Новини

вчора
Інформація щодо призначення одноразової грошової допомоги у разі у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві
вчора
З початку літа на Київщині пройшла низка заходів, здійснених у межах Всеукраїнської туристичної естафети пам’яті, яка присвячена 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Надовго залишаться у спогадах дітей такі акції. Оскільки сьогодні учасники точно впевнені, що хочуть жити лише у мирній країні.
вчора
У місті Фастів за участі представників місцевої влади відбулося розширене засідання молодіжної громадської ради. Крім власне членів ради присутніми були керівники та представники молодіжних громадських груп, адміністратори сайтів, учнівського самоврядування, територіальних утворень міста, ініціативна молодь Фастова.
вчора
Жнива на Київщині перетнули екватор: обмолочено понад 56 відсотків ранніх зернових, намолочено 688, 8 тисяч тонн зерна при середній урожайності 41, 9 центнера з гектара. АПК притаманна сезонність як у веденні бізнесу, так і у вирішенні нагальних питань. 
вчора
У Київській області триває підготовка до опалювального сезону. Місцева влада вживає заходів для скорочення споживання природного газу, ефективної та економної роботи у сфері опалення.
вчора
З метою охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування оздоровленням у літній період, у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернат налагоджено дружні стосунки та тісну співпрацю з багатьма благодійними асоціаціями країн ЄС та США. 
вчора
З проблемних питань пов’язаних з переходом підприємств теплоенергетики на альтернативні види палива або зі зменшенням споживання газу, відтепер можна звертатися на  цілодобову диспетчерську службу Мінрегіону. Телефон – (044) 207 18 04. 
вчора
Вишнівські шолярі вибороли ІІ-ге місце на Всеукраїнському конкурсі «Клас майбутнього з Юніорбанком!». У конкурсі взяли участь більш ніж 200 шкіл України, у тому числі і Вишнівська школа №3. За призове місце учнів на конкурсі школа отримала 15 планшетів для комп’ютерного класу.
вчора
У Держземагентстві України розроблено нові функціональні можливості Національної кадастрової системи, які удосконалюють її роботу, дозволяють кадастровим реєстраторам поліпшити обслуговування громадян, оперативно вносити до електронної системи відомості про власників та користувачів.
вчора
Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Київської області на рішення господарського суду Києва та зобов’язав ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» сплатити 14,5 мільйонів гривень на користь Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».
вчора
Протягом І півріччя поточного року по ресурсним, місцевим податкам і зборам та платі за землю до зведеного бюджету надійшло близько 403,5 мільйонів гривень, що майже на 5,5 мільйона більше, ніж  у 2013 році. 
вчора
Влада і громадськість Київщини щиро дбають про українських військових, членів їх родин, турбуються про вимушених переселенців. Збір допомоги у області не зупиняється.
30 липня
Відбулось засідання керівного комітету та робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області до 2020 року. Головна мета - презентація SWOT-аналізу Київської області, огляд порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку регіону, визначення стратегічних та операційних цілей, завдань.

Новини управлінь