Новини

сьогодні
Перші особи держави вшанували пам'ять творця першої Конституції держави гетьмана Пилипа Орлика, поклавши квіти до пам’ятного знаку гетьману у Києві. 
сьогодні
В рамках відзначення Дня молоді в місті Обухів відбувся Перший молодіжний фестиваль молоді, спорту, а також урочиста церемонія відкриття cкейт-парку. Традиційну червону стрічку перерізали голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра та Обухівський міський голова Олександр Левченко.
сьогодні
Старт пілотного проекту, був оголошений на стратегічній сесії "Зони розвитку освіти в Київській області", що відбулася в Українському домі в Києві. Його реалізація передбачає реформування всієї освітньої сфери столичного регіону впродовж трьох років.
сьогодні
В цьому році святкування Основного закону співпало з Днем молоді. На заходи присвячених державним святам до Переяслава завітали міністр Кабінету міністрів Ганна Онищенко та заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк.
сьогодні
Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк з робочим вiзитом вiдвiдав Яготинський район. В рамках поїздки проведено, зокрема, виїзний прийом громадян Яготинщини, засідання штабу допомоги воїнам АТО, обстеження медичного обслуговування, візит до волонтерського центру.
сьогодні
З 25 по 28 червня мальовничі дніпровські схили, які пролягають через місто Ржищів, перетворилися на мекку для любителів етніки, живої музики та автентичних традицій. Саме тут відбувся вже традиційний VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло».
сьогодні
Ще одну нагороду здобув для Київщини вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, боксер Геворг Манукян. Броварчанин настільки впевнено пробивався до фіналу, що всі, не без підставно, сподівалися на "золото". Однак від фінального поєдинку спортсмен змушений був відмовитися через отриману в попередніх боях травму.
сьогодні
На даний час, на території Київської області тимчасово перебувають 41 781 осіб з числа громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
сьогодні
Четверту нагороду на перших Європейських іграх в Баку Київській області принесла жителька міста Вишневого, спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, дзюдоїстка Світлана Ярьомка
сьогодні
Відкрилася друга табірна оздоровча зміна – «Літо 2015 у ДОТ СТ «Ювілейний». 118 дітей відпочиватимуть там. Також до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Рассвет”, курортного об’єднання “Перлина Чономор’я”, що в смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району відправилися на оздоровлення 138 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.  
28 червня
Країна постійно рухається вперед, у цьому поступі коригуються її пріоритети, змінюються національні перспективи. І Конституція повинна відображати всі ці зміни, на її сторінках мають бути задекларовані положення, завдяки яким нація зможе творити нові європейські прогресивні реалії. Тоді майбутні покоління українців житимуть у цивілізованій демократичній європейській державі, де панує верховенство права, а суспільство живе згідно букві закону.
26 червня
Перебуваючи з робочим візитом у Поліському районі голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра відвідав Пустинно-Нікольський  скит Свято-Покровського жіночого монастиря, який знаходиться в урочищі «Бички»
26 червня
На перших Європейських іграх, що проходять в Баку (Азербайджан) наші земляки показали високі результати та дали привід пишатися ними. У півфінальних боях з боксу за перемогу боролися два спортсмени з міста Броварів, вихованці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Ярослав Самофалов та Георг Манукян.
26 червня
Днями у таборі «Росич – 2015» на Сквирщині відбулася зустріч дітей із Сергієм Пилипенком. Закінчивши Національний університет біоресурсів та природокористування України, був призваний 11 квітня 2014 року до Збройних сил України.
26 червня
Завдяки цілеспрямованій роботі як на місцях, так і обласному рівні, в господарствах області в цілому вдалося досягнути добрих результатів для вирощування основних видів сільськогосподарських культур. Хлібороби Київщини мають всі підстави розраховувати на хороший врожай і в цьому році.
26 червня
Триває оздоровлення та відпочинок дітей Київщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в наметових містечках «Острів скарбів» на річці Десенка та «FORESTCLUB», який діє на базі дитячого оздоровчого закладу «Чайка» (м. Богуслав).
26 червня
Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.
26 червня
Відповідно до постанови Кабміну від 29.04.2015 №300, затверджено Порядок «використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів», державна бюджетна програма «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні
сьогодні
сьогодні