Новини

сьогодні
В Ірпені в ході засідання Громадської ради учасників АТО при міському голові обговорили одне з головних для воїнів питань – розподілення квартир між учасниками антитерористичної операції першої черги.
сьогодні
На сьогодні по всій території київського регіону за новою системою запрацювало 83 групи швидкого реагування обласної патрульної поліції. Робота реформованих правоохоронних органів стала, зокрема, більш оперативною і сприяє швидшому розкриттю злочинів «по гарячим слідам».  
сьогодні
До зведеного бюджету Бориспільського району, що включає в себе сільські та районний бюджет, за січень цього року надійшло доходів на суму 20 млн 245 тис. гривень при плані 11 млн 769 тис. 300 грн.
сьогодні
Під час засідання топонімічної комісії, розглянувши та врахувавши пропозиції громадськості, членів топонімічної комісії, було погоджено перейменування 42 вулиць і 7 провулків міста Переяслава-Хмельницького.
сьогодні
У Макарівському районі налагоджують питання організації харчування у навчальних закладах. Дане питання обговорили в ході апаратної наради, яку провела голова райдержадміністрації Тетяна Семенова.
сьогодні
Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину, перенесення строків (продовження) канікул тощо.  
сьогодні
Експерти та учасники, що підписалися під Меморандумом про співпрацю 20 січня 2016 року, продовжують роботу над «Стратегією розвитку Білої Церкви» – документом, який відкриває місту можливості для подальшого розвитку, залучення інвестицій, створення робочих місць, покращення якості послуг для мешканців.
вчора
Днями голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук зустрівся із молодіжним та студентським активом області. Зустріч відбулася у рамках форуму «Взаємодія та розвиток», під час якого були обговорені ключові питання співпраці в реалізації молодіжної політики на Київщині.
вчора
Сьогодні у приміщенні Київської ОДА відбувся інформаційний день, під час якого було обговорено можливості участі у Конкурсі проектних пропозицій за Програмою територіальної співпраці «Білорусь-Україна». Остання входить до Програми територіального співробітництва Східного партнерства (ЕаРТС), що фінансується ЄС.
вчора
Мінрегіон створив експертну групу для невідкладного реагування у вирішенні питань об’єднаних територіальних громад. Для швидкого реагування на запити громад запропонувано об’єднати зусилля представникам центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та експертів.  
вчора
Днями 12 патрульних поліцейських, 2 групи швидкого реагування, урочисто приступили до чергування на вулицях населених пунктів Баришівського району та міста Березані. Їх представлення відбулося на площі перед райдержадміністрацією.  
вчора
Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації спільно з ДП "Навчально-консультаційний центр по туризму" започатковано Проект з фахової підготовки екскурсоводів Київської області.
вчора
З нагоди 97-ї річниці з дня героїчних боїв біля річки Трубіж у Баришівському районі, неподалік залізничної стації с. Коржі, вшанували пам’ять козаків Вороньківської, Бориспільської та Баришівської сотень Переяславського полку. Захід пройшов за участі заступника голови Київської ОДА Андрія Янченка.
вчора
Верховна Рада повернула фінансування професійно-технічних училищ з державного, а не місцевих бюджетів. Відповідний законопроект у цілому підтримали 305 народних депутатів.  
вчора
У 2015 році на Київщині було укладено 244,5 тис. договорів оренди земельних часток (паїв) загальною площею 730,4 тис. гектарів на загальну суму вартості орендованої землі – 20,6 млрд грн. Середній розмір орендованого земельного паю по області становить 3,1 га.
вчора
Фастівчани продовжують допомагати воїнам АТО. Так, лише за останні три тижні робочою групою з питань обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, які беруть участь в АТО, для бійців 14 батальйону було закуплено гумові чоботи та бушлати. А працівники місцевих ДНЗ приготували та передали для поранених військовослужбовців, які лікуються в Ірпінському військовому госпіталі, частування.  
вчора
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру сьогодні, 9 лютого, очікуються пориви вітру та ожеледиця. Впродовж доби пориви вітру 15-20 м/с.  
8 лютого
8 098 дозволів на розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 200 гектарів отримали учасники АТО та їх родини. Найбільше у Білоцерківському, Бориспільському та Вишгородському районах.

Новини управлінь