Новини

19 грудня
Сьогодні у Київській облдержадміністрації Святий Миколай вітав дітей на святковій ялинці, яка розпочинає цикл благодійних акцій для дітей з малозабезпечених родин, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу, дітей воїнів АТО та переселенців зі Сходу.
19 грудня
Під керівництвом голови ради старійшин Броварів Василя Троценка відбулося засідання цього дорадчо-консультативного органу. Обговорювались підсумки соціально-економічного розвитку Броварів та ситуація щодо аварійного відключення електроенергії в місті.
19 грудня
На підтримку бійцям української армії в зоні АТО у приміщенні районного будинку культури смт Баришівка відбувся благодійний аукціон «Обміняй мистецтво на мир!». В ньому взяли участь діти загальноосвітніх навчальних закладів району, центр позашкільної роботи «Мрія» та всі бажаючі долучитися до благородної справи.
19 грудня
Обухівська міська рада розпочала капремонт приміщень та інженерних комунікацій басейну в СЗОШ №5. На даний час виконуються роботи з заміни мереж водо- та теплопостачання, каналізації, підготовки води. Роботи із заміни електромереж та електроосвітлення проводяться за європейськими нормами.
19 грудня
Вагомий внесок в боєздатність нашої армії вносять як волонтери, так і представники влади на місцях, підприємства, організації та установи. Ефективне використання військової техніки в умовах бойових дій потребує швидкого та якісного її обслуговування.
19 грудня
В Обухові відбувся вечір святкування футбольної слави міста, на якому підбили підсумки минулого сезону, проаналізувати стан сьогодення, намітити плани на майбутнє, а також нагородили представників футбольної еліти та їх наставників, які здобувають славу міста.
19 грудня
Щиро вітаю кожну родину Київщини з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожен з нас - і дорослий, і малий, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай це свято вселить в кожного любов і надихне на добрі справи і милосердя.
18 грудня
Зимові канікули для учнів більшості шкіл Київщини триватимуть 3 тижні – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно.   Проте уже в п’ятницю Святий Миколай завітає до дітей і дасть старт святковим заходам в області, які триватимуть весь наступний тиждень. Святкові заходи розпочнуться об 11 ранку.
18 грудня
Завтра  ми святкуватимемо День святого Миколая. Кожен з нас, а особливо діти, чекають від Чудотворця несподіваних подарунків, здійснення мрій та задумів. 19 грудня Міжнародний благодійний фонд «Час служити» розпочинає Всеукраїнську патріотичну акцію «Миколайчики для героїв» 
18 грудня
Сьогодні відбулась зустріч голови КОДА Володимира Шандри з представниками обласної ради дітей Київщини. Голова КОДА підкреслив, що хоче поспілкуватись з присутніми, не як з дітьми, а як з майбутніми підприємцями, громадськими активістами, політиками, керівниками держави.
18 грудня
З метою запобігання незаконній заготівлі і реалізації новорічних ялинок та координації мобільних груп державної лісової охорони по реагуванню на противоправні дії напередодні новорічних та різдвяних свят в управлінні лісового та мисливського господарства розпочав роботу оперативний штаб.
18 грудня
Серед переможців конкурсу – м. Славутич, яке зайняло ІІ місце і нагороджено Дипломом за практику «Впровадження комплексного механізму зниження обсягів споживання енергетичних ресурсів у місті».
18 грудня
У мікрорайоні УМБ-17 запрацювала нова медична амбулаторія №3 Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги. Заклад було створено насамперед для пенсіонерів, щоб спростити їх консультації та огляди у лікарів. У місті та районі питанню наближення послуг до населення приділяють особливу увагу.

Новини управлінь

19 грудня
19 грудня