Новини

сьогодні
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра дали старт набору до нової патрульної поліції Борисполя. 
сьогодні
На цьому акцентував голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра. Також голова Київської облдержадміністрації резюмував, що передбачені реформою зміни допоможуть значно покращити результативність діяльності правоохоронних органів.
сьогодні
Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації інформує про кількість виданих субсидій та чисельність внутрішньо переміщених осіб.
сьогодні
В районних та міських закладах соціальної сфери Київської області були проведені заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку: концерти, привітання, вручення подарунків, благодійні акції.
сьогодні
Студентами змогли стати 963 абітурієнти з Криму, 14 709 абітурієнтів з Донецької області та 5791 абітурієнтів з Луганської області (тут враховані як території, підконтрольні українській владі, так і окуповані).
сьогодні
При Бориспільській райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради під головуванням Михайла Музики. Йшлося про надання медичної допомоги мешканцям району.
сьогодні
Нещодавно у день народження Костянтина Непопа, на будинку Вишгородської школи №1, де навчався герой, відкрито пам’ятну меморіальну дошку. Вшанувати пам’ять героя прийшли керівники району і міста, рідні, друзі, бойові побратими, учнівська молодь.
сьогодні
Так, планові показники по районному бюджету Білоцерківщини та по бюджетах органів місцевого самоврядування за 9 місяців 2015 року перевиконані. Всього до місцевих бюджетів району надійшло 74,9 млн. грн., що становить 151,7% до уточнених показників та 143,8% до відповідного періоду минулого року.
сьогодні
Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Зазначеним Законом передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01.09.2015 на одну особу в розрахунку на місяць – 1330 грн.
сьогодні
Головне територіальне управління юстиції у Київській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців. Документи для участі у конкурсі приймаються до 28 жовтня 2015 року.
вчора
Під час робочої наради з головами райдержадміністрацій, мерами міст, а також з представниками правоохоронних органів голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра обговорив найбільш нагальні питання щодо належної організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.
вчора
Департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації інформує про оновлення тарифів на житлово-комунальні послуги для громадян.
вчора
Голова Бориспільської районної держадміністрації Дмитро Воронін проінспектував стан двоповерхового гуртожитку, що знаходиться в селі Сеньківка. У будівлі планується зробити капітальний ремонт та поселити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років.
вчора
Днями у приміщенні КОДА відбулася чергова колегія управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, в ході якої підвели підсумки роботи галузі культури Київщини за підсумками 9 місяців 2015 року.
вчора
Згідно з реєстром зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО та їх родин, 1 тис. 330 га землі надаватиметься військовослужбовцям для ведення садівництва. Усього в Київській області зарезервовано 62 придатних для цього масиви.
вчора
За ініціативи голови Вишгородської райдержадміністрації відбулася стратегічна сесія - альтернативний спосіб обговорення та вирішення актуальних питань з метою визначення найкращих ідей, проектів, перспективних напрямів розвитку Вишгородщини.
вчора
На даний час, загальний рівень розрахунків усіх споживачів за спожиту електричну енергію у 2015 року складає 98,8% в т.ч. підприємства житлово-комунального господарства 103,8%.Заборгованість усіх споживачів перед ПАТ “Київобленерго” на початок цього місяця складає 262,8 мільйона гривень.
вчора
Днями відбулось урочисте відкриття нової молодшої групи «Віночок» у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу «Світлячок» міста Борисполя. Міський голова разом із вихованцем нової групи Нікітою Білоусом перерізали символічну стрічку.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні