Новини

5 лютого
Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про перейменування окремих населених пунктів та районів". Відповідний проект постанови зареєстровано за № 3854. Згідно з документом, перейменовано 1 район, 5 місти 169 сіл та селищ в рамках процесу декомунізації.
5 лютого
Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе разом із очільником Київської обласної поліції Вадимом Трояном відвідали Білоцерківський відділ поліції, де проконтролювали роботу новостворених мобільних груп реагування.  
5 лютого
За даними управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Київської області, станом на 2 лютого, сходи озимих зернових культур отримані на 98,7% площ (210,7 тис. га).
5 лютого
Було затверджено 213 заяв учасників АТО, 11 заяв від поранених в зоні проведення АТО, 12 заяв демобілізованих військовослужбовців на оздоровлення.
5 лютого
За інформацією департаменту агропромислового розвитку КОДА, наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт молока та молочної продукції до КНР. Зокрема, підприємства з Київської області: ТОВ «Таращамолоко» та ТОВ «ТЕРРА ФУД».
5 лютого
Першим шести мешканцям Фастівщини видали українські паспорти нового зразка ID-картки. Так, отримали нові паспорти Наталія Тібряєва, Максим Трошин, Євгеній Матюшко, Олександр Коваль, Андрій Ющук.  
5 лютого
За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА, в столичному регіоні розпочалися тренінги з навчання тренерів за проектом «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області» під патронатом Корпусу Миру США в Україні.  
5 лютого
Київською митницею ДФС у січні забезпечено перерахування до Державного бюджету митних податків на 2,1 млрд. гривень.  
5 лютого
Відтепер, києво-святошинців охоронятиме нова поліція. Миттєве реагування на виклик громадян – це найперше і найважливіше завдання патрульних. У їхні обов’язки, зокрема, входить забезпечення безпеки дорожнього руху, публічна безпека, профілактичні заходи, перевірка раніше судимих осіб.
4 лютого
У Фастові відбувся «круглий стіл» з питань децентралізації та добровільного об'єднання територіальних громад Київщини. Говорили про перспективи реформи, переваги та очікування громадян.
4 лютого
Днями Президент України Петро Порошенко підписав Указ №31/2016 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів».
4 лютого
На урочисту церемонію інструктажу особового складу груп швидкого реагування Білоцерківщини завітали Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі та новий Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас.
4 лютого
Промисловими підприємствами області за 2015 рік реалізовано продукції на 68,7 млрд грн. Зокрема, підприємствами переробної промисловості реалізовано 78,8% промислової продукції, із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 20,0%.
4 лютого
У Сквирському районі працює група швидкого реагування патрульної поліції. Таке нововведення стало можливим у зв’язку з прийняттям Закону України «Про національну поліцію», що вступив у силу 1 лютого 2016 року.
4 лютого
За ініціативи та підтримки громадської організації родин учасників АТО «Ніхто крім нас» в Тетіївському районному будинку культури відбулось урочисте відкриття виставки фотоматеріалів військового офіцера Олександра Макаревича «Бійці 11-го батальйону на сході України».  
4 лютого
Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підготовлено інформацію про здійснення Київською ОДА державної регуляторної політики у 2015 році.  
4 лютого
Відбулася презентація груп швидкого реагування Вишгородського відділу поліції. Групи сформовано з правоохоронців, що успішно пройшли переатестацію. У складі чоловічого колективу є також дівчина.
4 лютого
На фасаді Кожанської школи, що у Фастівському районі, урочисто відкрили меморіальну дошку на честь учасника Революції гідності, учасника бойових дій в АТО, керівника зведеної мобільної групи по боротьбі з корупцією у прикордонні проведення АТО Андрія Галущенка.

Новини управлінь

5 лютого