Новини

вчора
Голова Київської обласної державної адміністрації взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня пожежної охорони, яке відбулось у місті Вишгород. За багаторічну історію пожежно-рятувальної служби це свято відзначають в цьому році вперше.  
вчора
Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що на Вишгородщині. 7 травня на території музею відбудуться обласні заходи з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів робочу зустріч з керівником групи експертів програми Європейського Союзу «Підтримка регіонального розвитку України» Коліном Медоком.
вчора
Громада міста Борисполя долучилися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання», яка цього дня проходила у багатьох населених пунктах країни. 
вчора
Володимир Шандра взяв участь в урочистому відкритті  обласної виставки «Великодня Сповідь майстра», де представлено понад 20 робіт майстрів із різних куточків Київщини.
вчора
Відбулася зустріч голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри з представниками творчої інтелігенції на тему «Консолідація творчої інтелігенції Київщини для збереження і розвитку національної культури та мистецтва».
вчора
16 квітня у місті Фастові під керівництвом начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології Сергія Долгія та за участю представників депутатського корпусу, громадських організацій, силових відомств
15 квітня
За  підтримки депутата Київської обласної ради Георгія Єрка у Бородянці відбулась виставка-ярмарка «Світло традицій». Під час проведення виставки у  районному Палаці культури майстриня народної творчості України, писанкарка Світлана Вискочил  та відомі майстри із столиці, області та району проводили майстер-класи з різних видів народного ремесла.
15 квітня
11 квітня служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Славутицької міської ради разом із працівниками Славутицького МВ ГУ МВС України в Київській області організували для учнів з девіантною поведінкою екскурсію до міського відділу міліції. 
15 квітня
14 квітня у м. Фастів в.о. міського голови Галина Поліщук провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Новини управлінь