Новини

сьогодні
За чотири місяці 2016 року до державного та місцевих бюджетів Київської області спрямовано 14,47 млн гривень (з урахуванням розстроченого платежу) плати, отриманої від продажу прав на землю.
сьогодні
Вчора відбулася зустріч представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та спеціалістів проекту Європейського Союзу «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області».
сьогодні
За інформацією Головного управління статистики в Київській області у січні–березні 2016 року у Київській області прийнято в експлуатацію майже 362 тис.м2 загальної площі житла, що більше на 17% від січня–березня 2015 року.  
сьогодні
Днями відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.
сьогодні
Вчора  у м. Бровари відбулось відкриття меморіальної дошки, що встановили на фасаді ЗОШ №2 на честь полеглих захисників Вітчизни у зоні АТО Дмитра Олександровича Янченка та Сергія Миколайовича Москаленка.
сьогодні
20-22 травня у Броварах та Боярці відбулися VII Міжнародні авторалі серед осіб з інвалідністю «Каштани Київщини – 2016».
сьогодні
Днями голова Бородянської райдержадміністрації Олександр Янковий взяв участь в урочистому відкритті в Бородянці нового підприємства – газонаповнювального комплексу «Київський» ПП «Надєжда».
вчора
Станом на 20.05.2016 уражено ямковістю близько 1130342 м2 доріг, сумарною умовною протяжністю 7006 км, що становить 30% від загальної протяжності доріг області, з них найбільше ураження ямковістю спостерігається в Богуславському, Бородянському, Бориспільському, Обухівському, Макарівському районах.
вчора
Вчора Білу Церкву відвідала делегація китайського бізнесу. Зокрема,  представники Китайської Федерації промисловців, корпорації "Комплант" та АФЕКК – ц е підприємства широкого кола діяльності.
вчора
Протягом березня-травня 2016 року в області ліквідовано 1,5 тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ, приведено в належний санітарний стан майже 5 млн.м² прибудинкових територій, 424 одиниць парків і скверів площею майже 9 млн.м², впорядковано  1054,1 тис.м². доріг та вулиць населених пунктів, що становить 100 % від запланованих заходів.
вчора
У Київському палаці дітей та юнацтва директори шкіл, начальники  відділів (управлінь) освіти Київської області взяли участь у спеціалізованому тренінгу для працівників освітньої сфери «Інклюзивна освіта – рівень самоосвіти нації. Досвід. Перспективи. Результати».
вчора
Сучасні вуличні спортивні тренажери облаштували  на території навчальних закладів міста Тетіїв. Такий подарунок для дітей зробили депутат Київської обласної ради Олег Балагура та  благодійний фонд «Розвитку громад «Червона калина».  
вчора
Цей широкомасштабний проект культурного та мистецького значення вже вчетверте збере талановитих митців із 15 країн світу, зокрема із США, Китаю, Литви і Фінляндії. Метою фестивалю є розвиток і зміцнення дипломатичних стосунків України та країн-учасниць задля створення позитивного іміджу України.
вчора
Днями, під час прес-конференції для представників міських ЗМІ, міський голова Геннадій Дикий поінформував про ряд важливих заходів, які проводяться міською владою щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.
вчора
За багаторічною традицією у Київській області відбувся обласний фінальний Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Вже 22 роки дітлахи Київщини цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком їх численність збільшується.
24 травня
З метою попередження соціального сирітства у місті Фастові вже 10 років діє Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом».
24 травня
Днями на Білоцерківщині перебувала делегація Республіки Білорусь з робочою поїздкою. Зокрема іноземні гості відвідали ТДВ «Терезине» та ознайомилися з роботою молочнотоварної ферми та роботизованого комплексу.
24 травня
За інформацією Головного управління ДФС у Київській області, кількість громадян, які подали декларації цього року перевищує минулорічні майже на 2 тис. Загальна сума задекларованого доходу становить понад 3 млрд грн., що на 664 млн грн більше минулого року. 

Новини управлінь