Новини

сьогодні
Жителі Обухова і гості міста у листопаді традиційно віддають шану і повагу славетному земляку, видатному українському поету-пісняру, громадському діячу, перекладачу і мистецтвознавцю Андрію Самійловичу Малишку. Не став винятком і рік нинішній.
сьогодні
Серед міст-побратимів Переяслава є і Кочани, що в балканській республіці Македонія. Останнім часом співпраця двох міст пожвавішала. Не випадково. Є вірогідність, що в недалекій перспективі Переяслав від цього може отримати реальну економічну вигоду.
сьогодні
У місті Сентендре (Угорщина) пройшла представницька міжнародна конференція на тему впливу зміни клімату на екологічну ситуацію в містах й, зокрема, на здоров’я населення. В семінарі взяли участь представники 12-ти країн Європи, а також експерти з Австралії та країн Близького Сходу.
сьогодні
У Національному музеї «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» Глава держави, керівники органів державної влади, голова КОДА Володимир Шандра пройшли скорботною ходою та встановили композиції із зерна перед скульптурою «Гіркапам’ять дитинства».
22 листопада
Голодомору передували тисячі повстань проти колгоспного рабства! В них брали участь сотні тисяч, мільйони українців. Чому ж така величезна армія не перемогла більшовизм? Розрізненість! Недовіра! Брак єдності! 
21 листопада
Першу річницю Революції «Самооборона Майдану» відзначить Маршем гідності. Марш пройде по місцях революційних боїв за маршрутом: Михайлівська площа – пам’ятник Тарасу Шевченку – Бесарабка – Майдан – Інститутська – пров. Кріпосний – Маріїнський парк – вул. Грушевського – Європейська площа.
21 листопада
Днями Буча вже вкотре вітала активних та творчих дітей-лідерів Київщини. У гостинній залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зібралися представники учнівського самоврядування з усіх куточків Київської області для участі у Обласній раді дітей Київщини.
21 листопада
Матеріали виставки переконливо доводять, що голодомори були організовані штучно – шляхом вилучення у селян продовольства та ненадання допомоги у ті місцевості, де був неврожай. Приділено також увагу вивченню геноциду вітчизняними та зарубіжними дослідниками.
21 листопада
Учні Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зустрілися з одним з батьків - добровольцем, учасником АТО Олександром Польяновим, який з 25 вересня по 7 жовтня був на Донбасі, а зараз перебуває вдома, у 13-денній відпустці. На Сході дитячі малюнки зігрівають серце кожного з воїнів, дають їм наснагу та мужність.
21 листопада
Запровадження такого напряму роботи є ще одним кроком до посилення якості обслуговування населення та покращання інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян, які звертаються за допомогою.
21 листопада
У Сєверодонецьку відбулась робоча зустріч очільника Луганської області Геннадія Москаля з заступником голови КОДА Дмитром Христюком з приводу можливості Київщини допомогти у ремонті пошкоджених соціальних об'єктів. Адже Луганщина не зможе самостійно впоратися з відновленням зруйнованої війною інфраструктури.
21 листопада
Ліцеїсти комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей- інтернат фізичної культури і спорту» в нелегкій боротьбі здобули право піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях.
20 листопада
«Пам’ятатимемо нашу історію, пам’ятатимемо кожного українця, який загинув у ті роки. Голодомор є трагедією не лише України, а й світу. Адже йдеться про загальнолюдські цінності», - наголосив Володимир Шандра, покладаючи квіти до пам’ятника жертвам Голодомору від імені громади Київщини.

Новини управлінь

21 листопада
21 листопада