Новини

сьогодні
Днями у Міжнародному Інституті Менеджменту за підтримки Київської обласної державної адміністрації відбувся Київський форум «Чесні тендери 2016». Активну участь у роботі форуму взяв перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.
сьогодні
З 25 листопада по 10 грудня відбуватиметься щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
сьогодні
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру в рамках кампанії з дерегуляції проводить експеримент по спрощеному оформленню земельних ділянок за два візити у ЦНАП. Експеримент реалізується, зокрема і в районах Київської обласі.
сьогодні
Днями з робочим візитом до Васильківського відділу поліції завітали представники Консультативної місія ЄС. Основним питанням обговорення стало забезпечення безпеки громадян на території району та робота патрульних.
вчора
Очільник Київщини відзначив, що нині у регіоні проживає понад 656 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони отримують відповідну соціально-фінансову допомогу від держави. Зокрема, за 10 місяців цього року від Мінсоцполітики до області на потреби чорнобильців надійшло майже 438 млн. грн.
вчора
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе взяв участь у роботі круглого столу з питань децентралізації, який проходив у Верховній Раді під керівництвом спікера Володимира Гройсмана та за участі Міністра юстиції Павла Петренка та голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.
вчора
Задля забезпечення всіх навчальних закладів теплом обласна влада провела комплекс заходів з утеплення фасадів, ремонту котелень і переходу бюджетних закладів на альтернативні види палива.
вчора
За інформацією головного управління Державної казначейської служби України у Київській області, за період з 16 по 20 листопада органами Казначейської служби з державного бюджету отримано асигнувань субвенцій у сумі всього 12 484,11 тис.грн.
вчора
В порядку денному сесії Києво-Святошинської райради за участі голови РДА Мирослави Смірнової, зокрема, внесено зміни до бюджету, що дало можливість вирішити питання щодо індексації та підвищення заробітної плати бюджетникам.
вчора
Президент підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих».
вчора
Днями голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда вручив пам’ятний нагрудний знак «За Україну, За її Волю» жителю села Жовтневе Погребняку В’ячеславу Васильовичу, військовослужбовцю 93 Харківської окремої механізованої бригади.
вчора
Відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Бориспільська РДА вживає заходи, підтримуючи незахищені верстви населення, сім'ї учасників АТО та дітей.
вчора
Конкурсні комісії в областях не завжди правильно використовують свої повноваження щодо надання компенсації аграріям за фінансування, отримане за державною програмою здешевлення кредитів.
25 листопада
У приміщенні КОДА відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Третя фаза» у Київській області.  Під час засідання представники місцевих громад, які отримують фінансування від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні, розповідали про вже втілені проекти і ті, які наразі продовжують реалізовувати.
25 листопада
Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри відбулася робоча нарада у питань організації роботи з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) у Київській області. У рамках засідання учасники обговорили ряд питань щодо з організації надання допомоги для переселенців. 
25 листопада
Пункт тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області Державної міграційної служби України 17 листопада уклав угоду з ПП «Фінансова будівельна компанія «Завод Луч» про реконструкцію недобудованого гуртожитку медучилища під притулок для біженців.
25 листопада
20 листопада укладено ще 4 угоди купівлі-продажу квартир для родин загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців та інвалідів першої та другої групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
25 листопада
23 листопада під час робочої колегії обговорили питання щодо виконання комплексної програми «Турбота», забезпечення умов соціального захисту дітей, харчування у школах та дитячих садках.

Новини управлінь