Новини

сьогодні
На 25-річчя партнерства між Баришівським районом та німецьким містечком Пуллахом до Баришівки прибула делегація побратимів на чолі з першим бургомістром Пуллаха пані Сюзанною Таузендфройнд.  
сьогодні
ПАТ “КИЇВОБЛЕНЕРГО” інформує про введення нових тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, для власних потреб дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”, на комунально-побутові потреби релігійних організацій, міському електричному транспорту на період з 01.09.2015 по 29.02.2016 включно.
сьогодні
Департамент продовольства Мінагрополітики проаналізував рівень забезпечення основними видами продовольчої продукції всіх регіонів України станом на серпень-жовтень 2015. Відповідно до прогнозів всі регіони України будуть забезпечені достатньою кількістю продовольчої продукції.
сьогодні
Індекс промислової продукції у січні–липні 2015 року порівняно з січнем–липнем 2014 року та у липні порівняно з попереднім місяцем становив, відповідно, 97,0% та 108,5%.
сьогодні
Ремонтно-профілактичні роботи спричинені  зносом тепло труб. Вони, за словами комунальників тут прокладалися ще 30 років тому і з того моменту капітальні роботи не проводились. Тому застарілі труби замінять на нові і більш сучасні. Як наслідок - безперебійне водопостачання.
сьогодні
Вже з жовтня 2015 року старшокласники, абітурієнти та усі бажаючі зможуть безкоштовно пройти в режимі он-лайн один із кращих профорієнтаційних тестів та отримати кваліфіковані послуги спеціалістів щодо вибору професії у найближчому центрі зайнятості.
сьогодні
За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області на 1 серпня 2015 року становила 129,1 млн.грн., що дорівнювало 8,6% фонду оплати праці, нарахованого за липень.
сьогодні
У приміщенні Головного управління для прийому документів учасників АТО створено окреме приміщення, в якому документи приймають як фахівці управління, так і представник Координаційної ради АТО при Київській облдержадміністрації.
28 серпня
У місті Біла Церква відбулася церемонія урочистого відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки. На подію міжнародного рівня до області прибула делегація на чолі з Прем’єр-міністром Альгірдасом Буткявічюсом.
28 серпня
На цьому вчора наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі з демобілізованими та їх родинами обговорюючи питання отримання учасниками АТО земельних ділянок
28 серпня
Голова Київської ОДА Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Таращанський район. У рамках свого візиту очільник Київщини побував на полях СП "Дубівське", де відбувалася збиральна кампанія ранніх сортів сої.
28 серпня
27 серпня 2015 року Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови КОДА Лева Парцхаладзе і компанія «A & R INVEST» (Об’єднані Арабські Емірати) в особі директора ANAN ALKhuffash підписали Меморандум про взаємне співробітництво.
28 серпня
На нараді було обговорено ряд важливих питань, зокрема, питання, що стосуються будівництва вогневих опорних пунктів, стану транспортних перевезень у області, підготовки вихідних даних для розробки схем планування територій області, оновлення інформації для розміщення матеріалів містобудівної документації на веб-сайтах органів місцевого самоврядування
28 серпня
Учорашній ранок приніс чудову новину - спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Людмила Оляновська виборола бронзову нагороду у спортивній ходьбі на 20 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який цими днями проходить у Пекіні!
28 серпня
В.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області Анатолій Шумський нагадав, що продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення є основною бюджетоутворюючою частиною діяльності структури.
28 серпня
Загальне виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств порівняно з січнем - липнем 2014 р. становить 100,6 %, у сільськогосподарських підприємствах - 99,5%, у господарствах населення - 103,4 %.
28 серпня
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування коштів отриманих субвенцій на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
28 серпня
Відкриття однойменної виставки, присвяченої учасникам бойових дій на сході України протягом 2014-2015 років відбулося в Білоцерківському краєзнавчому музеї . Виставку відкрито у пам’ять про наших загиблих захисників, які відділи своє життя за цілісність та незалежність Батьківщини.

Новини управлінь

сьогодні