Новини

сьогодні
2 березня у ГУ ПФУ Київській області відбулась нарада, на якій було обговорення питання вдосконалення процесу доставки пенсійних виплат до найвіддаленіших населених пунктів області.
сьогодні
З метою врегулювання питання підвищення тарифів на проїзд у автобусах, що працюють на маршрутах загального користування, заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк провів нараду з представниками Ради з питань автомобільних перевезень.
сьогодні
Загальна площа мисливських угідь Київської області становить 2 млн 72 тис. га, де проживають багато видів тварин, характерні як представники лісової, так і степової фауни: козуля, кабан, благородний олень, заєць, лисиця тощо.
сьогодні
Відбулась робочуа зустріч Голови ВР з головами сільських громад щодо питань, які виникають на рівні сіл і селищ у ході реалізації реформи місцевого самоврядування.
сьогодні
На центральній площі міста Борисполя пройшла громадсько-патріотична акція «Україна славетна» – Всеукраїнська акція, приурочена до 200-річчя з Дня народження автора музики гімну України Михайла Михайловича Вербицького та 150-річчя з Дня першого виконання гімну України.
сьогодні
З ініціативи нового першого заступника губернатора Лева Парцхаладзе в рамках проекту «STOP корупції» запрацювала гаряча лінія, на яку можна повідомляти про факти зловживань з боку чиновників Держреєстру, Держкомзему та Державної архітектурно-будівельної інспекції.
вчора
Закон створює законодавчу основу для реалізації нової державної регіональної політики, яка повинна охоплювати значно більше коло питань, ніж просто підтримка регіонального розвитку.
вчора
Минулого тижня відбувся навчальний візит міських голів українських міст до Миргорода з питання  впровадження енегоефективних технологій.
вчора
Спільними зусиллями жителів громади Миронівського району, благодійників, меценатів та небайдужих людей було відправлено гуманітарну допомогу бійцям 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»
вчора
Зростання кількості атомних електростанцій, хімічно небезпечних підприємств, а також зброї масового ураження вимагають від органів влади створювати умови для захисту населення у надзвичайних ситуаціях
вчора
Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк, заступник голови Київської облради Юрій Ноєвий, провели інспекцію та оцінили роботу посиленого посту охорони порядку у Броварському районі на автодорозі Київ-Чернігів
вчора
Днями інспекторський склад Васильківського РВ провели уроки безпеки життєдіяльності з учнями ЗОШ І – ІІІ ступенів смт. Глеваха Васильківського району
вчора
У залі засідань Рокитнянської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання спеціалістів зооветеринарної служби сільськогосподарських підприємств району на тему: "Науково-практичні аспекти інтенсифікації технології виробництва молока і м’яса"

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні