Новини

сьогодні
Микола Чечоткін зауважив, що наразі на території  Київської області поблизу м. Києва у 5-ти районах продовжується гасіння 8 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 8 га. За результатами повітряної розвідки, проведеної о 7 год. 3 вересня, інтенсивного задимлення на жодному із осередків не виявлено.
сьогодні
Під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки спортсменів Київської області до участі у ХХХІ літніх Олімпійських іграх, ХV Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). 
сьогодні
У селі Розкішна Ставищанського району відкрито пам'ятну дошку на честь загиблого земляка, учасника АТО Віталія Галянта, яка відтепер стане невід’ємною частиною Розкішнянської ЗОШ – рідної школи загиблого.
сьогодні
Адреса та контактний телефон Київського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м.Біла Церква, вул.Гайок, 4-а, контактний телефон (0456) 31-21-85.
сьогодні
Вчора в залі Васильківської районної державної адміністрації відбулось нагородження працівників МНС Васильківського РВ ГУ МНС та волонтерів, які брали участь у ліквідації техногенної катастрофи на нафтобазі «БРСМ» і забезпечували необхідними матеріалами та харчуванням учасників ліквідації.
сьогодні
Київське Обласне Відділення Фонду Соціального Захисту Інвалідів просить направляти заяви про реєстрацію та звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за формою 10-ПІ за адресою, Київське обласне відділення Фонду соцзахисту інвалідів: 04655, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб.409.
сьогодні
Днями Українська ліга благодійників в особі Віктора Косарчука передала Координаційній волонтерській раді при виконавчому комітеті міської ради благодійну допомогу у вигляді 22 ящиків (по 100 ампул) антибіотику широкого спектру дії «Levotor» (левофлоксацин).
сьогодні
1 вересня свято початку нового навчального року відбулося не лише для школярів загальноосвітніх закладів, а і для дітей з особливими потребами. На базі Броварської загальноосвітньої школи №3 відбулося урочисте відкриття навчально-реабілітаційного центру "Мозаїка".
сьогодні
У чемпіонаті світу з боротьби сумо у складі юніорської збірної команди України з змаганнях брала участь вихованка відділення вільної боротьби Броварського вищого училища фізичної культури Карина Колесник.
сьогодні
Щороку 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку з метою їх ушанування, привернення уваги громадськості до їхнього життя та популяризації активного довголіття.  
сьогодні
було затверджено 90 заяв учасників АТО, 16 заяв від поранених в зоні проведення АТО, 2 заяви від родичів загиблих військовослужбовців, 10 заяв від внутрішньо переміщених осіб та 8 заяв сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
вчора
Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяли участь у відкриті першої черги будівництва соціально-адаптаційного проекту «Анатевка» для вимушених переселенців зі Сходу України у с. Гнатівка Києво-Святошинського району.
вчора
Дружина Президента взяла участь в урочистостях з нагоди Дня знань у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20. Цього року навчальний заклад поповнився на 89 першокласників. В цій школі, разом з іншими дітьми, навчаються 26 учнів з порушенням опорно-рухового апарату.
вчора
В сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради розглянули ряд питань, пов’язаних з фінансуванням тих чи інших проектів та програм. Зокрема, на реалізацію цьогорічної програми проведення в місті оплачуваних громадських робіт додатково буде виділено 10 тис. грн.
вчора
Для співвласників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку. Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності.
вчора
Серед заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення під час оплати ними житлово-комунальних послуг, головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій.
вчора
ГУ ДСНС України у Київській області дає роз'яснення щодо поведінки населення у разі виникнення надзвичайної ситуації (основні заходи, дії під час перестрілки, дії у випадку захоплення літака чи автобуса, в разі телефонного тероризму).
вчора
Перше вересня 2015 року запам'ятається жителям села Паришків Баришівського району не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дошкільного підрозділу Паришківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».

Новини управлінь