Новини

вчора
2 березня у ГУ ПФУ Київській області відбулась нарада, на якій було обговорення питання вдосконалення процесу доставки пенсійних виплат до найвіддаленіших населених пунктів області.
вчора
З метою врегулювання питання підвищення тарифів на проїзд у автобусах, що працюють на маршрутах загального користування, заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк провів нараду з представниками Ради з питань автомобільних перевезень.
вчора
Загальна площа мисливських угідь Київської області становить 2 млн 72 тис. га, де проживають багато видів тварин, характерні як представники лісової, так і степової фауни: козуля, кабан, благородний олень, заєць, лисиця тощо.
вчора
Відбулась робочуа зустріч Голови ВР з головами сільських громад щодо питань, які виникають на рівні сіл і селищ у ході реалізації реформи місцевого самоврядування.
вчора
На центральній площі міста Борисполя пройшла громадсько-патріотична акція «Україна славетна» – Всеукраїнська акція, приурочена до 200-річчя з Дня народження автора музики гімну України Михайла Михайловича Вербицького та 150-річчя з Дня першого виконання гімну України.
вчора
З ініціативи нового першого заступника губернатора Лева Парцхаладзе в рамках проекту «STOP корупції» запрацювала гаряча лінія, на яку можна повідомляти про факти зловживань з боку чиновників Держреєстру, Держкомзему та Державної архітектурно-будівельної інспекції.
2 березня
Закон створює законодавчу основу для реалізації нової державної регіональної політики, яка повинна охоплювати значно більше коло питань, ніж просто підтримка регіонального розвитку.
2 березня
Минулого тижня відбувся навчальний візит міських голів українських міст до Миргорода з питання  впровадження енегоефективних технологій.
2 березня
Спільними зусиллями жителів громади Миронівського району, благодійників, меценатів та небайдужих людей було відправлено гуманітарну допомогу бійцям 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»
2 березня
Зростання кількості атомних електростанцій, хімічно небезпечних підприємств, а також зброї масового ураження вимагають від органів влади створювати умови для захисту населення у надзвичайних ситуаціях
2 березня
Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк, заступник голови Київської облради Юрій Ноєвий, провели інспекцію та оцінили роботу посиленого посту охорони порядку у Броварському районі на автодорозі Київ-Чернігів
2 березня
Днями інспекторський склад Васильківського РВ провели уроки безпеки життєдіяльності з учнями ЗОШ І – ІІІ ступенів смт. Глеваха Васильківського району
2 березня
У залі засідань Рокитнянської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання спеціалістів зооветеринарної служби сільськогосподарських підприємств району на тему: "Науково-практичні аспекти інтенсифікації технології виробництва молока і м’яса"

Новини управлінь