Новини

вчора
У минулому році землевпорядна служба Київської області надала безоплатно фізичним та юридичним особам майже 60% адміністративних послуг. Загалом фахівцями територіальних органів земельних ресурсів надано близько 256 тис. адмінпослуг
вчора
Протягом року Департаментом розглянуто 6 956 документів. Підготовлено та направлено 6 181 листів (документів) на установи, організації та підприємства. Розглянуто та погоджено 84 проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки
вчора
Нещодавно на сесії Ірпінської міської ради затвердили програму «Забезпечення житлом працівників бюджетної сфери міста Ірпеня на 2015-2020 роки», яка спрямована на надання тимчасового житла за договором найму працівникам бюджетної сфери міста Ірпеня. Молодим правоохоронцям, лікарям та педагогам виділено сім квартир
вчора
На місцях родинам Героїв Небесної Сотні допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки.
вчора
Господарський суд Київської області задовольнив позов Бориспільської міжрайонної прокуратури та повернув у державну власність 3 земельні ділянки загальною площею понад 115 га та вартістю майже 79 млн грн у Київській області.
вчора
30 січня в Переяслав-Хмельницькому проводжали шістьох хлопців до війська. На урочистому шикуванні виконуючий обов’язки військового комісара розповів, що всіх мобілізованих направляють до 169-го учбового центру «Десна»
30 січня
Відбулось засідання Ради швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU”, на якому головні експерти компонентів проекту “Директори шкіл” та “Учителі” розповіли про особливості реалізації проекту в системі післядипломної педагогічної освіти у Київській та Одеській областях.
30 січня
Як відомо, 19 січня цього року Президент України підписав Закон про затвердження Указу президента України "Про часткову мобілізацію". Задля забезпечення виконання цього Закону прокуратура Київської області вживає заходи координаційного характеру.
30 січня
Відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щодо підведення підсумків роботи за 2014 рік. Проведено 133 305 індивідуальних перерахунків пенсій
30 січня
Завдяки системній, налагодженій роботі з платниками, зведений бюджет країни отримав від платників Київщини у 2014 році майже 31 млрд грн. ГУ ДФС у Київській області забезпечено надходження близько 10 млрд грн.
30 січня
На базі Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району проведено чергове заняття обласного опорного закладу освіти "Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді".
30 січня
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування вищезгаданих субвенцій на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
30 січня
Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до всіх громадян з проханням уникати паніки. Введення режиму надзвичайної ситуацій, як і режиму підвищеної готовності ні в якому разі не передбачає ніяких обмежень для населення! У посиленому режимі працюють органи виконавчої влади!

Новини управлінь