Новини

сьогодні
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 №637 соціальні виплати особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку.
сьогодні
27 лютого 2015 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками місцевих органів управління освітою, на якій були розглянуті нагальні питання освітньої галузі області.
сьогодні
В прокуратурі Київської області для прокурорів районного рівня проведено науково-методичний семінар за темою: «Особливості організації роботи прокурора по захисту прав і свобод дітей».
сьогодні
Обсяг експорту товарів агропромислового комплексу області у 2014 р. становив 1192,5 млн дол. США, імпорту – 725,0 млн дол. США. Порівняно з 2013 р. експорт зменшився на 3,0 % , імпорт - на 35,6 %.  
сьогодні
Господарствами Київщини проводиться відповідна робота з підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2015 року та здійснюється контроль за станом посівів озимих культур.
вчора
Службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації укладено угоду з ЄС щодо реалізації проекту для соціальної інтеграції та соціального забезпечення внутрішньо переміщених дітей та сімей з дітьми у Київській області
вчора
Відбулася нарада з питань розвитку агропромислового комплексу на Київщині, під керівництвом заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Володимира Лапи та голови Київської ОДА Володимира Шандри. 
вчора
25 лютого головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області завершено фінансування пенсійних виплат за січень поточного року по всій Київщині. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становить понад 957,9 млн. грн.
вчора
Київська та Львівська область є лідерами із забезпечення військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів їх родин земельними ділянками. Починаючи з червня 2014 року, у цих двох областях було надано найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою 
вчора
Відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України Сергію Павлуші. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Поповича, в якому з 2002 по 2005 роки навчався загиблий білоцерківець
вчора
Відбулося чергове засідання комісії з виділення адресної допомоги учасникам АТО, пораненим в ході проведення бойових дій, сiм'ям загиблих, за участі заступника голови облдержадміністрації Дмитра Христюка 
вчора
Працівники ДСНС провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період
25 лютого
ТОВ Пісківський завод скловиробів - підприємство, яке спеціалізується на виготовленні продукції з безбарвного скла, зокрема, стерильних банок для консервування та скляних кришок, скляних пляшок. 

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні