Новини

сьогодні
Учора Київська облдержадміністрація організувала публічну дискусію на тему «Реформування державної служби: Достойні зарплати vs Корупція». На заході було обговорено ряд важливих питань щодо реформування системи оплати праці в державному секторі та зв’язку між цими реформами і боротьбою з корупцією.
сьогодні
Днями відбулися установчі збори громадської організації «Захисники України Баришівського району» (ГО «ЗУБР»). До демобілізованих бійців району прийшли представники соціальних служб, які надають допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям.
сьогодні
За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області на 1 липня становила 128,5 млн.грн., що дорівнювало 8,4% фонду оплати праці, нарахованого за червень.
сьогодні
Вчора урочисто нагородижено рятувальників за сумлінне та високопрофесійне виконання службового обов’язку, мужність і героїзм, сміливі та рішучі дії, виявлені під час гасіння пожежі на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт Глеваха Васильківського району.
сьогодні
Оборот роздрібної торгівлі (до якого включено роздрібний товарооборот підприємств, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на ринках і фізичними особами-підприємцями) за перше півріччя 2015 року становив 23,9 млрд.грн., що на 13,3% менше обсягу 2014 року.
сьогодні
Київську область на змаганнях у складі національної збірної команди України представляли – Байрамова Юлія (Києво-Святошинський район), Носенко Микола (Києво-Святошинський район), Єзловецька Наталія, Свинобій Марія (Києво-Святошинський район)
сьогодні
Підприємствами Київської області у першому півріччі 2015 року виконано будівельних робіт на загальну суму 860 млн.грн. Індекс будівельної продукції у порівнянні з минулорічним показником становив 67%, у т.ч. у будівництві будівель майже 68%, інженерних споруд більше 66%.
вчора
Дане свято ми відзначаємо у день Рівноапостольного князя Володимира – одного із покровителів та засновників нашої держави. Цю історичну дату без перебільшення можна вважати святом, яке духовно об’єднало українців, дало нації нові релігійні орієнтири та поштовх до більшої віри і духовного удосконалення.
вчора
Учасники АТО та члени їх сімей зможуть написати заяву на безкоштовне отримання земельної ділянки у спеціально створеному для цього консультаційному центрі. З цією метою землевпорядники обладнали у Головному управлінні Держгеокадастру приміщення з комфортними умовами та необхідною документальною базою.
вчора
В ході засідання обговорювався спрощений алгоритм оформлення знижки по оплаті житлово-комунальних послуг учасниками бойових дій. Наразі окремі демобілізовані військовослужбовці скаржаться, що значні черги у житлово-комунальних організаціях ускладнюють процедуру оформлення ними 75% знижки по сплаті комунальних послуг.
вчора
Новий проект Трудового кодексу України визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки.
вчора
Державні установи та громадські організації об’єднали зусилля для вирішення одного з найгостріших соціальних питань – безперешкодного працевлаштування та інтеграції інвалідів та учасників АТО в суспільство, у тому числі фінансового забезпечення активних програм їхньої підтримки.
вчора
На Макарівщині обговорюють питання перейменування вулиць, провулків та площ в районі, відповідно до одного з декомунізаційного закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.
вчора
ПОСП «Дніпро» - одне із найбільших сільськогосппідприємств району. І одне з тих, хто обходиться без інвесторів, і при цьому не здає позицій успішного виробника ні в тваринництві, ні в рослинництві. Прикладом цьому є й зернові жнива - у Стайках - найбільша після ПрАТ «Агрофорт» площа зернових. Вони займають тут 980 гектарів.
вчора
Днями відбулося урочисте закриття літнього мовного табору «Росич-2015», роботу якого було організовано на базі Чубинецького НВК. Протягом двох змін тут оздоровилися і відпочили 160 дітей. І зміна – закошти місцевого бюджету, ІІ – за кошти церкви євангельських християн-баптистів.
вчора
Збір урожаю – дуже відповідальний та важливий процес для всіх аграріїв, від нього залежить продовольча безпека як окремого району, так і країни в цілому. Виявити, якими ж будуть здобутки та якими методами досягаються, дав змогу традиційний щорічний об’їзд полів Білоцерківщини, Сквирщини та Узинської зони.
27 липня
Такий захід став першим на території Київської області з метою популяризації туристичної галузі, а також спорту серед відвідувачів та мешканців.
27 липня
Підписання важливого документу відбулося у рамках тематичного форуму, присвяченого питанням енергоефективності та енергозбереження. 

Новини управлінь

сьогодні