Новини

сьогодні
За ініціативи Фастівської міської ради та комітету СОН Завокзалля відбувся суботник по очистці ливневої системи в мікрорайоні. Загально відомо, що затяжні літні дощі неабияк дошкуляють завокзальцям. Хоча за часту винуваті в цьому вони самі. Адже далеко не завжди вчасно прочищається система, а подекуди вона навіть перегороджена самовільними забудовами.
сьогодні
У терміналі D аеропорту «Бориспіль» удвічі збільшена пропускна здатність трансферної зони International - International. Це стало можливим завдяки обладнанню додаткової зони та встановленню нових пунктів авіабезпеки.
сьогодні
27 липня активісти міста Ржищів зібрались із пензлями та фарбою на мості по вул.Петровського , щоб розфарбувати його у кольори державної символіки. Верх вони, як і годиться, зробили блакитним, а низ металевої конструкції – яскравожовтим.
сьогодні
На виконання розпорядження Голови Київської обласної державної адміністрації від 28 травня 2014 року №149 «Про заходи зпідготовки та організованого початку 2014/2015 навчального року в Київській області» проводиться велика та клопітка робота: 79% ДНЗ та 82% ЗОШ вже підготовлено до нового навчального року.
сьогодні
Обухівська міська рада продовжує облаштовувати дитячі майданчики. Протягом останнього тижня в Обухові з’явилося два нових майданчики: за адресами вулиця Миру, 1-2 та  вулиця Київська, 174-180. 
сьогодні
6 українських авіакомпаній отримали право на експлуатацію 3 внутрішніх і 23 міжнародних повітряних ліній у регулярному сполученні. Відповідне рішення Комісії з формування та реалізації державної політики щодо експлуатації повітряних ліній затверджено наказом Міністерства інфраструктури від 25.07.2014 № 343.
сьогодні
Під Києвом талановиті діти збирали гроші на підтримку сил АТО. Вони дали благодійний концерт на центральній площі міста Васильків, що на Київщині, а також влаштували виставку власних картин. Зібрані пожертви підуть на закупівлю захисного спорядження та спеціального обладнання для підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.
сьогодні
В Україні оголосили чергову часткову мобілізацію. Вона триватиме 45 днів. Нагадаємо, це вже третя хвиля призову. 18-річні, а також люди без військового досвіду, потраплять до зони АТО в останню чергу.
вчора
Близько 30 тонн гуманітарної допомоги отримали цими вихідними наші військовослужбовці, які перебувають у зоні АТО. Продукти харчування, воду, запасні частини до транспорту, бронежилети, спальні мішки, ковдри, подушки, плащ-накидки, супутникові антени, ліки, а також адресні посилки від рідних, отримали бійці з батальйону територіальної оборони «Київська Русь» та батальйону особливого призначення в Луганській області «Київщина».
вчора
На Київщині триває кампанія зі збору допомоги українським військовим, їхнім сім’ям та вимушеним переселенцям. Місцева влада створює загони територіальної оборони районів. Триває часткова мобілізація до лав Збройних Сил України.
вчора
Відбулося громадське обговорення Спільної операційної програми Білорусь-Україна у рамках програми територіальної співпраці країн Східного партнерства ЄС.
вчора
В Республіканській спортивній школі–інтернаті міста Києва пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. У ньому взяли участь найсильніші ветерани–легкоатлети з усіх областей України та Криму.
вчора
За участі голови Бородянської райдержадміністрації Сергія Федорченко відбулося засідання колегії РДА, під час якого обговорили цільову програму фінансування мобілізаційних заходів у Бородянському районі. Така цільова програма дозволить виконати вимоги щодо проведення мобілізації та задоволення потреб оборони і захисту від можливої агресії, сприятиме створенню матеріально-технічного резерву.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні