Новини

вчора
День незалежності України, беззаперечно, є найбільшим святом нашої держави. Збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України - впродовж років, десятиліть, століть...
вчора
24 серпня 2014 рокув місті Бровари пройшли святкування з нагоди Дня Незалежності. Броварчани святкували 23-ю річницю проголошення Незалежності України особливо патріотично, влаштувавши живий ланцюг «За єдину Україну».
вчора
Сьогодні у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся обласний семінар з питань впровадження новітніх енергоефективних технологій в сільській місцевості. Cемінар відбувався в рамках другої  фази Проекту Європейського Союзу
вчора
23 серпня у Фастові відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля адмінбудинку. На церемонії міський голова Михайло Нетяжук вручив молодим фастівчанам паспорти, а 24 серпня з самого ранку розпочались святкові заходи з нагоди Дня неалежності України.
вчора
23 серпня 2014 року в День Державного Прапора  України та напередодні 23-ї  річниці Дня Незалежності України відбулося відкриття дошкільного навчального закладу «Лебедик» у с.Лебедин Бориспільського району.
вчора
У Мінрегіоні під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди відбулась узгоджувальна нарада
вчора
Державне агентство земельних ресурсів України розробило проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації процедури користування відомостями Державного земельного кадастру”
вчора
В День Незалежності нашої Держави, керівництво та активісти м. Миронівки провели акцію вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, а також тих людей, які загинули в зоні бойових дій вже після подій на Майдані.
вчора
Тривалість навчального тижня у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності визначена частиною третьою статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту»
вчора
23 та 24 серпня, за участю служби у справах дітей та сім‘ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, проводилися святкові заходи з нагоди державних свят – Дня Державного Прапора України
вчора
З 23 по 26 серпня 2014 року в селі Шкарівка за ініціативи Білоцерківської райдержадміністрації відбувся Відкритий турнір Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу на призи ФК «Арсенал»
26 серпня
Цими вихідним відбулись урочисті заходи з нагоди Дня незалежності та Дня прапору. Обласні заходи відбулись у місті Бориспіль, а підняли національний прапор на площі Лесі Українки перед будівлею облдержадміністрації.
26 серпня
В рамках святкування 23-ї річниці проголошення незалежності України відбулось урочисте відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні, що загинули під час Революції Гідності.

Новини управлінь