Новини

вчора
Верховна Рада України затвердила Указ Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію". У зв’язку з частковою мобілізацією голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів засідання Штабу оборони.
вчора
Білоцерківський та Миронівський райони жнивують. Збирають урожай ранніх зернових культур. На Білоцерківщині почали збирати і ярі культури. 
вчора
Практично в усіх районах області вже діють штаби із допомоги мобілізованим та їхнім сім’ям, а також штаби із вирішення соціально-побутових проблем вимушених переселенців. Крім того, у селах та містах області безперервно збирають та відправляють допомогу військовослужбовцям.
вчора
Управління Пенсійного фонду України у місті Фастові та Фастівському районі повідомляє, що під виглядом працівників управління до пенсіонерів за місцем проживання звертаються невідомі особи та збирають інформацію про дату, час, місце та спосіб отримання ними пенсії та інших грошових допомог, а також про те, хто з ними проживає.
вчора
Координаційний центр Київської області продовжує надавати допомогу, пов’язану з розміщенням та життєзабезпеченням вимушених переселенців, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. До центру вже звернулися понад 5,5 тисяч осіб. 
вчора
Місцева влада районів та міст Київщини вживає заходів, аби скоротити споживання природного газу та підготуватися до опалювального сезону 2014/2015 років. Зокрема, наради із відповідної тематики відбулися у Бородянській райдержадміністрації та Переяслав-Хмельницькій міській раді.
вчора
Підведено підсумки роботи підприємств будівельної та транспортної галузей за січень-червень 2014 року.
вчора
Фонд Східна Європа оголошує про початок нового етапу проекту «Відкрите місто». До участі в конкурсі запрошуються громадські організації та асоціації, органи самоорганізації населення, благодійні фонди та фонди розвитку громад спільно із партнерськими органами місцевого самоврядування.
вчора
21 липня у Фастові відбулося поховання Григоренка Дмитра Андрійовича, який загинув під час проведення АТО, відстоюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
вчора
Яким чином забезпечувати харчування понад тисячі мобілізованих до батальйонів територіальної оборони обговорили на оперативній нараді у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації

Новини управлінь