Новини

сьогодні
Шановна громадо Київщини! 26 жовтня – надзвичайно важливий день в історії нашої держави. Це не просто позачергові вибори до Верховної Ради. Цього дня всі ми будемо обирати майбутнє України. Тож закликаю усіх, хто має право голосу, прийти 26 жовтня на виборчі дільниці та зробити свій вибір.
сьогодні
Суд визнав недійсним розпорядження Обухівської райдержадміністрації від 16.01.2009 про виділення земельних ділянок площею по 2 га у Козині у власність трьом громадянам. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 6 жовтня.
сьогодні
16-17 жовтня в районах Київщини було організовано благодійні ярмарки з метою збору коштів для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, що перебувають в зоні проведення АТО.
вчора
Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах.
вчора
Відбулось засідання позачергової конференції Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за участі заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка.
вчора
В урочистій обстановці вручили посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», нагрудний знак та квіти двом жителькам району Боб Галині Кирилівні, 1942 р.н. (с.Бзів), Сотничок Ользі Іванівні, 1937 р.н. (с.Селище), що виростили та виховали п’ятьох дітей.
вчора
На професійному форумі освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, в рамках експозиції «Освіта Київщини», презентовано цікаві доробки педагогічного колективу Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступеня Києво-Святошиснького району.
вчора
План доходів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, обрахований Міністерством фінансів України на січень-вересень 2014 року місцевими бюджетами області виконаний на 106,4 відсотка, понад план надійшло 138,8 млн грн.
вчора
26 жовтня 2014 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час. Отже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", годинникові стрілки буде переведено на одну годину назад.
вчора
У рамках проведення внутрішнього аудиту спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області перевірено своєчасність отримання пенсій пенсіонерами та умови і якість проведення прийому громадян в управлінні Фонду у Таращанському районі.
вчора
З 01 листопада 2014 року на базі Переяслав-Хмельницького районного будинку культури стартує благодійний марафон "Благословляємо миром,тебе,Україно!" Творчі колективи району, кожної суботи, зможуть виступити на сцені РБК.
22 жовтня
У Славутичі пройшло командно-штабне навчання щодо дій в надзвичайних ситуаціях в зимовий період. У цьому заході взяли участь міський голова Володимир Удовиченко, члени постійної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, комунальні служби міста.
22 жовтня
Сьогодні відбулась конференція Союзу сільськогосподарських підприємств Київської області, в якій взяли участь голова КОДА Володимир Шандра, керівники і власники аграрних підприємств області, Кім Кевін, Комерційний Атташе, Комерційний відділ Посольства Республіки Корея та представники громадських організацій області.

Новини управлінь