Новини

сьогодні
У Згурівці відбувся урочистий захід присвячений зустрічі військовослужбовців Згурівського району, які були мобілізовані під час першої хвилі мобілізації.
сьогодні
З метою напрацювання дорожніх карт у допомозі демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, 30 березня заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк провів розширену нараду.
сьогодні
Ранні ярі в сільгосппідприємствах району посіяно на 64 відсотках відведеної площі. Масовий вихід в поле хліборобів стримує відсутність тепла та нічні заморозки.
сьогодні
Сьогодні на території Київської області тимчасово перебувають 37 060 осіб. Міністерством соціальної політики взято на облік майже 1 млн 200 тис. переселенців. Уряд проводить ряд заходів у вирішенні проблем вимушених переселенців за підтримки міжнародних інституцій.
сьогодні
Сучасний стан вітчизняного птахівництва характеризується розвитком ринкових відносин, зростаючою потребою в освоєнні здобутків науково-технічного прогресу та підвищенні ефективності виробництва, в розширенні міжрегіональних і міжнародних зв’язків.
сьогодні
У районному Будинку культури відбулися збори учасників АТО Сквирщини з метою створення громадської організації, яка захищатиме законні, соціальні, економічні, творчі інтереси учасників Антитерористичної операції на Сході України та їх родин.
сьогодні
Рішенням господарського суду Київської області задоволено позов прокуратури Київщини та визнано недійсним розпорядження Київської обласної державної адміністрації, яким надано в оренду земельну ділянку площею 3,4 га.
вчора
У рамках робочої поїздки до Бориспільського району, голова Київської облдержадміністрації провів робочу зустріч з активом району. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі з громадою Бориспільського району, представив нового голову РДА Дмитра Вороніна. Очільник Київщини побажав голові райдержадміністрації мудрості, терпіння та наполегливості у виконанні поставлених завдань
вчора
У Міністрерстві соціальної політики запевняють, що обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів на 15% буде зняте вже в наступному році.
вчора
Прокуратурою Київської області заявлено до Ірпінського міського суду позов про визнання недійсними рішень Бучанської ради та повернення державі земель площею 12 га вартістю майже 16 млн грн.
вчора
У Міністерстві охорони здоров’я України в ході брифінгу обговорили стан виконання державних цільових програм та заходів у сфері охорони здоров'я, результати проведеного аудиту ефективності та доцільності та інші питання.
вчора
У Фастові перший заступник міського голови Олена Зикова провела засідання Фастівської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. За результатами прийняті відповідні рішення та надані протокольні доручення.
вчора
Минулого тижня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулася урочиста зустріч демобілізованих військових Переяславщини, які під час проходження служби перебували в зоні проведення АТО на Сході України.

Новини управлінь