Новини

2 жовтня
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів робочу зустріч з представниками Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). На порядку денному стояло кілька важливих питань, які стосувалися проведення виборів до місцевих рад на території Київської області.
2 жовтня
На цьому наголосив голова Київської ОДА Володимир Шандра відвідуючи мешканців Миронівського територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. 
2 жовтня
За участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося урочисте відкриття районного соціального гуртожитку для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Заклад розташований у с. Пустовіти Миронівського району.
2 жовтня
Сьогодні у м. Ржищеві відбулося укладення угоди для купівлі будинку для родини загиблого в зоні проведення АТО військовослужбовця Юрія Гладченка. Невдовзі, вдова загиблого військовослужбовця разом з двома неповнолітніми дітьми, матиме змогу оселитися в просторому чотирьохкімнатному будинку у місті Ржищеві.
2 жовтня
Виїзна приймальня першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лева Парцхаладзе відвідала місто Бровари. На Майдані Свободи зібралося чимало місцян для того, аби обговорити найактуальніші питання свого населеного пункту. Багато питань було присвячено специфіці розвитку міста, близько розташованого до столиці.
2 жовтня
Днями у Борисполі відбулося урочисте погашення святкової марки до 1000-ліття міста. Ініціатором заходу виступила Бориспільська районна державна адміністрація. Право здійснити спец погашення було надано меру Борисполя - Анатолію Федорчуку.
2 жовтня
В управлінні Пенсійного фонду у Київській області запевнили, що до початку виплатного періоду до поштових відділень і банківських установ кошти надійдуть у повному обсязі і будуть забезпечені готівкою для пенсійних виплат.
2 жовтня
Днями до Бородянського краю на всеукраїнську спартакіаду з’їхалися спортсмени з усіх українських областей, за винятком окупованого Криму. На спортивні змагання, що відбулися на стадіоні Немішаївського агротехнічного коледжу, прибули ті представники, які у своїх регіонах вибороли звання кращого спортивного села.
2 жовтня
1-2 жовтня у місті Переяславі-Хмельницькому за сприяння Міністерства культури України проходить Всеукраїнська науково-практична конференція «V Єфремівські читання «Релігійне життя Переяславської землі (IX-XXI), присвячена 1000-літтю убієнія святого князя Бориса», організована Національним історико-етнографічнм заповідником «Переяслав».
1 жовтня
Представники владних інститутів, лідери бізнес-асоціацій та громадські діячі обговорили можливості створення єдиної інформаційної електронної платформи для малого та середнього бізнесу. Зазначена база повинна акумулювати важливу інформацію, що сприятиме розвитку вітчизняного підприємництва та стане інформаційним підґрунтям для старт-апів і поштовхом до нових бізнес-ідей.
1 жовтня
Багатодітна сім’я загиблого учасника АТО Олега Корпача, який мешкав у селі Глибоке Бориспільського району, отримає житло у місті Борисполі. Це буде дворівнева трикімнатна квартира площею 93,2 кв метри в новобудові.   
1 жовтня
Подаємо офіційні дані Головного управління статистики у Київській області щодо соціально-економічної ситуації у регіоні у період із січня по серпень 2015 року. 
1 жовтня
Станом на 30.09.2015 р. комісія розглянула та затвердила 5 027 заяви учасників АТО, 460 заяв від поранених на Донбасі, 104 заяви від сімей, родичі яких загинули в зоні АТО,  141 заяву від внутрішньо-переміщених сімей та 78 заяв демобілізованих військовослужбовців на оздоровлення.
1 жовтня
Господарствами Київської області активно проводиться посів озимих зернових культур. Станом на 28 вересня зернових і зернобобових обмолочено всього 338,2 тис.га, намолочено 1 млн. 581,0 тис.тонн зерна з урожайністю 46,7 ц/га (46,7 ц/га у 2014 році).
1 жовтня
Під час засідання обговорили комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, та визначили першочергові завдання з даного питання. Також нагадали, що осінній місячник благоустрою триває у місті до 14 жовтня. 
1 жовтня
З цієї нагоди центр міста перетворився на справжню ярмаркову площу з виставками, атракціонами, павільйонами. А вздовж центральної вулиці розташували курені сільських та селищної рад. Також з нагоди свята були нагороджені кращі з кращих представників цього району - аграрії, освітяни, підприємці. 
30 вересня
Сьогодні у місті Біла Церква в театральній залі приміщенні Будинку культури ВАТ «Росава» відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти. Урочистості розпочалися із привітання голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри.
30 вересня
Традиційно жителі міста зібралися на зустріч з керівництвом КОДА, аби обговорити найнагальніші питання свого населеного пункту. В Українці їх багато - будівництво об’їзної дороги, нової початкової школи, забудова Дніпровської набережної.

Новини управлінь

2 жовтня
2 жовтня