Новини

сьогодні
Вчора відбулася нарада представників київської обласної та міської влади щодо спільної координації роботи та напрацювання плану дій з ціллю попередити виникнення тління торфовищ на території Київської області.
сьогодні
За даними Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА, в області ветеранам війни було видано 135 путівок до санаторно-курортних закладів, а також виплачено щорічну разову грошову допомогу на суму 46,8 млн. грн.
сьогодні
Днями в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася зустріч бійців 11 окремого Мотопіхотного батальйону «Київська Русь». Зустріч присвятили другій річниці створення батальйону.
сьогодні
У зв'язку з проведенням поминальних днів, 8 травня будуть вводитися тимчасові обмеження в русі автомобільного транспорту на дорогах, прилеглих до Південного та Північного кладовищ.
сьогодні
Днями в департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів.
сьогодні
У Рокитнянському селищному Будинку культури пройшов VII Всеукраїнський конкурс-фестиваль баяністів «Кубок Надросся». Конкурс засновано управлінням культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та відділом культури і туризму Рокитнянської райдержадміністрації.
сьогодні
Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства попереджає, що на території столичного регіону 5-7 травня буде переважати висока (4 класу), місцями надвисока (5 класу) пожежна безпека.
сьогодні
В рамках проведення щорічної Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України» в Обухівському районі розпочато двомісячник благоустрою населених пунктів.
вчора
Сьогодні у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові Петрівці Вишгородського району) відбувся обласний урочистий захід з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у ньому взяли ветерани Київщини, представники обласної і місцевої влади, військові, громадськість і представники різних релігійних конфесій.
вчора
Під час робочого візиту до Іванківського та Поліського районів голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук представив громаді двох нових голів РДА. Так відповідно до розпоряджень Президента України 29 квітня 2016 р. керівником Іванківського району призначено Максима Лісогора, а Поліський район очолив Андрій Анісімов.        
вчора
На даний час, для учасників АТО сформовано 25 земельних масивів загальною площею 466,7 га з цільовим призначенням для ведення садівництва.
вчора
Відбувся Пасхальний прийом у Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. В урочистому заході взяли участь духовенство, державні та громадські діячі, народні депутати України, представники дипломатичного корпусу, наукової й творчої інтелігенції.
вчора
Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» оголошує конкурс ініціатив, спрямованих на застосування містами методів інноваційного управління в рамках концепції  «Розумні міста».
вчора
Днями у смт. Чабани відбулася виїзна колегія Києво-Святошинської райдержадміністрації.  На засіданні розглянули результати виконання Програми економічного, соціального і культурного розвитку району за перший квартал 2016 року.
вчора
Засідання конкурсного комітету відбудеться 31 травня 2016 року. Початок роботи о 10:00 год. у приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, кабінет 740 (7 поверх).  
вчора
Так, перше тестування, з української мови і літератури, відбудеться 5 травня. Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували інформаційні матеріали з корисною інформацією для учнів, які складатимуть ЗНО цього року.
вчора
Київською митницею ДФС з початку квітня 2016 року забезпечено надходження до Державного бюджету України митних податків на загальну суму 3,2 млрд гривень.
4 травня
Упродовж І кварталу 2016 року на Київщині 2 295 учасників АТО отримали у власність земельні ділянки загальною площею 357,41 га. Для ведення садівництва відвели 2 236 ділянок площею 248,10 га, під особисте селянське господарство 59 ділянок площею 109,31 га.

Новини управлінь