Новини

сьогодні
Вітчизняний агропромисловий комплекс з кожним роком стає все більш вагомішим в економіці України, займаючи виробництво ВВП майже 15 %. Тому одним із найперспективніших напрямків розвитку аграрного сектору є виробництво та використання біологічних видів палива та вирощування сировини для біоенергетики.
сьогодні
У Головному управлінні Нацполіції Київщини під головуванням керівника столичної області Максима Мельничука відбулась міжвідомча нарада. Серед основних обговорюваних питань порядку денного ˗ злагоджена, координаційна співпраця, взаємодія силових структур та місцевого самоврядування. 
сьогодні
Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося організаційне засідання науково-експертної ради. Участь у засіданні також взяли заступник голови Ігор Любко, заступник голови-керівник апарату Михайло Царенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
сьогодні
Днями у рамках реалізації на території району спільного Проекту ЄС та ПР ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» було проведено  черговий Форум місцевого розвитку. Участь у роботі Форуму взяли голова Таращанської районної державної адміністрації Андрій Давиденко та координатор Проекту МРГ - ІІІ в Київській області Світлана Коваль.
сьогодні
Сервіс онлайн-відстеження надасть інформацію про: внутрішні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються в межах України; міжнародні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються за межі України; міжнародні реєстровані поштові відправлення, що надійшли в Україну.
сьогодні
Днями на фасаді будинку у селищі Коцюбинське відкрили пам’ятну дошку Герою АТО, командиру 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Олександру Гуменюку. Представники влади міста Ірпеня та селища Коцюбинське, родичі та побратими Героя АТО зібралися аби вшанувати пам'ять загиблого командира.
сьогодні
Під час виїздної наради у приміщенні Броварської райдержадміністрації заступник голови – керівник апарату КОДА Михайло Царенко продемонстрував світлини, на яких зображені нелегальні сміттєзвалища у Броварах.
сьогодні
Нещодавно Згурівська молодіжна громадська організація «Фолловінд Вінд» провела акцію під назвою «Рушник єднання Згурівщини». Геометризований орнамент та колір, який зображений на рушнику, властивий саме цьому району столичної області.
вчора
З 1 липня на роботу до фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» будуть прийняті 50 осіб, які успішно пройшли співбесіду,  онлайн-навчання та тестування за його підсумками.
вчора
22 червня 2016 року внаслідок негоди та сильного граду постраждали 32 населених пункти у 7 районах Полтавської області. 
вчора
Вчора у місті Бровари у парку «Перемога» відбулися обласні заходи з нагоди відзначення 20-річниці Конституції України. Привітати з державним святом усіх мешканців Київщини приїздив і голова облдержадміністрації Максим Мельничук.
вчора
Проект було реалізовано завдяки активу селища - за громадські кошти придбано бюст, виготовлено постамент, облаштовано територію.
вчора
У Держлісагенстві цілодобово працюють телефонні лінії, на які громадяни можуть повідомляти про випадки загорання у лісових масивах.
вчора
Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель містить інформацію про сферу застосування системи електронних закупівель, порядок їх здійснення та порядок оскарження результатів закупівель.
вчора
Школярі вирушили на узбережжя Чорного моря, де розташований дитячий заклад, під чітким супроводом медичної сестри та працівників Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Київській області.
вчора
Серед перших завдань «Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви» — підтримка розвитку підприємництва, яка передбачає такі заходи, як проведення хакатону, конкурсу стартапів, створення індустріального парку, розгляд можливості відновлення бізнес-інкубатора.
28 червня
Чинна Конституція – теж історичний, але в той же час живий і практичний документ. І саме з ним маємо звіряти свої політичні вчинки кожного дня. Ми маємо його шанувати і поважати.  
28 червня
Заходи розпочалися з покладання квітів до пам'ятника Пилипу Орлику у Києві. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко, представники уряду, Голова  Верховної Ради України Андрій Парубій.

Новини управлінь