Новини

сьогодні
В сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради розглянули ряд питань, пов’язаних з фінансуванням тих чи інших проектів та програм. Зокрема, на реалізацію цьогорічної програми проведення в місті оплачуваних громадських робіт додатково буде виділено 10 тис. грн.
сьогодні
Для співвласників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку. Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності.
сьогодні
Серед заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення під час оплати ними житлово-комунальних послуг, головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій.
сьогодні
ГУ ДСНС України у Київській області дає роз'яснення щодо поведінки населення у разі виникнення надзвичайної ситуації (основні заходи, дії під час перестрілки, дії у випадку захоплення літака чи автобуса, в разі телефонного тероризму).
сьогодні
Перше вересня 2015 року запам'ятається жителям села Паришків Баришівського району не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дошкільного підрозділу Паришківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».
сьогодні
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій) (№2074а).
сьогодні
Вже зараз спортсмени розпочали підготовку до участі в Олімпійських іграх. Як відомо 2016 рік оголошено "олімпійським" і для спортсменів, які братимуть участь у найпрестижніши міжнародних змаганнях, розпочався одна з найвідповідальніших періодів - отримання ліцензії на участь.
сьогодні
В результаті проведеної Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації процедури відкритих торгів укладено наступні договори про закупівлю послуг з харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи за державні кошти по чотирьох районах Київщини.
сьогодні
Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова взяла участь у відкритті дитячої поліклініки у місті Вишневому. З бюджету Києво-Святошинського району за пропозицією РДА було виділено 2,5 мільйони гривень, що і дало можливість завершити ремонтні роботи і обладнання приміщення.  
вчора
Зі свята Першого дзвоника для кожної людини починається дорога у майбутнє. Адже знання – це сила. Без них не можливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Освічена інтелектуальна нація є найціннішим національним капіталом для держави. Тому система освіти стала однією із тих галузей, які нині активно реформуються.
вчора
Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у відкритті школи для учнів початкових класів у с. Чайки Києво-Святошинського району. Навчальний заклад для першачків територіально розташовується на території житлового комплексу.
вчора
У Фастові для працівників структурних підрозділів міської ради та комунальних служб міста, представників громадських організацій проведено тренінг з основ фандрейзингу з метою організації та забезпечення системного підходу до пошуку фінансування та роботи з потенційними та наявними донорами, створення фандрейзингової стратегії організації, чіткого її формулювання.
вчора
Днями відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з учасниками АТО та волонтерами району щодо особливостей впровадження районної «Цільової Програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році», яку розпочала голова Мирослава Смірнова.
вчора
Фермерське господарство «Куренівка», що спеціалізується на вирощуванні зернових та кормових культур, відгукнулося на прохання військових відремонтувати спецтехніку. Адже одним з напрямків роботи є ремонт техніки та устаткування спеціального призначення.
вчора
Участь у конкурсі можуть брати волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи.
вчора
Днями в Бородянці відбувся регіональний семінар енергоефективного партнерства. Питання актуальне, адже європейські стандарти користування послугами газо- та теплопостачання поєднують в собі високу якість послуг і, водночас, їхнє раціональне використання.
вчора
Протягом 27-31 серпня вся педагогічна спільнота Київщини обговорювала основні завдання з модернізації системи освіти регіону. Розпочалося обговорення стратегічних напрямів розвитку системи освіти Київської області у 2015-2016 навчальному році під час проведення обласного брифінгу за участі голови КОДА Володимира Шандри. 
вчора
Департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації буде компенсувати клієнтам Укргазбанку частину відсоткової ставки за кредитами «Тепла оселя», отриманими в рамках Державної програми енергоефективності.

Новини управлінь