Новини

сьогодні
Сьогодні у місті Бровари пройшли заходи з вшанування  28-ї річниці    Чорнобильської катастрофи. Біля пам’ятника «Героям Чорнобиля» відбувся мітинг – реквієм за участі голови Київської облдержадміністрації, ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС та громади міста. 
сьогодні
Голів Рокитнянської, Бориспільської, Поліської, Кагарлицької, Тетіївської, Обухівської, Макарівської, Іванківської, Згурівської, Володарської, Васильківської, Бородянської та Білоцерківської райдержадміністрацій призначив в.о. Президента України, голова ВР України Олександр Турчинов.
сьогодні
Відбулась зустріч голови облдержадміністрації Володимира Шандри з керівником моніторингової місії ОБСЄ по Києву та Київській області  Штефаном Йоганнессом. Основною темою зустрічі став процес підготовки до позачергових президентських виборів. 
сьогодні
Шляхи швидкого розв’язання проблеми організації залізничного пасажирського сполучення Центрального вокзалу (станція «Київ-Пасажирський») і міжнародного аеропорту «Бориспіль» обговорили на нараді в Мінрегіоні.
сьогодні
18 квітня 2014 року набрав чинності Закон України від 08.04.2014 р. №1191-VII, яким скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територіюУкраїни транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль.
сьогодні
У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією, що склалася в державі останнім часом, сьогодні на території всієї України, в тому числі і на Київщині, триває часткова мобілізація населення до лав Збройних Сил України.
сьогодні
23 квітня в м. Біла Церква відбулася нарада керівників підприємств, організацій та установ різних форм власності щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Білої Церкви, яку провів міський голова Василь Савчук.
сьогодні
У І кварталі платники Київщини сплатили до Державного бюджету більше 32 млн. грн. акцизного податку від підприємств-виробників підакцизної продукції, що перевищує минулорічні показники майже на 4 %; майже 14 млн. грн. акцизного податку від підприємств-імпортерів підакцизної продукції, що на 47,5% більше минулого року; 24 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства, ріст до минулого року склав більше 11%.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, висловлюючи співчуття родинам загиблих під час вибуху на автозаправній станції, оголосив жалобу за загиблими.  
вчора
В Київської обласній державній адміністрації за участю першого заступника голови Ганни Старикової відбулося перше відкриття  конвертів з документами, які були подані підприємствами для участі у конкурсі з перевезення пасажирів.