Новини

сьогодні
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди кількох професій - аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спеціальних підрозділів. Представники цієї професії  зробили вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
сьогодні
Земельні ділянки вже отримали понад 200 учасників АТО в державі. Про це повідомив директор департаменту землеустрою, використання та охорони земель Державного агентства земельних ресурсів Олександр Краснолуцький.
сьогодні
Обласним центром зайнятості розроблено графіки проведення позапланових виїзних заходів у пунктах тимчасового поселення переселенців, в тому числі з використанням мобільних центрів зайнятості і центрів професійної орієнтації населення.
вчора
Завдяки співпраці з посольством Грузії сьогодні 110 дітей з України, зокрема, 22 дітей - переселенців з східних регіонів та дітей учасників АТО, які проживають на території Київщини, відправляться на оздоровлення до м. Анаклія.
вчора
У містах і районах області з метою вивчення найактуальніших проблем територіальних громад та надання їм практичної допомоги відбуваються виїзні прийоми громадян, у яких беруть участь керівник області, начальники Департаментів та управлінь облдержадміністрації.
вчора
Спільними зусиллями громади Київщини, Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям, благодійного фонду "Розвитку та захисту Київщини", громадської організації «Надійний тил» в зону проведення антитерористичної операції відправили черговий транш допомоги для бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Київщина».
вчора
Волонтери громадського об’єднання "Крила Фенікса" передали ВСУ військово-транспортний літак Ан-26 «Везунчик-Фенікс», який було відновлено спільними зусиллями особового складу військової частини, представників авіаційних ремонтних підприємств, громади Борисполя
вчора
На Київщині нинішнього року  розпочато впровадження комплексного профорієнтаційного проекту «Моя робота для рідної Київщини». Він спрямований на підвищення престижності професій, затребуваних і перспективних у сільському господарстві та переробній промисловості сільськогосподарської продукції
вчора
Завершила роботу  комплексна навчальна програма «Школа місцевого самоврядування», організована швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці із Всеукраїнськими Асоціаціями органів місцевого самоврядування
вчора
За оперативними даними управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій  сільськогосподарські  товаровиробники  на проведення осінньо-польових робіт витратили 1582,9 млн грн, або на 5% більше, ніж за відповідний період минулого року
вчора
У Київській облдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».
15 вересня
У Києво-Святошинському  районі відзначали 11-ту річницю діяльності Києво-Святошинської районної організації Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), яку вже багато років очолює невтомна Лариса Леонтіївна Козленко.  До речі, 2014 рік – рік ветеранів Афганістану,воїнів інтернаціоналістів.

Новини управлінь