Новини

вчора
Для спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки передбачено до кінця року здійснити автоматизовану передачу до Державного реєстру речових прав, відомостей про 1,5 мільйона земельних ділянок
вчора
Міністерство екології та природних ресурсів України веде активну роботу зі створення Чорнобильського біосферного заповідника. До його складу пропонується включити 227319,5 тис. га земель Чорнобильської зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення.
вчора
Обухівським міськрайонним центром зайнятості проведено Ярмарок вакансій, який у пошуках роботи відвідали майже 450 осіб. 14 роботодавців Обухівщини запропонували понад 200 вакансій, серед яких 31 пропозиція роботи – для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
вчора
На рідну Яготинську землю приїхали військовослужбовці із зони АТО. Студенти, молодь, представники підприємств, установ, організацій зі сльозами вдячності та вигуками "Герої!", "Дякуємо!", "Слава Героям!" супроводжували живим коридором  славних героїв до залу районного будинку культури
вчора
Україна вже увосьме брала участь у проведенні Європейського тижня місцевої демократії – спільної ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету з питань місцевої та регіональної демократії.
вчора
Відбулося громадське обговорення (презентація) щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану м. Кагарлик за участю розробника проекту – ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя».
вчора
Відкрита нова котельня, яка споживатиме не газ, а тверде паливо — пелети. У ній усі сучасні технології в сфері твердопаливного опалення, що давно застосовуються в Західній Європі. Введення котельні дозволить повністю припинити споживання природного газу для опалення поліклініки.
вчора
Відбулося чергове засідання міського штабу Переяслава-Хмельницького з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції.
вчора
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1122/2014-рп Про звільнення С.Возного з посади голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації   Звільнити ВОЗНОГО Сергія Олександровича з посади голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
17 жовтня
Вірю, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту.
17 жовтня
У Борисполі відбулося підведення підсумків акції зі збору макулатури «Ми – маленькі патріоти», проведеної управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради за ініціативи громадської організації «КРОК УПЕРЕД» та підтримки виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
17 жовтня
Працівниками митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці Міндоходів практично щодня проводиться митне оформлення гуманітарної допомоги, яка надходить для зони АТО та реабілітації поранених.
17 жовтня
Набув чинності Закон України «Про очищення влади». Цим Законом передбачається критерії, строк та порядок позбавлення окремих фізичних осіб права перебувати на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Новини управлінь