Новини

сьогодні
Одним з найважливіших питань, обговорених на нараді була готовність підрозділів головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області до реагування у випадку погіршення погодних умов та в період новорічних та різдвяних свят.
сьогодні
В рамках проведення декади зайнятості мешканці смт. Ставище завітали до районного центру зайнятості на День відкритих дверей. Відвідувачі ознайомились із спектром послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно ситуації на ринку праці, особливості працевлаштування в сьогоднішніх умовах.
сьогодні
На території центру культури та історії «Парк Київська Русь», що у селі Копачів Обухівського району, відбувся перший туристично-культурний фестиваль «Київщина туристична запрошує, пропозиції турсезону-2015». Своєрідною родзинкою фестивалю стала виставка робіт майстрів народної творчості Київщини. 
сьогодні
У Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала Київської області відбувся 10-й благодійний концерт Всеукраїнського проекту на підтримку воїнів АТО "Непереможні". Цього разу до учасників акції приєдналися і макарівські поети і співаки – члени Київської обласної організації Конгресу літераторів України.
сьогодні
У Броварах відкрито меморіальну дошку на честь полеглого у зоні АТО Євгенія Зеленського. 17 червня в місті Щастя Луганської області потрапивши в засідку, під шаленим вогнем терористів старший лейтенант Зеленський до останнього прикривав бійців, надав їм можливість перегрупуватися.
сьогодні
У Сквирській райдержадміністрації пройшла робоча нарада з питань відзначення 71-ї річниці з Дня визволення Сквирщини від німецько-фашистських загарбників. Обговорено проект плану заходів та шляхи їх втілення з урахуванням пропозицій членів робочої групи. 
сьогодні
В Обухові відбувся вечір святкування футбольної слави міста, на якому підбили підсумки минулого сезону, проаналізувати стан сьогодення, намітити плани на майбутнє, а також нагородили представників футбольної еліти та їх наставників, які здобувають славу міста не лише на Обухівщині, а й за її межами.
19 грудня
Сьогодні у Київській облдержадміністрації Святий Миколай вітав дітей на святковій ялинці, яка розпочинає цикл благодійних акцій для дітей з малозабезпечених родин, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу, дітей воїнів АТО та переселенців зі Сходу.
19 грудня
Під керівництвом голови ради старійшин Броварів Василя Троценка відбулося засідання цього дорадчо-консультативного органу. Обговорювались підсумки соціально-економічного розвитку Броварів та ситуація щодо аварійного відключення електроенергії в місті.
19 грудня
На підтримку бійцям української армії в зоні АТО у приміщенні районного будинку культури смт Баришівка відбувся благодійний аукціон «Обміняй мистецтво на мир!». В ньому взяли участь діти загальноосвітніх навчальних закладів району, центр позашкільної роботи «Мрія» та всі бажаючі долучитися до благородної справи.
19 грудня
Обухівська міська рада розпочала капремонт приміщень та інженерних комунікацій басейну в СЗОШ №5. На даний час виконуються роботи з заміни мереж водо- та теплопостачання, каналізації, підготовки води. Роботи із заміни електромереж та електроосвітлення проводяться за європейськими нормами.
19 грудня
Вагомий внесок в боєздатність нашої армії вносять як волонтери, так і представники влади на місцях, підприємства, організації та установи. Ефективне використання військової техніки в умовах бойових дій потребує швидкого та якісного її обслуговування.
19 грудня
В Обухові відбувся вечір святкування футбольної слави міста, на якому підбили підсумки минулого сезону, проаналізувати стан сьогодення, намітити плани на майбутнє, а також нагородили представників футбольної еліти та їх наставників, які здобувають славу міста.

Новини управлінь

сьогодні