Новини

вчора
Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяли участь у відкриті першої черги будівництва соціально-адаптаційного проекту «Анатевка» для вимушених переселенців зі Сходу України у с. Гнатівка Києво-Святошинського району.
вчора
В сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради розглянули ряд питань, пов’язаних з фінансуванням тих чи інших проектів та програм. Зокрема, на реалізацію цьогорічної програми проведення в місті оплачуваних громадських робіт додатково буде виділено 10 тис. грн.
вчора
Для співвласників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку. Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності.
вчора
Серед заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення під час оплати ними житлово-комунальних послуг, головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій.
вчора
ГУ ДСНС України у Київській області дає роз'яснення щодо поведінки населення у разі виникнення надзвичайної ситуації (основні заходи, дії під час перестрілки, дії у випадку захоплення літака чи автобуса, в разі телефонного тероризму).
вчора
Перше вересня 2015 року запам'ятається жителям села Паришків Баришівського району не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дошкільного підрозділу Паришківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».
вчора
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій) (№2074а).
вчора
Вже зараз спортсмени розпочали підготовку до участі в Олімпійських іграх. Як відомо 2016 рік оголошено "олімпійським" і для спортсменів, які братимуть участь у найпрестижніши міжнародних змаганнях, розпочався одна з найвідповідальніших періодів - отримання ліцензії на участь.
вчора
В результаті проведеної Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації процедури відкритих торгів укладено наступні договори про закупівлю послуг з харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи за державні кошти по чотирьох районах Київщини.
вчора
Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова взяла участь у відкритті дитячої поліклініки у місті Вишневому. З бюджету Києво-Святошинського району за пропозицією РДА було виділено 2,5 мільйони гривень, що і дало можливість завершити ремонтні роботи і обладнання приміщення.  
1 вересня
Зі свята Першого дзвоника для кожної людини починається дорога у майбутнє. Адже знання – це сила. Без них не можливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Освічена інтелектуальна нація є найціннішим національним капіталом для держави. Тому система освіти стала однією із тих галузей, які нині активно реформуються.
1 вересня
Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у відкритті школи для учнів початкових класів у с. Чайки Києво-Святошинського району. Навчальний заклад для першачків територіально розташовується на території житлового комплексу.
1 вересня
Володимир Шандра під час вітального слова у школі, в с. Чайки Києво-Святошинського району, з нагоди Дня знань звертаючись до учнів наголосив: «Знання – це рушійна сила, яка допомагає досягати омріяних вершин успіху та символізує шлях до пізнання. Зараз наша держава переживає нелегкий час. Але кожен з вас повинен пам’ятати, що від наполегливості, старанності та ваших результатів навчання, також залежить і процвітання нашого краю».
1 вересня
У Фастові для працівників структурних підрозділів міської ради та комунальних служб міста, представників громадських організацій проведено тренінг з основ фандрейзингу з метою організації та забезпечення системного підходу до пошуку фінансування та роботи з потенційними та наявними донорами, створення фандрейзингової стратегії організації, чіткого її формулювання.
1 вересня
Днями відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з учасниками АТО та волонтерами району щодо особливостей впровадження районної «Цільової Програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році», яку розпочала голова Мирослава Смірнова.
1 вересня
Фермерське господарство «Куренівка», що спеціалізується на вирощуванні зернових та кормових культур, відгукнулося на прохання військових відремонтувати спецтехніку. Адже одним з напрямків роботи є ремонт техніки та устаткування спеціального призначення.
1 вересня
Участь у конкурсі можуть брати волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи.
1 вересня
Днями в Бородянці відбувся регіональний семінар енергоефективного партнерства. Питання актуальне, адже європейські стандарти користування послугами газо- та теплопостачання поєднують в собі високу якість послуг і, водночас, їхнє раціональне використання.

Новини управлінь

1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня