Новини

вчора
У приміщенні КОДА відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Третя фаза» у Київській області.  Під час засідання представники місцевих громад, які отримують фінансування від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні, розповідали про вже втілені проекти і ті, які наразі продовжують реалізовувати.
вчора
Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри відбулася робоча нарада у питань організації роботи з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) у Київській області. У рамках засідання учасники обговорили ряд питань щодо з організації надання допомоги для переселенців. 
вчора
Пункт тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області Державної міграційної служби України 17 листопада уклав угоду з ПП «Фінансова будівельна компанія «Завод Луч» про реконструкцію недобудованого гуртожитку медучилища під притулок для біженців.
вчора
20 листопада укладено ще 4 угоди купівлі-продажу квартир для родин загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців та інвалідів першої та другої групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
вчора
23 листопада під час робочої колегії обговорили питання щодо виконання комплексної програми «Турбота», забезпечення умов соціального захисту дітей, харчування у школах та дитячих садках.
вчора
Фастівчани продовжують допомагати військовослужбовцям в зоні проведення АТО. Благодійні організації, волонтери, громада доправляють на схід, у 11 батальйон, батальйон «Київська Русь», в Нацгвардію та в 54, 14, 53, 81 бригади аптечки, продукти харчування, теплі речі, питну воду.
вчора
У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулося врочисте відкриття унікального культурологічного проекту «Галерея національної гордості», головна ідея якого – популяризація української культури.
вчора
У Сквирській райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.  
вчора
В Переяслав-Хмельницькій міській раді в рамках реалізації проекту «Спільний розвиток ЄС/ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відбулися публічні тендерні торги щодо ремонту їдальні в школі №1 .
вчора
В четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Щороку Український інститут національної пам’яті пропонує спеціальну тему Дня для підкреслення певного аспекту трагедії Голодомору 1932–1933 рр.
24 листопада
У Броварах в плавальному басейні «Купава» відбулися обласні змагання з плавання серед спортсменів з вадами зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату – Кубок Київської області з плавання серед спортсменів інвалідів чотирьох нозологій на призи ЗМС України Олени Акопян.
24 листопада
До Дня Гідності і Свободи у Гатному Києво-Святошинського району відкрито пам'ятник Тарасу Шевченку. А у Бородянськму районі урочисто відкрили пам’ятник Архістратигу Михаїлу. До заходів долучилися керівники районів та громадськість.
24 листопада
З метою більш ефективної роботи по наданню допомоги учасникам АТО ліквідовано усі штаби щодо допомоги мобілізованим і демобілізованим та створено єдиний Центр, який займатиметься вирішенням усіх нагальних питань, що стосуються учасників антитерористичної операції.
24 листопада
Станом на 23 листопада до управління соціального захисту населення звернулося 5259 домогосподарств заявами на призначення субсидій за новим порядком. Здійснено автоматичний перерахунок по 465 справах, призначених на попередній опалювальний сезон.
24 листопада
25 листопада 2015 року о 12:00 у Міжнародному Інституті Менеджменту «МІМ-Київ» (вул. Шулявська, 10/12 В) за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться Київський форум «ЧЕСНІ ТЕНДЕРИ 2016».
24 листопада
Нещодавно між містом Вишневе та польським містечком Піонки підписало угоду про співпрацю. Тож офіційна делегація з Польщі, у складі школярів віком від 13 до 16 років разом зі своїми чиновниками та вихователями на чолі з бурмістром Піонки Ромуалдом Заводніком, нещодавно відвідала Україну.
23 листопада
Днями у режимі відео конференції відбулося чергове засідання Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих території та районів проведення АТО.
23 листопада
За інформацією департаменту агропромислового розвитку КОДА, господарства Київської області завершують збирання пізньої групи культур: кукурудзи на зерно, сої  та цукрових буряків.

Новини управлінь

24 листопада
24 листопада
24 листопада
24 листопада