Новини

вчора
Голова Київської обласної державної адміністрації провів нараду з питань оборонної роботи, виявлення та протидії корупції, патріотичного виховання молодого покоління.
вчора
До кінця літа в Київській області буде створено геопортал регіону, за допомогою якого в режимі онлайн можна буде отримати інформацію про будь-яку земельну ділянку (її цільове призначення, розмір, власника).
вчора
Перший заступник голови Київської ОДА презентував розгорнутий план боротьби з корупцією в дозвільних та погоджувальних інстанціях Київщини та озвучив імена місцевих державних чиновників, викритих у можливих злочинних зловживаннях.
вчора
В рамках робочого візиту до Білої Церкви заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк провів засідання круглого столу з питань патріотичного виховання молоді.
вчора
Заступник голови КОДА Дмитро Христюк з робочим візитом відвідав Білу Церкву, де долучився до відкриття тематичної виставки «1989.Падіння системи» у Білоцерківському краєзнавчому музеї та завітав до обласного академічного театру імені Саксаганського.
вчора
Перші  посвідчення військовослужбовцям, які отримали статус учасників бойових дій, вручили: Сергію Коваленку з Ревного, Миколі Фадєєву з Вишеньок, Віталію Оврамцю зі Старого, Віктору Онищенку з Гнідина.
вчора
На контролі питання мобілізації, сприяння та допомога в ремонті військової техніки, підтримка у забезпеченні паливо-мастильними матеріалами волонтерів, вирішення соціальних питань учасників АТО, збір гуманітарної допомоги тощо.
вчора
В ході наради вкотре наголосили, що об’єднання територіальних громад має бути добровільним із врахуванням всіх необхідних аспектів для забезпечення належного функціонування кожної громади.
вчора
16 квітня 2015 року зранку біля Києво-Святошинського райвійськкомату вже втретє юнаків району проводжали на проходження строкової військової служби до лав Збройних сил України.
вчора
Протягом І кварталу 2015 року платники Сквирського району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 2,5 мільйони гривень єдиного податку.
вчора
Прокуратурою Яготинського району розпочато кримінальне провадження за фактом грубого порушення законодавства про працю відносно мобілізованих громадян.
вчора
З 24 квітня по 26 червня 2015 року, на території Київської області діятиме 50 пунктів тестування. Співробітники Держохорони охоронятимуть самі пункти тестування та приміщення перевірок тестових завдань.
вчора
Мета Програми - створення організаційно-економічних умов для ефективного соціально спрямованого розвитку аграрного сектору, стабільного забезпечення населення якісною, безпечною вітчизняною сільськогосподарською продукцією тощо.
вчора
За ініціативи очільника району Вадима Маршалка розпочато роботу по створенню Пластунської організації “Молода Січ імені Івана Мазепи” у Білоцерківському районі.
вчора
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 № 147 буде проведена виплата щорічної грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня.
16 квітня
Київська обласна державна адміністрація провела відкриту дискусійну панель «СТОП Корупції в Київській області – від слів до дій», під час якої було презентовано детальний план зниження рівня зловживань в дозвільних та погоджувальних інстанціях області

Новини управлінь