Новини

24 квітня
Прем’єр-міністр України та голова Київської облдержадміністрації, у рамках робочої поїздки ознайомилися із зразками сільськогосподарської техніки та провели зустріч з керівниками фермерських господарств
24 квітня
Київщина перша, яка прийняла на собі важкий удар невгамовного болю ядерної стихії. Сьогодні ми завдячуємо усім ліквідаторам наслідків аварії на АЕС за їхню жертовність. Адже ризикуючи власним життям, ці люди першими стали на захист всього людства від загрози повномасштабного радіаційного вибуху
24 квітня
Київська обласна державна адміністрація вчора відправила чергову колону будівельної техніки і матеріалів на кордон Донецької та Луганської областей для спорудження лінії укріплень.
24 квітня
Під час вступного слова Володимир Шандра наголосив, що робочі зустрічі з такими категоріями людей повинні відбуватися регулярно. Адже завдяки спілкуванню за «круглим столом», завжди можна обговорити найбільш актуальні питання ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
24 квітня
Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка № 442/2015-рп від 21 квітня 2015 року Мирославу Михайлівну Смірнову призначено головою Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
24 квітня
Перший заступник голови Київської облдержадміністрації повідомив, що з метою реформування системи громадського транспорту у столичному регіоні, в ОДА буде проведений аудит усіх раніше укладених договорів з перевізниками
24 квітня
Конкурс стартував з 21 квітня. Мета проведення конкурсу – патріотичне виховання молоді, формування національної свідомості та активної громадянської позиції молоді, популяризація національної культури.
24 квітня
Біля храму Миколи Чудотворця, розташованого на території училища професійної підготовки працівників міліції Київщини, що в селі Новосілки, відбувся мітинг-реквієм, приурочений 29-річниці Чорнобильської трагедії.
24 квітня
Перелік буде сформований Експертним комітетом з Нацпереліку до кінця цього року, відповідно до потреб пацієнтів та з урахуванням можливостей державного фінансування.
24 квітня
У великій залі райдержадміністрації відбулася нарада з селищним,сільськими головами, керівниками сільгосппідприємств, депутатами районної ради, активом району, під час якої було обговорено Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
24 квітня
Днями у Дніпропетровську відбувся Кубок України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Київський регіональний центр «Інваспорт» представляли Лагутенко Наталія, Табанець Олександр та Брєжнєв Василь.
24 квітня
Мінрегіон спільно з Асоціацією міст України, яка в рамках міжнародного проекту «ДІАЛОГ» надає фінансову підтримку у створенні регіональних офісів реформ, проведе робочу нараду з майбутніми працівниками цих офісів.
24 квітня
В ході зустрічі обговорили можливість створити в селі Волиця реабілітаційний центр для дітей та молоді Фастівщини, де можна забезпечити необхідні умови для повноцінного відпочинку дітей, молоді та дорослих, їх фізичного, творчого і духовного розвитку.
24 квітня
В райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективних планів формування територіальних громад, до складу якої входять усі сільські голови Переяслав-Хмельниччини, керівники структурних підрозділів РДА та інші посадовці.
24 квітня
Прийом документів для призначення житлової субсидії за новими спрощеними умовами розпочнеться з 1 травня. До працівників управління соцзахисту населення уже надходить багато звернень з приводу уточнення порядку та умов новації.
24 квітня
23 квітня в Іванківському парку Слави традиційно відбувся легкоатлетичний крос, присвячений пам'яті героїв Чорнобиля. Участь у заході взяли 12 команд загальноосвітніх закладів Іванківського району різних ступенів, близько 200 осіб. 
24 квітня
У ході засідання громадської ради при РДА обговорили питання плану заходів в реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, громадянської позиції в межах регіональної території.
23 квітня
На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час відкриття чергового пункту з оформлення біометричних паспортів, що у місті Бровари

Новини управлінь

24 квітня
24 квітня
24 квітня