Новини

вчора
За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС), на місці пожежі приватного будинку, в якому було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку, у Броварському районі Київської області завершилися пошуково-рятувальні роботи.
вчора
Сьогодні в регіоні запрацювало одразу два штаби (обласний та районний) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у селі Літочки Броварського району. Роботою обласного штабу керує заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко. Районний Броварський штаб очолив голова Броварської державної адміністрації Володимир Сінько.
вчора
За оперативною інформацією станом на 11:00, підрозділами ДСНС врятовано 18 осіб, з яких п'ятеро з опіками різних ступенів важкості були госпіталізовані до лікарні. На місці пожежі виявлено тіла 17 осіб.
вчора
Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук вирушив на місце пожежі приватного будинку, в якому було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку, у Броварському районі. Керівник області прибув на місце трагедії для з’ясування її обставин і координації роботи відповідних служб.
27 травня
27 травня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук відкрив урочисте свято Останнього дзвоника в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 на Обухівщині та привітав школярів з успішним закінченням навчального року.
27 травня
По-особливому лунає Останній дзвоник для випускників. У грайливому передзвоні – не тільки сумний момент прощання з рідною школою та вчителями-наставниками, але й розуміння того, що доля відкриває шлях вже у доросле і самостійне життя, де доведеться відповідати за свій вибір і самому ухвалювати рішення.
27 травня
За два тижні Україна завершить вилучення ядерного палива з усіх енергоблоків на Чорнобильській АЕС. Про це заявив в ефірі одного з телеканалів міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
27 травня
Вчора в КОДА за участю заступника голови облдержадміністрації Андрія Янченка, відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області у літку 2016 року.
27 травня
В Київськй облдержадміністрації розглянули проект рішення «Про внесення змін до Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року».  
27 травня
Днями в м. Біла Церква з дружнім візитом перебували делегації представників Посольств Республіки Польща в Україні та Республіки Болгарія в Україні.  
27 травня
В Таращинському районі урочисто вітали військовослужбовців, які повернулись з зони проведення АТО. Заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко та голова Таращанської РДА Андрій Давиденко привітали бійців та вручили їм відзнаки.  
27 травня
У Київській ОДА відбулось засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій, яке відкрив голова консультативної ради, начальник управління Ігор Подолянець. 
27 травня
Лікарняні заклади міста, а також Білоцерківська міська організація Червоного Хреста України та волонтери, які надають допомогу бійцям, отримали медикаменти від благодійного фонду «Фармварта» загальною вартістю близько півмільйона гривень.
27 травня
В м. Українка відбувся круглий стіл на тему: "Децентралізація як майбутнє України" в рамках виїзного засідання Молодіжної громадської ради при голові Київської обласної державної адміністрації.
27 травня
Pа сприяння Володарської районної ради та районної державної адміністрації у селищі Володарка відбувся благодійний велопробіг «BIKECHARITYCHALLENGE».
27 травня
У Києво-Святошинському районі обговорили можливості залучення молоді до занять планерним, парашутним та авіамодельним спортом відповідно до затвердженої Президентом Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час візиту на аеродром “Київ-Бузова”.
26 травня
Вчора відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА. Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 5 158 921,33 грн.  
26 травня
За чотири місяці 2016 року до державного та місцевих бюджетів Київської області спрямовано 14,47 млн гривень (з урахуванням розстроченого платежу) плати, отриманої від продажу прав на землю.

Новини управлінь

27 травня
27 травня
27 травня
27 травня