Новини

сьогодні
Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах.
сьогодні
Відбулось засідання позачергової конференції Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за участі заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка.
сьогодні
В урочистій обстановці вручили посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», нагрудний знак та квіти двом жителькам району Боб Галині Кирилівні, 1942 р.н. (с.Бзів), Сотничок Ользі Іванівні, 1937 р.н. (с.Селище), що виростили та виховали п’ятьох дітей.
сьогодні
На професійному форумі освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, в рамках експозиції «Освіта Київщини», презентовано цікаві доробки педагогічного колективу Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступеня Києво-Святошиснького району.
сьогодні
План доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, обрахований Міністерством фінансів України на січень-вересень 2014 року місцевими бюджетами області виконаний на 106,4 відсотка, понад план надійшло 138,8 млн грн.
сьогодні
26 жовтня 2014 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час. Отже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", годинникові стрілки буде переведено на одну годину назад.
сьогодні
У рамках проведення внутрішнього аудиту спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області перевірено своєчасність отримання пенсій пенсіонерами та умови і якість проведення прийому громадян в управлінні Фонду у Таращанському районі.
сьогодні
З 01 листопада 2014 року на базі Переяслав-Хмельницького районного будинку культури стартує благодійний марафон "Благословляємо миром,тебе,Україно!" Творчі колективи району, кожної суботи, зможуть виступити на сцені РБК.
вчора
У Славутичі пройшло командно-штабне навчання щодо дій в надзвичайних ситуаціях в зимовий період. У цьому заході взяли участь міський голова Володимир Удовиченко, члени постійної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, комунальні служби міста.
вчора
Сьогодні відбулась конференція Союзу сільськогосподарських підприємств Київської області, в якій взяли участь голова КОДА Володимир Шандра, керівники і власники аграрних підприємств області, Кім Кевін, Комерційний Атташе, Комерційний відділ Посольства Республіки Корея та представники громадських організацій області.
вчора
У вівторок відбулося чергове засідання комісії з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київщини, які опинилися у складних життєвих обставинах.
вчора
Секретар Фастівської міської ради Галина Поліщук провела технічну нараду з питань безперебійного, безаварійного, сталого газопостачання всіх об’єктів міста в період опалювального сезону 2014-2015 рр. У нараді взяли участь керівники комунальних підприємств
вчора
Проект реалізується Національною академією державного управління при Президентові України спільно з Всеукраїнською громадською організацією Центр «Розвиток демократії» та Голландським інститутом державного управління.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні