Новини

сьогодні
Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів чергове, четверте, засідання робочої групи з питань підготовки перспективного плану формування територій громад Київщини.
сьогодні
Відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» на території області обліковано 38 882 особи.
сьогодні
Роботи з реконструкції парку розпочалися навесні цьогоріч, знесено близько двох десятків аварійних та сухостійних дерев, понад 600 дерев – «кроновано», прокладено бігові доріжки, викладено доріжки з дерева, у планах - масштабна висадка дерев. 
сьогодні
Головне управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області звертається до мешканців та гостей Київщини із проханням зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки.
сьогодні
Метою даного заходу є патріотичне виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя.
сьогодні
Протягом І кварталу 2015 року підприємствами житлово-комунальної галузі, ПАТ «Київоблгаз» та ПАТ «Київобленерго», надано послуг усім споживачам на суму – 2 995,5 мільйона гривень, сплачено – 2 811,9 мільйона гривень,  що складає 93,9%.
сьогодні
У Фастові відбулося засідання районного штабу з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім'ям.
сьогодні
Уряд Японії, Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), ЮНІСЕФ та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Урядом України розпочинають низку нових проектів, спрямованих  на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення Донбасу.
сьогодні
Студенти Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва організували для всієї Стрітівки зустріч зі своїми героями-земляками із Кагарлицького району. У бажанні підтримати, підбадьорити мужніх чоловіків студенти підготували концерт.
сьогодні
На центральній площі Іванкова представники місцевої санепідемстанції провели відкриті радіологічні дослідження в присутності всіх бажаючих жителів селища та району з метою запобігання паніки серед населення.
сьогодні
Із 150 мобілізованих до Української армії із Баришівщини, 41 військовослужбовець першої хвилі мобілізації вже повернувся додому. Всі вони з честю відстоювали територіальну незалежність України на Сході і тепер, знову адаптовуючись до мирного життя, відчули необхідність не втрачати зв’язку, об’єднатися.
30 квітня
Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра доручив обласним рятувальникам посилити контроль за радіаційним станом у регіоні у зв’язку із нещодавньою пожежею на території Чорнобильської зони відчуження
30 квітня
Вакантні посади в Київській обласній державній адміністрації почнуть заповнювати наприкінці травня за результатами відкритого конкурсу, повідомив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе
30 квітня
Олег Корбан зазначив, що у зв’язку з великою кількістю заходів у регіоні упродовж травневих свят, питання охорони громадського порядку взято під особливий контроль
30 квітня
Стратегія розвитку промислового потенціалу Київської області передбачає створення технопарків, у яких можна розмістити промислові об'єкти, що базуються зараз у столиці. Про це повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе в інтерв'ю «Українським новинам»
30 квітня
На Київщині діє Обласна комплексна програма підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року.
30 квітня
21 квітня за ініціативи Київської обласної адміністрації та Благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», в Київській області стартував конкурс проектів програм патріотичного спрямування «Київщина починається з нас».
30 квітня
Змагання проводяться з метою допризовної підготовки, забезпечення єдності виховання, розвитку, сприяють формуванню патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні