Новини

вчора
Президент Петро Порошенко відвідав військову частину у селищі Дівички Київської області та вручив нагороди військовослужбовцям ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, які виконували завдання в зоні проведення АТО.
вчора
У Славутичі відбулась Перша Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення оточуючого середовища» INUDECO’16. Конференція пройшла 25-27 квітня 2016 року в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу» та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії. 
вчора
Днями на Яготинщині розпочали підготовку до Великодня.  Відділом освіти Яготинської районної державної адміністрації організовано та проведено акцію «Від кожної дитини Яготинщини – паска воїну АТО».
вчора
Станом на 25 квітня поточного року аграріями Бориспільщині посіяно всього ярих культур на площі понад 20 тис. гектарів.
вчора
Під керівництвом голови Київської ОДА Максима Мельничука відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники голови обласної адміністрації, керівники структурних підрозділів, голови райдержадміністрацій, мери міст. Також завітали на захід голова Київської обласної ради Ганна Старикова та представники депутатських фракцій облради.
вчора
Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації здійснено моніторинг виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки за I квартал 2016 року.
вчора
Вчора служба у справах дітей та сім’ї КОДА провела чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
вчора
У рамках двостороннього співробітництва  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму  «Fit for partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).
27 квітня
Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Він розташований на території Іванківського і Поліського районів Київської області в межах зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.  
27 квітня
За інформацією департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, на даний час в області зареєстровано 49385 внутрішньо переміщених осіб. За призначенням щомісячної адресної допомоги звернулися 44724 сім'ї.
27 квітня
У місті Біла Церква створено пункти для підтримки ініціативи мешканців щодо створення ОСББ. Зокрема, вже розроблена програма з підтримки ОСББ та органів самоорганізації населення. Нині вона проходить обговорення.
27 квітня
В рамках співпраці міст та до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в місто Обухів приїхала делегація на чолі з бургомістром німецького міста-побратима Радебойля. У делегацію також ввійшли п’ятеро рятувальників, які завітали до Обухівського районного сектору ДСНС для обміну досвідом.
27 квітня
Днями відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг по вулиці Покровська (Луначарського), 5 у Василькові за участі міського голови Володимира Сабадаша, керівництва міської ради, голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, депутатів міської ради, начальників управлінь і відділів апарату міської ради, представників громадських організацій.
27 квітня
З нагоди вшанування 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Київській області відбулися урочисті заходи. В населених пунктах столичного регіону було відкрито монументи Героям Чорнобиля, пройшли мітинги-реквієми, покладання квітів, відбулись урочисті заходи.
26 квітня
Заходи міжнародного рівня у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи відбулися на території зони відчуження та промислового майданчику Чорнобильської АЕС. Участь у заходах взяли Президент України, представники Адміністрації Президента, Міністр екології та природних ресурсів, президент Європейського банку реконструкції та розвитку, голова Київської облдержадміністрації.
26 квітня
Ми свідомі того, що обов’язок влади – дбати про здоров’я, медичний захист і соціально-матеріальну допомогу тих, хто постраждав. Київська область не залишилася осторонь, і цього року на регіональному рівні ми долучилися до підтримки чорнобильців, виділивши 10 млн. грн. на  забезпечення їх ліками і медпрепаратами.
26 квітня
У вівторок, 26 квітня, у день 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у Києві вшановували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи. У заході взяли участь Президент України, Прем’єр-міністр України, Голова Верховної Ради України, голова Київської міської державної адміністрації, голова Київської обласної державної адміністрації.
26 квітня
Днями в м.Бориспіль відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Учасниками змагань стали близько 200 спортсменів із 17 областей України. Підтримати спортсменів приїздив і голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.

Новини управлінь