Новини

вчора
У Згурівці відбувся урочистий захід присвячений зустрічі військовослужбовців Згурівського району, які були мобілізовані під час першої хвилі мобілізації і протягом року у найскладніших умовах гідно виконували військовий обов'язок та брати участь в АТО.
вчора
Актуальним в обговоренні стало питання козацького, патріотичного виховання дітей, молоді і дорослих, військово-спортивного козацького вишколу населення Київщини, запровадження поселень звичаєвого духовно-родинного способу життя.
вчора
На базі Фастівського ліцею-інтернату відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування, учасниками якого стали 80 дітей-лідерів та 37 педагогів-координаторів.
вчора
З метою напрацювання дорожніх карт у допомозі демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, 30 березня заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк провів розширену нараду.
вчора
Ранні ярі в сільгосппідприємствах району посіяно на 64 відсотках відведеної площі. Масовий вихід в поле хліборобів стримує відсутність тепла та нічні заморозки. Багато господарств взагалі відмовилися вирощувати дані культури, а тому такі із них вже можна називати екзотичними.
вчора
Сьогодні на території Київської області тимчасово перебувають 37 060 осіб. Уряд проводить ряд заходів у вирішенні проблем вимушених переселенців за підтримки міжнародних інституцій.
вчора
Сучасний стан вітчизняного птахівництва характеризується розвитком ринкових відносин, зростаючою потребою в освоєнні здобутків науково-технічного прогресу та підвищенні ефективності виробництва, в розширенні міжрегіональних і міжнародних зв’язків.
вчора
У районному Будинку культури відбулися збори учасників АТО Сквирщини з метою створення громадської організації, яка захищатиме законні, соціальні, економічні, творчі інтереси учасників Антитерористичної операції на Сході України та їх родин.
вчора
30 березня в місті Українка відбулось урочистості з нагоди відзначення 40-річчя створення організації ветеранів міста. Саме цього дня 1975 року в місті розпочала діяльність Рада ветеранів війни та праці.
вчора
Рішенням господарського суду Київської області задоволено позов прокуратури Київщини та визнано недійсним розпорядження Київської обласної державної адміністрації, яким надано в оренду земельну ділянку площею 3,4 га.
вчора
На вихідних проходив фінальний тур та Гала-концерт обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» на базі Трипільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів та Обухівського районного центру культури і дозвілля.
30 березня
У рамках робочої поїздки до Бориспільського району, голова Київської облдержадміністрації провів робочу зустріч з активом району. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу
30 березня
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі з громадою Бориспільського району, представив нового голову РДА Дмитра Вороніна. Очільник Київщини побажав голові райдержадміністрації мудрості, терпіння та наполегливості у виконанні поставлених завдань
30 березня
У Міністрерстві соціальної політики запевняють, що обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте вже в наступному році.

Новини управлінь