Новини

сьогодні
Сьогодні голова Київської ОДА Володимир Шандра відвідав спеціалізовані медично-волонтерські навчання, які відбулись на у полігоні Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”. Голова КОДА зауважив, що ці навчання перші із серії, і аналогічні відбудуться у кожному райцентрі області.
сьогодні
Учитель - одна з найважливіших професій. Для кожного із нас учитель - близька і дорога людина. Саме такий лейтмотив був у цьогорічного обласного заходу, на якому вшановували людей цієї професії
сьогодні
В приміщенні Фастівського Центру професійно-технічної освіти проведено Круглий стіл на тему: «Кадрові потреби роботодавців у місті Фастів та Фастівському районі на перспективу». 
сьогодні
У контексті завдань Концепції реформування місцевого самоврядування робочою групою при Мінрегіоні підготовлено законопроекти щодо бюджетної децентралізації
сьогодні
Днями в приміщенні районного будинку культури відбувся благодійний концерт гурту «ТаРута» на підтримку армії, головною метою якого було зібрання коштів для бійців Збройних сил України. 
сьогодні
Дорогі батьки, матері, бабусі і діди! Турбота про людей похилого віку повинна стати справою всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі 
сьогодні
Прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за фактом розкрадання 450 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг на декількох вулицях у м. Сквира.  
сьогодні
На початок опалювального сезону борги споживачів природного газу Київської області перевищили 212 мільйонів гривень. Понад 60 % боржників – це мешканці пристоличних районів – власники заміських дач, котеджів та новобудов.  
сьогодні
Керівництво Рокитнянської райдержадміністрації відвідало з робочим візитом у ВАТ «Рокитнянський цукровий завод», де було ознайомлене із технологічним процесом з переробки цукрових буряків та виготовлення цукру-піску. Під час бурякозбирального сезону планується переробити 250 тисяч тонн сировини.
вчора
Державтоінспекція Київщини нагадує всім водіям, що починаючи з 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби. 
вчора
За місцем постійної дислокації повернулася третя група в кількості 15 працівників Державтоінспекції Київської області, які ще місяць тому згідно Наказу МВС поїхали на схід країни
вчора
Чемпіонами України з боксу стали троє спортсменів з Броварів Київської області: Ігор Сопінський у ваговій категорії до 52 кг, Ярослав Самофалов - до 69 кг та Геворг Манукян в категорії до 91 кг. Зазначимо, що це перший чемпіонат України з боксу, який відбувався в місті Київ.
вчора
У Вишневому відбулася коференція Київського регіонального відділення Асоціації міст України. На зустрічі були присутні делегати від Вишневого, Боярки, Українки, Обухова, Коцюбинського, Ворзеля, Славутича та інших населених пунктів

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні