Новини

сьогодні
Бійці військових та правоохоронних батальйонів Київщини, що несуть службу у зоні АТО, й надалі потребують участі та допомоги. Наразі серед найактуальніших потреб – забезпечення зимовою формою та взуттям, теплими речами, засобами для обігріву та приготування їжі за польових умов.
сьогодні
З початку року суб‘єкти господарювання Тетіївщини забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно спрямовуючи на казначейські рахунки суми єдиного соціального внеску.
сьогодні
Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), передбачаючи пріоритетні напрямки – енергозбереження, охорону здоров’я, водопостачання і енергоефективність, набуває все більшої популярності в Україні.
сьогодні
У Фастові пройшла нарада з питань впровадження екологічних і енергозберігаючих проектів. Були презентовані програми інвестування і пільгового кредитування, що надаються НЕФКО в Україні та наведено конкретні приклади реалізованих проектів.
сьогодні
За І половину листопада 2014 року на заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району спрямовано кошти у сумі 4232,0 тис. грн. Розпочато фінансування заробітної плати за ІІ половину листопада 2014 рокупо відділу освіти, Ксаверівській, Мар’янівській, Рославичівській та Соколівській сільських радах.
сьогодні
Серед підприємств Київщини переможцями у нинішньому році стали одразу три види продукції «Яготинського маслозаводу», смачні вироби Миронівського м’ясопереробного заводу «Легко», та соки з Броварського району. Днями у клубі Кабміну відбулося нагородження переможців .
сьогодні
Працівники комунального підприємства «ВУКГ», що на Бориспільщині передали автомобіль ГАЗ-66 для бійців добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Золоті ворота».
сьогодні
Упродовж останніх трьох місяців фахівці внесли до автоматизованої системи Державного земельного кадастру відомості про 168 992 зареєстровані земельні ділянки.
вчора
Відбулася чергова поїздка волонтерів Громадської організації «Координаційна рада Ірпінського регіону» в зону АТО з гуманітарною допомогою для захисників. Пунктом доставки гуманітарної допомоги стали: окрема механізована бригада №26, батальйони територіальної оборони №72 і «Азов».
вчора
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування міжбюджетних трансфертів на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
вчора
Центри надання адміністративних послуг вже прийняли перших відвідувачів у Таращанському, Бориспільському та Баришівському районах Київщини. Відтепер людям не доведеться ходити в різні інстанції і простоювати в чергах.
вчора
На порядку денному розглядалися питання про надходження благодійних внесків за останні два тижні. Було заслухано звіт про передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижні.
вчора
У місті Фастів родина Кудряшових придбала, переобладнала та передала в зону проведення АТО вдосконалений позашляховик Nissan. У ньому посилено підвіску, амортизатор, колеса, зверху прикріплено багажник.

Новини управлінь

сьогодні