Новини

сьогодні
Відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації. На засіданні була затверджена гранична чисельність громадської ради при КОДА і призначена дата перших робочих зборів.
сьогодні
У с. Щасливе Бориспільського району запрацювала пелетна котельня. Потужність котельні для обігріву Щасливського НВК становить 500 кіловат. Загалом цієї потужності достатньо, щоб у шкільному приміщенні було тепло. Котельня працюватиме не тільки на пелетах, а й на дровах. 
сьогодні
Днями у Боярці відбулася нарада під керівництвом голови Тарас Добрівського, щодо обговорення подальшого функціонування міського стадіону. Ініціативна група у складі міських депутатів, керівників спортивних секцій та інших зацікавлених осіб висловила пропозиції до проекту.
сьогодні
Днями працівники ДСНС продовжили сезон добрих справ - акцію зі здачі крові для військових. У стінах воєнного госпіталю зібралися  як працівники центрального апарату, так і рятувальники, що приїхали з усіх куточків Київщини.
сьогодні
Мета занять – познайомити студентів 4-го курсу, які невдовзі проходитимуть педагогічну практику в загальноосвітніх навчальних закладах, з методикою проведення профорієнтаційних тренінгів, особливостями добору профорієнтаційних ігор та вправ для учнів молодших класів.
сьогодні
В Переяславі о 18 годині близько сотні переяславців зібралися на центральній площі міста перед приміщенням райдержадміністрації, щоб вшанувати хвилиною мовчання жертв ракетно-артилерійського обстрілу житлових кварталів Маріуполя російсько-терористичним угруповуванням.
23 січня
Сьогодні у Кабінеті Міністрів України відбулася селекторна нарада з питань безпеки громадян України і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Від Київщини учасниками наради виступили голова облдержадміністрації Володимир Шандра, керівники МВС, СБУ
23 січня
Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочим візитом відвідали місто Бровари. Захід розпочався з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, з нагоди Дня Соборності України
23 січня
На коліях фастівського вокзалу відбувся святковий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України. Місце обране не просто так, адже тут встановлений музей-вагон "Музей на колесах". Саме в такому вагоні, на цьому самому місці, відбулось підписання документа про злуку ЗУНР та УНР.
23 січня
Володимир Шандра під час ознайомлення з роботою та підприємства та спілкування з працівниками, наголосив на важливості функціонування цього підприємства на Київщині. Адже виробнича галузь такого рівня позитивно впливає на подальший розвиток економіки області та сприяє залученню нових інвестицій на Київщину
23 січня
Тільки за грудень 2014 року до зведеного бюджету надійшло 34 млн грн військового збору. Також, вищезазначеним Законом внесені зміни в частині об’єкта оподаткування військовим збором.
23 січня
За 2014 рік на Київщині у власність та користування фізичних і юридичних осіб було передано 194 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності.
23 січня
Протягом 2014 року працівниками митниці оформлено майже 263,5 тисячі вантажних митних декларацій (ВМД). З них 199,6 тисячі ВМД в режимі «імпорт», 61,7 тисячі в режимі «експорт» та 4,1 тисячі в режимі «транзит».

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні