Новини

сьогодні
Голова Київської ОДА Володимир Шандра та його заступник Дмитро Христюк урочисто привітали спортсменів Київщини, призерів І Європейських ігор. Змагання нещодавно відбулися у Баку (Азербайджан).
сьогодні
Під час наради з місцевими аграріями та представниками органів самоврядування обговорили найбільш актуальні та болючі питання аграрного сектору. Зокрема, оцінили проходження посівної кампанії у краї, спрогнозували рівень цьогорічного урожаю зернових, домовилися щодо подальшого вирішення земельних питань та оголосили про створення в регіоні  оперативного штабу по збору урожаю.
сьогодні
ЄС виділяє додаткову гуманітарну допомогу Україні на суму 15 млн. євро для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Ключовим елементом співробітництва з ЄС в цій сфері залишається соціальний захист цих людей, кількість яких сьогодні перевищує 1,3 млн.
сьогодні
Процедура лікування за державною програмою 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
сьогодні
Працівники Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області здали кров для поранених під час виконання бойових завдань в зоні АТО, адже зараз надзвичайної ваги набувають запаси донорської крові, яка може допомогти нашим бійцям вижити у складних ситуаціях під час ведення бойових дій.
сьогодні
У липні 2014 року стартувала ініціатива щодо виділення землі учасникам антитерористичної операції.  Держгеокадастр звітує про результати річної роботи. За рік учасники АТО подали 44 178 заяв на отримання земельних ділянок.
сьогодні
Усього на Бориспільщині, за даними Бориспільсько-Баришівського об’єднаного військового комісаріату, зареєстровано 280 демобілізованих військовослужбовців. 30% із них присвоєно статус учасника бойових дій. Решта солдат оформляють документи у тих військових частинах, за якими вони закріплені.
сьогодні
У Київській області запустили унікальний туристичний проект Green Velo — велопоходи до віддалених сіл Вишгородського району з незайманою природою. Велопоходи є спільним некомерційним проектом місцевої влади та громадських організацій.
сьогодні
За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області за січень-червень поточного року надійшло 2320,3 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що становить 144,7 відсотка до планових показників на звітну дату. Понад план надійшло 717,2 млн.гривень.
сьогодні
З метою популяризації бізнес-рішень, які є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, є економічно життєздатними, ГО «Комунікації для змін» у партнерстві Ekonomika Communication Hub за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду, в рамках проекту «СТАЛО» проводиться конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу.
сьогодні
Завершився круглий стіл “Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян”, що проведено у приміщенні Броварської райдержадміністрації, Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, при підтримці Координаційного центру з надання правової допомоги.
вчора
Одним з найважливіших пріоритетних завдань розвитку Київщини є створення мережі індустріальних парків, забезпечення умов для відкриття нових підприємств та перенесення в область промислових територій з інших регіонів, а також столиці України.
вчора
За три  роки на Київщині обіцяють придбати  54 нових шкільних автобусів, хоча потреба у них становить 63 одиниці. Фінансуватися закупівлі будуть уже не державним, а обласним і районними бюджетами. Всього наразі у області придбано 225 одиниць пасажирської техніки, проте така кількість лише на 75 відсотків вирішує питання з забезпеченням транспортом учнів.
вчора
За ініціативи Центру творчості дітей та юнацтва Київщини на базі навчальних закладів Львівської області відбувся міжрегіональний семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання  особистості засобами екскурсійно-краєзнавчої діяльності в системі позашкільної освіти».
вчора
Фастівським міськрайонним центром зайнятості  проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Мета заходу - надати допомогу у працевлаштуванні, ознайомленні зі станом ринку праці в районі, розповісти про послуги служби зайнятості та проконсультувати потенційних кандидатів на працевлаштування.
вчора
Біля Ржищева відбувся вже традиційний VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». З-поміж інших подібних заходів він різниться оригінальною концептуальністю та соціальними ініціативами, які пропагують, зокрема, любов до рідної землі та охорону навколишнього середовища.
вчора
Український інститут національної пам’яті оприлюднив перелік міст і сіл, назви яких символізують комуністичний тоталітарний режим. 36 громад на Київщині мають визначити нові чи повернути історичні назви до 21 листопада 2015 року.
вчора
Історичне рішення було прийняте 23 червня на 49-й сесії Київської обласної ради. Мова йде про мораторій на всі види суцільних рубок в межах природно-заповідного фонду місцевого значення.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні
вчора