Новини

сьогодні
Оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено 32 893 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, що становить 18,3%. Зокрема оздоровленням забезпечено 6 673 дитини, відпочинком - 26 220 дітей.
сьогодні
Окрім адаптаційної роботи, заходів, спрямованих на покращення та зміцнення фізичного і психологічного здоров’я, для дітей, які перебувають в  дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Україночка» проводять різноманітні конкурси, ігри та екскурсії. 
вчора
Вітчизняний агропромисловий комплекс з кожним роком стає все більш вагомішим в економіці України, займаючи виробництво ВВП майже 15 %. Тому одним із найперспективніших напрямків розвитку аграрного сектору є виробництво та використання біологічних видів палива та вирощування сировини для біоенергетики.
вчора
У Головному управлінні Нацполіції Київщини під головуванням керівника столичної області Максима Мельничука відбулась міжвідомча нарада. Серед основних обговорюваних питань порядку денного ˗ злагоджена, координаційна співпраця, взаємодія силових структур та місцевого самоврядування. 
вчора
Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося організаційне засідання науково-експертної ради. Участь у засіданні також взяли заступник голови Ігор Любко, заступник голови-керівник апарату Михайло Царенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
вчора
Днями у рамках реалізації на території району спільного Проекту ЄС та ПР ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» було проведено  черговий Форум місцевого розвитку. Участь у роботі Форуму взяли голова Таращанської районної державної адміністрації Андрій Давиденко та координатор Проекту МРГ - ІІІ в Київській області Світлана Коваль.
вчора
Сервіс онлайн-відстеження надасть інформацію про: внутрішні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються в межах України; міжнародні реєстровані поштові відправлення, що пересилаються за межі України; міжнародні реєстровані поштові відправлення, що надійшли в Україну.
вчора
Днями на фасаді будинку у селищі Коцюбинське відкрили пам’ятну дошку Герою АТО, командиру 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Олександру Гуменюку. Представники влади міста Ірпеня та селища Коцюбинське, родичі та побратими Героя АТО зібралися аби вшанувати пам'ять загиблого командира.
вчора
Нещодавно Згурівська молодіжна громадська організація «Фолловінд Вінд» провела акцію під назвою «Рушник єднання Згурівщини». Геометризований орнамент та колір, який зображений на рушнику, властивий саме цьому району столичної області.
29 червня
З 1 липня на роботу до фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» будуть прийняті 50 осіб, які успішно пройшли співбесіду,  онлайн-навчання та тестування за його підсумками.
29 червня
22 червня 2016 року внаслідок негоди та сильного граду постраждали 32 населених пункти у 7 районах Полтавської області. 
29 червня
Вчора у місті Бровари у парку «Перемога» відбулися обласні заходи з нагоди відзначення 20-річниці Конституції України. Привітати з державним святом усіх мешканців Київщини приїздив і голова облдержадміністрації Максим Мельничук.
29 червня
Проект було реалізовано завдяки активу селища - за громадські кошти придбано бюст, виготовлено постамент, облаштовано територію.
29 червня
У Держлісагенстві цілодобово працюють телефонні лінії, на які громадяни можуть повідомляти про випадки загорання у лісових масивах.
29 червня
Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель містить інформацію про сферу застосування системи електронних закупівель, порядок їх здійснення та порядок оскарження результатів закупівель.
29 червня
Школярі вирушили на узбережжя Чорного моря, де розташований дитячий заклад, під чітким супроводом медичної сестри та працівників Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Київській області.
29 червня
Серед перших завдань «Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви» — підтримка розвитку підприємництва, яка передбачає такі заходи, як проведення хакатону, конкурсу стартапів, створення індустріального парку, розгляд можливості відновлення бізнес-інкубатора.
28 червня
Чинна Конституція – теж історичний, але в той же час живий і практичний документ. І саме з ним маємо звіряти свої політичні вчинки кожного дня. Ми маємо його шанувати і поважати.  

Новини управлінь