Новини

сьогодні
У області проходить підготовча робота щодо вирішення питань скорочення природного газу та підготовка до опалювального сезону. З цією метою проводиться ряд заходів. Зокрема, тематичні наради відбулися у Бородянському, Володарському та Згурівському районі, а також місті Обухів.
сьогодні
У Київській облдержадміністрації запрацювала цілодобова «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (044) 286 17 39 або (067) 240 40 15, можна  оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання.
сьогодні
Держземагентство працює над питанням забезпечення земельними ділянками усіх бажаючих військовослужбовців, які беруть участь в АТО на Сході нашої держави. Забезпечення земельними ділянками учасників АТО відбувається за індивідуальним принципом: кожен, хто звернувся до Держземагентства отримує індивідуального листа з інформацією куди йому потрібно звернутися за місцем проживання, з проектом листа, який має підписати, та іншою корисною інформацією.
сьогодні
В світлі останніх подій, що відбуваються на території України, кожен третій переживає стресовий стан, що погано відображається на самопочутті, здоров’ї та результативності роботи. Вражаючим та прикрим є той факт, що кожен 7 громадянин України особисто пережив страшні події у Східних регіонах країни.
сьогодні
До якісного проведення жнив готувалися заздалегідь. Фахівці Управління контролю якості сільськогосподарської продукції Державної інспекції сільського господарства в Київській області завчасно проводили моніторинг матеріально-технічної бази підприємств.
сьогодні
У зв’язку з погіршенням суспільно-політичної ситуації в державі та ймовірністю відкритої військової агресії з боку Росії виникла необхідність у створенні загонів оборони на території України. Зокрема, у Бородянському районі формують такі загони.
сьогодні
В Україні запустять сайт CityNext - ініціативу з розвитку та оптимізації місцевого самоврядування. Основа підходу - потреби жителя міста, співробітника адміністрації або представника структур бізнесу. 
вчора
Верховна Рада України затвердила Указ Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію". У зв’язку з частковою мобілізацією голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра провів засідання Штабу оборони.
вчора
Білоцерківський та Миронівський райони жнивують. Збирають урожай ранніх зернових культур. На Білоцерківщині почали збирати і ярі культури. 
вчора
Практично в усіх районах області вже діють штаби із допомоги мобілізованим та їхнім сім’ям, а також штаби із вирішення соціально-побутових проблем вимушених переселенців. Крім того, у селах та містах області безперервно збирають та відправляють допомогу військовослужбовцям.

Новини управлінь

сьогодні