Новини

сьогодні
Учора на полігоні під Києвом за участю офіцерів добровольчих батальйонів відбулося випробування нових зразків броньованої техніки, яку відправлятимуть на потреби АТО. Головним об’єктом, який обстрілювали на полігоні з автоматів Калашникова та снайперських гвинтівок, був багатофункціональний броньований автомобіль «Козак».
сьогодні
Бійці спеціального батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Київщина» відправилися у зону антитерористичної операції підтримати своїх побратимів на варті територіальної цілісності України. 
сьогодні
ІІ Голландський день молока – це унікальний шанс для голландських та українських компаній встановити прямий діалог і обмінятися досвідом в молочній галузі. Українські фермери і голландські компанії ознайомили учасників із сучасними технологіями, матеріалами та обладнанням для молочного сектору тваринництва.
сьогодні
Урочисте нагородженням лауреатів Всеукраїнського, переможців регіонального рівня конкурсу дитячої творчості “Очима дитини про бюджет країни - 2014” провів начальник ГУ ДФС у Київській області Олександр Базанов.
вчора
Традиційно одним із перших сесія Переяслав – Хмельницької райради ухвалила рішення про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Зокрема, рішенням депутатів 1,6 млн. грн., отриманих у першому півріччі цього року в райбюджет понад планове виконання, віддали на освіту.
вчора
Президент України Петро Порошенко звільнив: ГРИЦАЯ Віктора Григоровича з посади голови Яготинськоїрайонної державної адміністрації, ЧИЧИКАЛА Анатолія Петровича з посади голови Сквирської районної державної адміністрації, ПЛИС Ніну Михайлівну з посади голови Баришівськоїрайонної державної адміністрації Київської області.
вчора
Результати роботи галузі тваринництва Київської області за січень-серпень 2014 року представлені наступними показниками. На 1 вересня 2014 року в господарствах області чисельність ВРХ становила 161,6 тис. голів (+ 15,0 тис. гол. до початку року).
вчора
Сьогодні у нас в системі місцевого самоврядування немає реальних повноважень та фінансових ресурсів. Системі потрібна цілеспрямована децентралізація та дерегуляція, передача на місцевий рівень дієвих важелів впливу та відповідальності. Мова йде про фактичне встановлення самостійності місцевих бюджетів.
вчора
У селі Бесідка Ставищенського району пройшов другий благодійний концерт на підтримку української армії, організований за ініціативи та безпосередньої участі студії танцю «Зорецвіт» Бесідського НВК та відділу культури і туризму Ставищенської РДА.
вчора
В Володарській РДА пройшло розширене засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення АТО.
вчора
За оперативними даними управління агропромислового розвитку Кагарлицької РДА озима пшениця посіяна на 595 гектарах з 7280 запланованих. Сівбу проводять у ПрАТ «Агрофорт» (475 га засіяно) і ТОВ «Дан-Фарм України» (120).
вчора
Понад 400 спортсменів з 11 країн – представники національних збірних з історичного бою взяли участь у Міжнародному чемпіонаті з історичного бою «Зов героїв», що проходив у «Парку Київська Русь» близ села Копачів. 
вчора
Цьогорічне святкування пройшло без традиційних народних гулянь, громадяни міста запропонували змінити формат традиційного святкування на більш скромний та патріотичний. Заходи розпочалися із молитви за мир і спокій, запаленої свічки у пам'ять про героїв різних років.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні