Новини

сьогодні
У суботу, 23 серпня перед приміщенням Київської облдержадміністрації за адресою пл. Лесі Українки, 1 відбудуться урочистості заходи з нагоди підняття Державного прапору України.
сьогодні
МОЗ України рекомендовано керівникам закладів охорони здоров’я безпосередньо підпорядкованих МОЗ України та закладів охорони здоров’я сфери управління структурних підрозділів з питань охорони здоров’я 
сьогодні
Український інститут національної пам’яті надав Держкомтелерадіо методичні матеріали щодо Європейського Дня пам’яті жертв сталінізму і нацизму для врахування та використання в роботі українськими ЗМІ.
сьогодні
Переяслав-Хмельницькою міжрайонною прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за фактом підроблення документів та замаху на заволодіння бюджетними коштами службовими особами КП «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства».
сьогодні
Станом на 19 серпня 2014 обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 288,9 тис. га, що становить 99,2 відсотків до прогнозу, при врожайності 45,2 ц/га, зібрано 1305,9 тис.тонн зерна, з них  пшениці озимої намолочено – 858,3 тис. тонн зерна
сьогодні
На початку серпня відбувся четвертий (завершальний цього літа) заїзд дітей в оздоровчий табір «Восток». Чудову погода, тепле море і купу позитивних емоцій від нових вражень мають змогу відчути на собі 150 дітей з усіх куточків Київської області. 
сьогодні
На підтримку фастівчан, які мобілізовані з Фастівщини і проходять службу в зоні АТО, службою у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації проведено благодійну акцію «Молимось за Україну», участь в якій взяли діти – вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей
сьогодні
Міністр фінансів Олександр Шлапак на брифінгу за результатами засідання Кабінету Міністрів повідомив про ініціативи Уряду  щодо основних змін до Бюджетного кодексу України та механізмів їх реалізації.
вчора
Під час робочого візиту до Сквирського району голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра відвідав кондитерську фабрику «Грона», Сквирський комбінат хлібопродуктів, ознайомившись з роботою цих підприємств.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Сквирський район, в рамках якої провів особистий прийом громадян, де дізнався про існуючі проблемні питання мешканців. Також провів нараду з активом району.
вчора
Саме так підписав свій малюнок хтось із дітей, які брали участь в заході - «Діти-сироти за мир». В основі заходу, що відбувся в с. Червона Мотовилівка, була спільна молитва за мир в Україні.
вчора
Для мешканців села Пологи-Вергуни відбулася виїзна акція Переяслав-Хмельницького центру зайнятості із використанням мобільного центру професійної орієнтації.
вчора
Розробка  законопроекту про поліцію місцевого самоврядування (муніципальна поліція)  триватиме за участі міжнародних експертів, зокрема, з використанням польської та французької моделей. 

Новини управлінь

сьогодні