Новини

вчора
В рамках робочої поїздки до Миронівщини голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів робочу нараду з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району, а також міським та сільськими головами.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук під час робочої поїздки до Миронівського району провів перший прийом громадян мешканців Київської області. У рамках його робочого візиту було розглянуто 25 звернень, з яких - 18 особистих та 7 колективних. В цілому під час прийому голова КОДА поспілкувався з 69-ма громадянами.
вчора
На сьогодні по всій території київського регіону за новою системою запрацювало 83 групи швидкого реагування обласної патрульної поліції. Робота реформованих правоохоронних органів стала, зокрема, більш оперативною і сприяє швидшому розкриттю злочинів «по гарячим слідам».  
вчора
В Ірпені в ході засідання Громадської ради учасників АТО при міському голові обговорили одне з головних для воїнів питань – розподілення квартир між учасниками антитерористичної операції першої черги.
вчора
До зведеного бюджету Бориспільського району, що включає в себе сільські та районний бюджет, за січень цього року надійшло доходів на суму 20 млн 245 тис. гривень при плані 11 млн 769 тис. 300 грн.
вчора
Васильків відвідали представники компанії «Ensol Energy Management Solutions» зі США, що спеціалізується на впровадженні новітніх технологій у галузі енергозбереження та енергозаощадження.
вчора
Учні Червономотовилівської школи Фастівського району та їхні батьки разом із аматорським вокальним ансамблем «Дозвілля» побували у військовому госпіталі Білої Церкви. Це не перша благодійна акція школярів на підтримку воїнів АТО.
вчора
Під час засідання топонімічної комісії, розглянувши та врахувавши пропозиції громадськості, членів топонімічної комісії, було погоджено перейменування 42 вулиць і 7 провулків міста Переяслава-Хмельницького.
вчора
У Макарівському районі налагоджують питання організації харчування у навчальних закладах. Дане питання обговорили в ході апаратної наради, яку провела голова райдержадміністрації Тетяна Семенова.
вчора
Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину, перенесення строків (продовження) канікул тощо.  
вчора
Експерти та учасники, що підписалися під Меморандумом про співпрацю 20 січня 2016 року, продовжують роботу над «Стратегією розвитку Білої Церкви» – документом, який відкриває місту можливості для подальшого розвитку, залучення інвестицій, створення робочих місць, покращення якості послуг для мешканців.
9 лютого
Днями голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук зустрівся із молодіжним та студентським активом області. Зустріч відбулася у рамках форуму «Взаємодія та розвиток», під час якого були обговорені ключові питання співпраці в реалізації молодіжної політики на Київщині.
9 лютого
Сьогодні у приміщенні Київської ОДА відбувся інформаційний день, під час якого було обговорено можливості участі у Конкурсі проектних пропозицій за Програмою територіальної співпраці «Білорусь-Україна». Остання входить до Програми територіального співробітництва Східного партнерства (ЕаРТС), що фінансується ЄС.
9 лютого
Мінрегіон створив експертну групу для невідкладного реагування у вирішенні питань об’єднаних територіальних громад. Для швидкого реагування на запити громад запропонувано об’єднати зусилля представникам центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та експертів.  
9 лютого
Днями 12 патрульних поліцейських, 2 групи швидкого реагування, урочисто приступили до чергування на вулицях населених пунктів Баришівського району та міста Березані. Їх представлення відбулося на площі перед райдержадміністрацією.  
9 лютого
Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації спільно з ДП "Навчально-консультаційний центр по туризму" започатковано Проект з фахової підготовки екскурсоводів Київської області.
9 лютого
З нагоди 97-ї річниці з дня героїчних боїв біля річки Трубіж у Баришівському районі, неподалік залізничної стації с. Коржі, вшанували пам’ять козаків Вороньківської, Бориспільської та Баришівської сотень Переяславського полку. Захід пройшов за участі заступника голови Київської ОДА Андрія Янченка.
9 лютого
Верховна Рада повернула фінансування професійно-технічних училищ з державного, а не місцевих бюджетів. Відповідний законопроект у цілому підтримали 305 народних депутатів.  

Новини управлінь