Новини

сьогодні
Педагогічний колектив, учні та їх батьки Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району, маючи небайдужі серця та високу громадянську позицію, не залишаються осторонь подій, що охопили нашу державу.
сьогодні
Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури Київської області про стягнення 1,7 млн грн з підприємства, яке не виконало роботи по ремонту автомобільної дороги.
сьогодні
Для багатьох людей Різдвяні і Новорічні свята - це час, який вони проводять разом з сім’єю та друзями, час відновлення тісних сімейних уз. Люди з нетерпінням чекають цю пору з метою обмінятися щирими привітаннями, побажати один одному гарного нового року, сімейного затишку, здоров’я та благополуччя.
вчора
На виконання ініціативи Держемагентства про соціальну підтримку та допомогу сім’ям військовослужбовців - учасників АТО, відділом Держземагентства у Богуславському районі оперативно розпочато організаційні заходи щодо виділення земельних ділянок.
вчора
Делегація Баришівського району була присутня при складанні першої присяги курсантами Навчального центру Військово-Морських сил Збройних сил України (м.Миколаїв). У Центрі опановують військово-морські спеціальності за 15-ма напрямами військові моряки строкової служби та військової служби за контрактом.
вчора
У Київській облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Об’єднаймося заради життя» за участі заступника голови облдержадміністрації Дмитра Христюка, представників релігійних громад, благодійних, громадських, ветеранських та волонтерських організацій, педагогів Київщини.
вчора
На спеціальних рахунках місцевих рад Київщини накопичилося 49,275 млн грн, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, з початку 2014 року до місцевих бюджетів надійшло 130,299 млн грн.
вчора
У Києві пройшла підсумкова конференція та церемонія нагородження конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», який впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи.
вчора
В комунальному закладі «Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом» (який надаэ соціально-психологічну допомогу матерям, які опинились в складних життєвих обставинах) відбулися справжні українські вечорниці.
16 грудня
Відбулась нарада щодо можливості включення громадських організацій, які представляють інтереси пільгових категорій населення, до комітету у проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
16 грудня
Суд визнав недійсними та скасував низку рішень Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та витребував з незаконного володіння на користь агрокомбінату земельні ділянки загальною площею 30,7154 га.
16 грудня
На рараді розглянуто стан готовності сил і засобів до заходів з реагування на надзвичайні ситуації, події техногенного і природного характеру, загрози вчинення терористичних і диверсійних актів на системах життєзабезпечення і території міста.
16 грудня
Внесок платників Броварщини до місцевої казни – майже 366 млн грн. Саме така сума надійшла до місцевих бюджетів від платників податків, що перебувають на обліку в Броварській ОДПІ за 11 місяців 2014 року. Цьогорічний показник з початку року перевищив минулорічні надходження більш як на 17 млн грн.

Новини управлінь

сьогодні