Новини

вчора
Відбулася чергова поїздка волонтерів Громадської організації «Координаційна рада Ірпінського регіону» в зону АТО з гуманітарною допомогою для захисників. Пунктом доставки гуманітарної допомоги стали: окрема механізована бригада №26, батальйони територіальної оборони №72 і «Азов».
вчора
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування міжбюджетних трансфертів на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
вчора
Центри надання адміністративних послуг вже прийняли перших відвідувачів у Таращанському, Бориспільському та Баришівському районах Київщини. Відтепер людям не доведеться ходити в різні інстанції і простоювати в чергах.
вчора
На порядку денному розглядалися питання про надходження благодійних внесків за останні два тижні. Було заслухано звіт про передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижні.
вчора
У місті Фастів родина Кудряшових придбала, переобладнала та передала в зону проведення АТО вдосконалений позашляховик Nissan. У ньому посилено підвіску, амортизатор, колеса, зверху прикріплено багажник.
вчора
Фахівці землевпорядної служби Київської області з початку цього року зареєстрували у Національній кадастровій системі 74257 земельних ділянок та видали 72221 витяг з Державного земельного кадастру.
вчора
У приміщенні по бульв. Незалежності, 12, яке відоме броварчанам як колишня жіноча консультація, виконано ремонт, придбані меблі, встановлено необхідне медичне обладнання. У середині є реєстратура, гардеробна, кімнати сімейних лікарів, оглядова для жінок, маніпуляційна та кімнати для денного стаціонару пацієнтів.
24 листопада
На сьогодні, кількість вимушених переселенців у Київській області становить 16281 особу, з них – 7075 дітей. З Криму прибуло 1217 осіб, а зі східних областей – 15064 особи. Дане питання залишається актуальним та потребує постійної уваги.
24 листопада
З настанням прохолодного періоду до підрозділів ДСНС України у Київській області все більше надходять повідомлення про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки у побуті та на виробництві.
24 листопада
Жителі Обухова і гості міста у листопаді традиційно віддають шану і повагу славетному земляку, видатному українському поету-пісняру, громадському діячу, перекладачу і мистецтвознавцю Андрію Самійловичу Малишку. Не став винятком і рік нинішній.
24 листопада
Серед міст-побратимів Переяслава є і Кочани, що в балканській республіці Македонія. Останнім часом співпраця двох міст пожвавішала. Не випадково. Є вірогідність, що в недалекій перспективі Переяслав від цього може отримати реальну економічну вигоду.
24 листопада
У місті Сентендре (Угорщина) пройшла представницька міжнародна конференція на тему впливу зміни клімату на екологічну ситуацію в містах й, зокрема, на здоров’я населення. В семінарі взяли участь представники 12-ти країн Європи, а також експерти з Австралії та країн Близького Сходу.
24 листопада
Циркове шоу за участі акробатів, повітряних гімнастів, клоунів, дресирувальників та ілюзіоністів, вразило приголомшливою грою артистів, живою музикою, неперевершеними трюками. Спасибі організаторам та керівництву цирку, які влаштували для дітлахів надзвичайно прекрасний вечір.

Новини управлінь