Київщини – воїнам АТО»
сьогодні
Днями у місті над Россю відбулося підбиття підсумків V міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих». Мета - виховання у молоді міста активної громадянської позиції, любові до рідного міста, формування естетичного смаку, пошуку та розкриття творчих здібностей у жанрі фотомистецтва, його популяризації серед молоді.
сьогодні
З метою забезпечення сталого функціонування об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення в осінньо-зимовий період 2014/2015 року та відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації
сьогодні
Днями обласним управлінням Пенсійного фонду у Київській області було проведено виїзну нараду в місті Біла Церква за участю територіальних управлінь. На нараді були розглянуті стан виконання планових показників за вересень нинішнього року, погашення заборгованості по платежах до Фонду та інші важливі питання.
сьогодні
Зведений загін працівників міліції спільно зі співробітниками Державтоінспекції Київської області, які забезпечують охорону громадського порядку у східних регіонах держави, відвідали вихованців дитячого будинку «Антошка» у місті Краматорськ.
вчора
Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Київською обласною державною адміністрацією та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців. 
вчора
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди кількох професій - аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спеціальних підрозділів. Представники цієї професії  зробили вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
вчора
У країні триває робота з провадження заходів, спрямованих на зменшення об’єму споживання газу. На Київщині здійснюється ряд заходів у питаннях енергозбереження та переходу на місцеві види палива. З метою зменшення споживання газу область взяла курс на встановлення газових та твердопаливних котлів.
вчора
Мешканців та гостей міста порадували легкоатлетичною естафетою серед школярів; велопробігом "Єдина Україна”, парадом вишиванок, працювало Містечко майстрів” – виставка виробів ужитково-декоративного мистецтва. Окрасою свята стали виступи вокальних колективів а також виставка осінніх квітів.
вчора
В Україні з 1 жовтня вводяться нові нормативи споживання житлово-комунальних послуг згідно з урядовою постановою «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування». Окрім того, запрацює й удосконалений порядок надання житлових субсидій.
вчора
Вчорашні активісти Євромайдану не тільки не вагаючись, пійшли боронити країну від терористів і бойовиків на схід, а допомагають і в суспільно-активній діяльності. А сьогодні вони, отримавши відповідну реєстрацію в органах юстиції, продовжують патрулювання вулицями та підставляють плече землякам із батальйону «Київщина».
вчора
У Борисполі дружини загиблих членів екіпажу АН-30 отримали 20 тис грн. Не всі жінки змогли з’явитися на офіційну зустріч з керівництвом міста, Державної фіскальної служби, військової частини А-2215 та митної служби ДП МА «Бориспіль», що проходила у п’ятницю.
вчора
По-особливому розпочиналося цьогорічне свято: традиційно барабанщиці Ірпінського економічного коледжу виконали дефіле, дитячий хор Ірпінської дитячої музичної школи – класичну мелодію «Святий Боже» та пісню «Під твою милість».

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні