Новини

вчора
Спрощено вимоги до ОСББ для отримання енергоефективних кредитів. Це стало можливим завдяки набранню чинності 1 липня Закону України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку».
вчора
Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення», який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.
вчора
З 27 по 31 липня 2015 року у дошкільних навчальних закладах міста Борисполя пройшов тиждень дослідницько-пошукової діяльності. Діти цілий тиждень були свідками дивовижних перетворень звичайних речей, поповнювали власну скарбничку життєвого досвіду. Досліди, які проводилися на заняттях, дали широкі знання про природні об'єкти і явища, задовольнили допитливість дитини.
вчора
Досьогодні реформування найбільше зачіпали становище й інтереси селянства.Пропагований проект адміністративно-територіальної реформи передбачає, зокрема, зведення сільських територій у великі громади, кожна з яких включатиме значну кількість населених пунктів. Тобто в районі може залишитися кілька таких територіальних одиниць.
вчора
З 1 липня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4.06.2015 №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї». Даним Урядовим рішенням передбачено надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.
вчора
Органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади прийняли 27 479 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 29 564 земельних ділянок загальною площею 19,25 тис. га.
вчора
Днями на позачерговій 52 сесії районної ради депутати проголосували про занесення бійців зі Згурівщини до книги Пошани Київської обласної ради військовослужбовців-героїв антитерористичної операції.
вчора
На сьогоднішній день у селищній та у сільських радах питання про об'єднання в Іванківську територіальну громаду розглянуті під час засідань сесій. Майже всі сільські ради району прийняли рішення про приєднання до Іванківської громади. Кухарівська, Горностайпільська та Страхоліська сільські ради поки що утримуються від прийняття рішень.
31 липня
Відбулося чергове засідання колегії управління молоді та спорту Київської ОДА. Вів засідання заступник голови облдержадміністрації Дмиро Христюк. Серед учасників засідання – заступники голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення з гуманітарних питань, начальники профільних структурних підрозділів.
31 липня
Нещодавно за ініціативи управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та заступника голови КОДА Дмира Христюка започатковано акцію «Кращий спортсмен місяця», мета якої – вшанувати та відзначити людей, які роблять величезний вклад в розвиток спорту на Київщині, популяризують здоровий спосіб життя.
31 липня
Часу на тривале обдумування залишається все менше, та всі налаштовані на необхідність реформування. Про це свідчить рішення 21 області держави, що вже зробили свій вибір. Зауважили, що прийняття ефективних рішень гальмує брак позитивних прикладів об’єднання громад, серйозних економічних розрахунків.
31 липня
Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО та отримали групу інвалідності, а також сім'ї загиблих воїнів АТО мають право на призначення пенсії по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
31 липня
"Стосується кожного" - з таким настроєм голова Києво-Святошинського РДА Мирослава Смірнова вирушила на минулому тижні до зони АТО, щоб особисто переконатися у тому, про що дізнаєшся з новин, поговорити і подякувати тим, хто мужньо захищає українців, з'ясувати для себе першочергові проблеми, які є у військових.
31 липня
Проведено 179 дозиметричних замірів гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області, 31 радіометричних досліджень харчових продуктів, відхилень від норми не зафіксовано. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київщини складає 15 мкР/годину і перебуває у межах – від 13 мкР/годину до 18 мкР/годину, що не перевищує природного фону.
31 липня
За сприяння Бородянської райдержадміністрації, Бородянської райради та Бородянської селищної ради 12 будівельників виїхали в зону АТО на завершення робіт зі зведення фортифікаційних споруд. Для них організовано безоплатне харчування, проживання, офіційне працевлаштування, зарплата в залежності від обсягу виконаних робіт.
31 липня
Ранні зернові та зернобобові культури обмолочено на площі 8 млн га (78% прогнозу), урожайність – 34,2 ц/га (на відповідну дату 2014 року – 34,0 ц/га). Намолочено 27,3 млн тонн зерна нового врожаю. 
31 липня
Даний пілотний проект запроваджено у місті Києві, Київській та Одеській областях. Що стосується Київської області, то до переліку учасників пілотного проекту увійшли відділи державної реєстрації актів цивільного стану Києво-Святошинського, Бориспільського, Броварського та Ірпінського управлінь юстиції.
31 липня
Чергова група робочої сили та гуманітарної допомоги від стін Бориспільської райдержадміністрації днями вирушила в зону АТО. Наші земляки, серед яких і працівники адміністрації, перебуватимуть в місті Попасна Луганської області до 31 липня.

Новини управлінь