Новини

27 травня
27 травня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук відкрив урочисте свято Останнього дзвоника в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 на Обухівщині та привітав школярів з успішним закінченням навчального року.
27 травня
По-особливому лунає Останній дзвоник для випускників. У грайливому передзвоні – не тільки сумний момент прощання з рідною школою та вчителями-наставниками, але й розуміння того, що доля відкриває шлях вже у доросле і самостійне життя, де доведеться відповідати за свій вибір і самому ухвалювати рішення.
27 травня
За два тижні Україна завершить вилучення ядерного палива з усіх енергоблоків на Чорнобильській АЕС. Про це заявив в ефірі одного з телеканалів міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
27 травня
Вчора в КОДА за участю заступника голови облдержадміністрації Андрія Янченка, відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області у літку 2016 року.
27 травня
В Київськй облдержадміністрації розглянули проект рішення «Про внесення змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року».  
27 травня
Днями в м. Біла Церква з дружнім візитом перебували делегації представників Посольств Республіки Польща в Україні та Республіки Болгарія в Україні.  
27 травня
В Таращинському районі урочисто вітали військовослужбовців, які повернулись з зони проведення АТО. Заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко та голова Таращанської РДА Андрій Давиденко привітали бійців та вручили їм відзнаки.  
27 травня
У Київській ОДА відбулось засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій, яке відкрив голова консультативної ради, начальник управління Ігор Подолянець. 
27 травня
Лікарняні заклади міста, а також Білоцерківська міська організація Червоного Хреста України та волонтери, які надають допомогу бійцям, отримали медикаменти від благодійного фонду «Фармварта» загальною вартістю близько півмільйона гривень.
27 травня
В м. Українка відбувся круглий стіл на тему: "Децентралізація як майбутнє України" в рамках виїзного засідання Молодіжної громадської ради при голові Київської обласної державної адміністрації.
27 травня
Pа сприяння Володарської районної ради та районної державної адміністрації у селищі Володарка відбувся благодійний велопробіг «BIKECHARITYCHALLENGE».
27 травня
У Києво-Святошинському районі обговорили можливості залучення молоді до занять планерним, парашутним та авіамодельним спортом відповідно до затвердженої Президентом Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час візиту на аеродром “Київ-Бузова”.
26 травня
Вчора відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА. Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 5 158 921,33 грн.  
26 травня
За чотири місяці 2016 року до державного та місцевих бюджетів Київської області спрямовано 14,47 млн гривень (з урахуванням розстроченого платежу) плати, отриманої від продажу прав на землю.
26 травня
Вчора відбулася зустріч представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та спеціалістів проекту Європейського Союзу «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області».
26 травня
За інформацією Головного управління статистики в Київській області у січні–березні 2016 року у Київській області прийнято в експлуатацію майже 362 тис.м2 загальної площі житла, що більше на 17% від січня–березня 2015 року.  
26 травня
Днями відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.
26 травня
Вчора  у м. Бровари відбулось відкриття меморіальної дошки, що встановили на фасаді ЗОШ №2 на честь полеглих захисників Вітчизни у зоні АТО Дмитра Олександровича Янченка та Сергія Миколайовича Москаленка.

Новини управлінь

27 травня
27 травня
27 травня
27 травня