Новини

вчора
Першу річницю Революції «Самооборона Майдану» відзначить Маршем гідності. Марш пройде по місцях революційних боїв за маршрутом: Михайлівська площа – пам’ятник Тарасу Шевченку – Бесарабка – Майдан – Інститутська – пров. Кріпосний – Маріїнський парк – вул. Грушевського – Європейська площа.
вчора
Днями Буча вже вкотре вітала активних та творчих дітей-лідерів Київщини. У гостинній залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зібралися представники учнівського самоврядування з усіх куточків Київської області для участі у Обласній раді дітей Київщини.
вчора
Матеріали виставки переконливо доводять, що голодомори були організовані штучно – шляхом вилучення у селян продовольства та ненадання допомоги у ті місцевості, де був неврожай. Приділено також увагу вивченню геноциду вітчизняними та зарубіжними дослідниками.
вчора
Учні Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зустрілися з одним з батьків - добровольцем, учасником АТО Олександром Польяновим, який з 25 вересня по 7 жовтня був на Донбасі, а зараз перебуває вдома, у 13-денній відпустці. На Сході дитячі малюнки зігрівають серце кожного з воїнів, дають їм наснагу та мужність.
вчора
Запровадження такого напряму роботи є ще одним кроком до посилення якості обслуговування населення та покращання інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян, які звертаються за допомогою.
вчора
У Сєверодонецьку відбулась робоча зустріч очільника Луганської області Геннадія Москаля з заступником голови КОДА Дмитром Христюком з приводу можливості Київщини допомогти у ремонті пошкоджених соціальних об'єктів. Адже Луганщина не зможе самостійно впоратися з відновленням зруйнованої війною інфраструктури.
вчора
Ліцеїсти комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей- інтернат фізичної культури і спорту» в нелегкій боротьбі здобули право піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях.
20 листопада
«Пам’ятатимемо нашу історію, пам’ятатимемо кожного українця, який загинув у ті роки. Голодомор є трагедією не лише України, а й світу. Адже йдеться про загальнолюдські цінності», - наголосив Володимир Шандра, покладаючи квіти до пам’ятника жертвам Голодомору від імені громади Київщини.
20 листопада
На пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби Іванківського району від сільського голови надійшло повідомлення про те, що поблизу села Горностайпіль пошуковою групою було знайдено предмети, які схожі на артилерійські снаряди.
20 листопада
Київським апеляційним адміністративним судом задоволено апеляційну скаргу Васильківського міжрайонного прокурора і тим самим залишено у власності держави майже 2 га лісів біля с. Гвоздів Васильківського району Київщини.
20 листопада
Військові 72-ї бригади і міськвійськкомату продемонстрували навчальні зразки бойової зброї, захисного та наступального екіпірування, військової форми. Учні приміряли на себе бронежилети, каски, балаклави, вчились заряджати стрілецьку зброю, метати гранати тощо.
20 листопада
Одним з основних принципів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення додержання та можливості реалізації прав людини, а також гарантування законності та правопорядку в системі оподаткування, зокрема право платника податків на оскарження рішень та дій (бездіяльності) органів ДФС.
20 листопада
Надання адміністративних послуг громадянам та бізнесу має стати однією з ключових функцій місцевого самоврядування. Кошти від надання адміністративних послуг підуть у місцеві бюджети, тож будуть не лише повноваження, а й ресурси на їх виконання.

Новини управлінь