Новини

вчора
Упродовж І кварталу 2016 року на Київщині 2 295 учасників АТО отримали у власність земельні ділянки загальною площею 357,41 га. Для ведення садівництва відвели 2 236 ділянок площею 248,10 га, під особисте селянське господарство 59 ділянок площею 109,31 га.
вчора
В Макарівській РДА відбулася нарада з питання підтримки кооперативного руху на селі, зокрема, створення і організації діяльності дієздатних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів із заготівлі та переробки м'яса на виконання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.
вчора
Днями  відбулася  регіональна форсайт-сесія на базі Бородянської районної централізованої бібліотечної системи Київської області на тему: "Формування  екологічного світогляду молодого покоління: назад у майбутнє", присвячена 30-річчю пам'яті про аварію на ЧАЕС.
вчора
Нещодавно начальник відділу освіти Бориспільської РДА зазначив, що цього року передбачено 1 мільйон гривень для проведення оздоровчої кампанії дітей.
вчора
Днями у Білоцерківській міській раді розглянули та прийняли рішення про залучення інвестиційних пропозицій на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті.
вчора
В приміщені Київської облдержадміністрації відбулася семінар-нарада координаторів, спеціалістів та експертів проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області» на тему: «Методика організації груп взаємної підтримки – супервізія».
1 травня
Нехай Божі істини завжди будуть для вас надійними дороговказами у здійсненні добрих вчинків. Хай в кожній оселі панує злагода й спокій, домашній затишок і благополуччя. Бажаю вам душевної рівновоги, відмінного здоров'я, незмінного успіху та здійснення усіх задумів! Нехай Господь благословить кожного з вас на добрі помисли та справи!
29 квітня
Українка стала третім містом в Київській області, яке отримало нові функції архітектурно-будівельного контролю. Акт приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Українки Павло Козирєв.
29 квітня
Днями в приміщенні Київської облдержадміністрації, за участю заступника голови обласної адміністрації Андрія Янченка, відбулася семінар-нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) області.
29 квітня
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, під урожай 2016 року посіяно озимих зернових культур на площі 213,5 тис. га, в т.ч. пшениці озимої посіяно – 195,4 тис. га, жита озимого – 8,6 тис. га, ячменю – 9,5 тис. га.
29 квітня
Вчора  в департаменті освіти і науки Київської ОДА відбулася робоча нарада  керівників місцевих органів управління освітою. На колегії схвалено проект Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки та схвалено внесення змін до Обласної програми „Шкільний автобус”  на 2015-2017 роки.
29 квітня
26 квітня в місті Узин відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятника узинчанам, які брали участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також всім, хто постраждав від її наслідків. Пам’ятник звели на одній із центральних вулиць міста.
29 квітня
З березня цього року у Білій Церкві на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 активно продовжує свою діяльність міський Локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.
29 квітня
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації ярмаркові заходи пройдуть у районах з 02 травня по 08 травня.
29 квітня
27 квітня в с. Велика Олександрівка відбулося урочисте відкриття першого в районі пам’ятного знаку постраждалим та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції за ініціативи голови Бориспільської районної державної адміністрації Дмитра Вороніна.  
29 квітня
Днями на Білоцерківщині звершилася благодійна акція «Одягни солдата». На виручені кошти волонтери-організатори разом з представниками навчальних закладів придбають і передадуть необхідну амуніцію бійцям у зоні АТО. Організатори акції запевняють, що таким чином можна забезпечити одягом 40 бійців.
28 квітня
Президент Петро Порошенко відвідав військову частину у селищі Дівички Київської області та вручив нагороди військовослужбовцям ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, які виконували завдання в зоні проведення АТО.
28 квітня
У Славутичі відбулась Перша Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення оточуючого середовища» INUDECO’16. Конференція пройшла 25-27 квітня 2016 року в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу» та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії. 

Новини управлінь