Новини

сьогодні
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої поїздки до Згурівського району провів зустріч з громадським активом, головами сільських і селищних рад, виконавчим апаратом РДА. У ході засідання, що відбувалося у форматі діалогу обговорили найбільш актуальні питання забезпечення життєдіяльності району
сьогодні
На цьому наголосив Володимир Шандра під час відвідування сільськогосподарського підприємства у Згурівському районі на Київщині
сьогодні
Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів розширене засідання оперативного штабу допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім’ям за участі демобілізованих воїнів.
сьогодні
У Богуславському районі в селі Чайки відбулася урочиста церемонія відкриття XXI фестивалю дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе-2015». Захід відвідав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк.
сьогодні
Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк провів засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.
сьогодні
Реципієнтами першого етапу проекту стали держслужбовці Київщини, соціальні та медичні працівники, громадські активісти та психологи служб допомоги Київської області, на яких сьогодні держава поклала обов’язок щодо соціальної адаптації військових, які повернулися з зони бойових дій та членів їх сімей.
сьогодні
Як досягнути ефективної співпраці між людьми із різних поколінь , дискутували під час зустрічі членів молодіжної громадської ради при Білоцерківській районній державній адміністрації та активу громадської організації «Молодість серця».
сьогодні
З метою підтримки родин, які втратили годувальника під час трагічних подій 2013- 2015 рр. громадською організацією «Громадський інформаційний простір» реалізується волонтерський проект «Люди допомагають людям».
сьогодні
В Київській ОДА було підписано угоду між службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації та Іспанською благодійною асоціацією «Нідес» — допомога знедоленим дітям», м. Кабра, Іспанія.
сьогодні
Волонтери сіл Переяславське та Жовтневе нещодавно доставили чергову машину УАЗ «таблетку» українським військовикам, які знаходяться в районі проведення антитерористичної операції.
сьогодні
Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону надає роз´яснення щодо правовідносини, що виникають між виробниками/виконавцями, споживачами у процесі створення, надання та споживання житлово-комунальних послуг.
сьогодні
На центральній площі міста Тетієва відбулась урочиста зустріч бійців 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь», яких демобілізовано із зони проведення антитерористичної операції. Чотирьох українських визволителів Тетіївщина зустріла теплими та гучними оплесками.
вчора
Київська область вийшла на фінішну пряму в будівництві оборонної лінії, яку регіони за дорученням Президента Петра Порошенка зводять у зоні АТО. 1-ий заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе проінспектував будівництво, яке веде область.
вчора
У Київській обласній державній адміністрації завершили прийом заявок на посади директора департаменту освіти і науки та керівника туристичного напряму.
вчора
У Білій Церкві урочисто зустріли демобілізованих бійців 11 батальйону «Київська Русь», які повернулися із зони АТО після виконання бойового завдання. Воїни мужньо відстоювали суверенітет держави на Донеччині, брали участь у запеклих боях поблизу Донецького аеропорту, населених пунктів Водяне, Опитне, Шахти, Нікішине, Дебальцеве.
вчора
Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо призначення молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації, що призначається з метою відзначення кращих представників молоді Київщини, під головуванням заступника голови КОДА Дмитра Христюка.
вчора
На базі дитячого оздоровчого табору "Славутич" Переяслав-Хмельницького району відбувся триденний захід псигологічної допомоги для сімей загиблих воїнів АТО. Окрім комфортабельного відпочинку учасники отримали безкоштовну професійну психологічну допомогу.
вчора
У рамках нового компоненту проекту об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно вирішуватимуть питання місцевого розвитку.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні