Новини

27 березня
Впродовж всього періоду діяльності, театр переживав не найкращі часи історичних реалій, але завдяки відданим майстрам своєї справи, вдалося вистояти, зберегти та відродити українські культурні традиції
27 березня
Сьогодні у Київській облдержадміністрації презентували пілотний проект, запроваджений згідно відповідного наказу Міністерства юстиції України № 240/5 від 23 лютого 2015 року, до якого долучається Київська область.
27 березня
Відбулась 47 позачергова сесія Київської обласної ради, в ході якої депутати проголосували за затвердження соціально-важливих програм області та внесення змін до бюджету. У засіданні взяв участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе
27 березня
Щороку на весняних канікулах Київська область зустрічає учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, цього року місто приймає учасників республіканської олімпіади з географії. 
27 березня
Рятувальники Київщини провели тренування на ТОВ СВГ «Трейд» в м. Кагарлик. Основною метою заходу було - «Ліквідація наслідків розгерметизації запірної арматури», де було практично відпрацьовано порядок дій персоналу під час ліквідації аварійної ситуації.
27 березня
Спеціалісти Фастівського міськрайонного центру зайнятості радо зустрічали 216 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району, які завітали на День відкритих дверей. Їм розповіли про актуальні професії на ринку праці та ознайомили із загальними вимогами певної професії до особистості.
27 березня
На сьогодні учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих військовослужбовців подали 3070 заяв до територіальних органів Держземагентства у Київській області та органів місцевого самоврядування про надання земельних наділів.
26 березня
Зберігаючи вірність присяги, ви мужньо тримаєте оборону, зразково виконуючи свій військовий обов’язок. Від імені Київщини, я щиро вдячний усім військовослужбовцям Національної гвардії за віддане служіння українському народу, за охорону миру і спокою у нашій області, підтримку громадського порядку та безпеки.
26 березня
Метою проекту є створення умов для соціальної інтеграції та соціального забезпечення внутрішньо переміщених дітей та сімей з дітьми у Київській області.
26 березня
Олександр Грищенко живий і здоровий повернувся додому зі Сходу. Цілий рік командир міномета третьої мінометної батареї 72-ї механізованої бригади захищав всю Україну і рідне Полісся. Про це розповіли його колеги з Поліського відділу освіти, де герой працював і знову працюватиме програмістом.
26 березня
Оборот роздрібної торгівлі за січень–лютий 2015р. становив 6,5 млрд.грн. Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі за січень–лютий 2015р. становив 3,8 млрд.грн.
26 березня
Працівниками пожежно-рятувальних підрозділів Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області на протязі березня проводилися профілактичні рейдові перевірки стану зовнішнього протипожежного водопостачання.
26 березня
Підприємствами Київської області у січні-лютому 2015р. виконано будівельних робіт на суму майже 174 млн.грн. Індекс будівельної продукції у січні-лютому п.р. порівняно з січнем-лютим 2014р. становив більше 54%, у т.ч. у будівництві будівель майже 54%, інженерних споруд понад 55%.
26 березня
Отримані дані вибіркового опитування 352 домогосподарств щодо самооцінки населенням стану здоров’я та рівня доступності окремих видів медичної допомоги у 2014 році. За даними опитування вважали стан свого здоров’я “добрим” 54,9% осіб, “задовільним” – 36,6%, “поганим” – 8,5% опитаних.

Новини управлінь

27 березня
27 березня