Новини

сьогодні
Главу держави супроводжували Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, члени Уряду, народні депутати.
сьогодні
1-ий заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, заступник міського голови Києва Ігор Ніконов, представники громадськості поклали квіти до Меморіального кургану героїв Чорнобиля.
сьогодні
Засідання штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в зоні проведення АТО, штабу допомоги демобілізованим та їх сім'ям під головуванням заступника голови КОДА Дмитра Христюка.
сьогодні
Господарствами проводиться посів ярих зернових культур. Посів ранніх зернових культур проведено на площі 78,2 тис. га (84% до прогнозу): ярої пшениці - на 11,70 тис. га, ярого ячменю - на 57,1 тис. га, вівса - на 6,04 тис. га, гороху - на 3,4 тис. га. Розпочато посів кукурудзи на зерно, технічних культур.
сьогодні
Днями в центрі історії та культури «Парк Київська Русь» відбулося обласне свято – «Олімпійське лелеченя-2015», що пройшло під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
сьогодні
В області відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Пройшло майже три десятиріччя від того трагічного квітневого дня 1986 року, коли сталась сама страшна техногенна катастрофа в історії людства.
сьогодні
Вітчизняна протезно-ортопедична галузь України потребує системних змін і насамперед впровадження новітніх технологій та підготовки висококваліфікованих кадрів.
вчора
Заступник голови Київської ОДА з робочим візитом відвідав Згурівський район, де провів виїзний прийом громадян та засідання штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО; штабу допомоги демобілізованим та їх родинам.
вчора
На території навчально-тренувального центру Збройних Сил України «Десна» біля «12-ї казарми» відбулося урочисте відкриття Меморіалу пам'яті бійцям 25-го батальйону «Київська Русь», загиблим при обороні України від російсько-терористичної агресії.
вчора
Відбулася семінар-нарада з питань звітності зональних координаторів груп соціальної підтримки проекту ЄС «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області».
вчора
Нещодавно у Миколаєві пройшов Кубок України з боксу серед чоловіків. Цьогорічний Кубок України з боксу серед чоловіків є не лише одними з найпрестижніших всеукраїнських змагань, але й відбором до I Європейських ігор, які відбудуться у Баку (Азербайджан).
вчора
Днями 24 родини із Броварів отримали ключі від нових безкоштовних квартир у сучасному житловому комплексі «Лісовий квартал». Житло у «Лісовому кварталі» отримали родини учасників АТО, багатодітні сім’ї, учасники бойових дій в Афганістані
вчора
24 квітня у війні на сході України біля аеропорту загинув тетіївчанин, старшина 11 батальону "Київська Русь" Олександр Сидоренко. Йому було лише 41 рік, у нього залишилася дружина та троє синів.
вчора
Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило механізм використання бюджетних коштів на фінансування програми здешевлення кредитів та підтримки тваринництва.
24 квітня
Прем’єр-міністр України та голова Київської облдержадміністрації, у рамках робочої поїздки ознайомилися із зразками сільськогосподарської техніки та провели зустріч з керівниками фермерських господарств
24 квітня
Київщина перша, яка прийняла на собі важкий удар невгамовного болю ядерної стихії. Сьогодні ми завдячуємо усім ліквідаторам наслідків аварії на АЕС за їхню жертовність. Адже ризикуючи власним життям, ці люди першими стали на захист всього людства від загрози повномасштабного радіаційного вибуху
24 квітня
Київська обласна державна адміністрація вчора відправила чергову колону будівельної техніки і матеріалів на кордон Донецької та Луганської областей для спорудження лінії укріплень.
24 квітня
Під час вступного слова Володимир Шандра наголосив, що робочі зустрічі з такими категоріями людей повинні відбуватися регулярно. Адже завдяки спілкуванню за «круглим столом», завжди можна обговорити найбільш актуальні питання ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні