Новини

сьогодні
20 жовтня 2014 року у Київській облдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо можливості отримання Київською областю фінансування на проекти з підтримки внутрішньо переміщених осіб.
сьогодні
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1133/2014-рп Про тимчасове виконання обов'язків голови Яготинської районної державної адміністрації Призначити ДАВИДЕНКА Андрія Юрійовича тимчасово виконуючим обов'язки голови Яготинської районної державної адміністрації.
сьогодні
Зміна підходів до регіонального розвитку, що відбулась в Європі та зачепила зараз Україну, спрямована на посилення ролі регіонів, органів публічної влади в регіонах у власному стратегічному плануванні та розвитку.
сьогодні
Легкоатлетичний пробіг пам’яті Героя України, фундатора переяславських музеїв Михайла Сікорського відбувся на центральній площі Переяслава. У змаганнях взяли участь 164 учні та студенти з Переяслава та Переяславщини, Київщини, Черкащини, Хмельниччини.
сьогодні
В умовах можливого дефіциту газу в опалювальний сезон уряд не буде обмежувати постачання блакитного палива для потреб населення і соціальної сфери. Ліміти споживання газу знижені на 30% порівняно з минулим роком. У кожній області при правильному розподілі та чіткому контролі можна з мінімальними втратами в ці ліміти вкластися.  
сьогодні
Встановлено, що міськрада передала у власність 141 громадянину 14 га лісу. Oднак, згідно законодавства, повноваження щодо вилучення земель лісового призначення належать виключно до компетенції Кабінету Міністрів України.
сьогодні
З вересня у школи та садочки міста управління освіти було влаштовано близько 283 дитини-переселенця. До садочків було влаштовано 121 дитину, а до шкіл – 162. Крім того, до Пенсійного фонду звернулись 346 осіб.  
вчора
Для спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки передбачено до кінця року здійснити автоматизовану передачу до Державного реєстру речових прав, відомостей про 1,5 мільйона земельних ділянок
вчора
Міністерство екології та природних ресурсів України веде активну роботу зі створення Чорнобильського біосферного заповідника. До його складу пропонується включити 227319,5 тис. га земель Чорнобильської зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення.
вчора
Обухівським міськрайонним центром зайнятості проведено Ярмарок вакансій, який у пошуках роботи відвідали майже 450 осіб. 14 роботодавців Обухівщини запропонували понад 200 вакансій, серед яких 31 пропозиція роботи – для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
вчора
На рідну Яготинську землю приїхали військовослужбовці із зони АТО. Студенти, молодь, представники підприємств, установ, організацій зі сльозами вдячності та вигуками "Герої!", "Дякуємо!", "Слава Героям!" супроводжували живим коридором  славних героїв до залу районного будинку культури
вчора
Україна вже увосьме брала участь у проведенні Європейського тижня місцевої демократії – спільної ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету з питань місцевої та регіональної демократії.
вчора
Відбулося громадське обговорення (презентація) щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану м. Кагарлик за участю розробника проекту – ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя».

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні