Новини

сьогодні
За інформацією департаменту агропромислового розвитку КОДА, для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році в господарствах Київської області підготовлено 14,6 тис. тракторів, 11,1 тис. грунтообробних і посівних агрегатів.
сьогодні
За 2015 рік споживачі газу Київщини використали 1,8 млрд куб м природного газу, що на 21 % менше в порівнянні з попереднім роком та майже на 25 % менше в порівнянні з позаминулим. Особливо стрімке падіння споживання газу зафіксовано у побутових споживачів та бюджетних організацій.
сьогодні
В закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА відбулося свято «День друзів». Познайомитися з дітьми та діяльністю закладу завітала координатор сектору служби з питань використання інструментів зовнішньої політики Європейського Союзу Хельга Пендер.  
сьогодні
11 лютого в Київській ОДА департамент агропромислового розвитку провів нараду на тему «Інновації в галузі свинарства та залучення інвестицій німецькою компанією «WEDA»» .  
сьогодні
В ході чергового засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації обговорили важливі для району питання, зокрема щодо облаштування притулку для бездомних тварин.  
сьогодні
У Державному бюджеті на 2016 рік передбачено субвенцію 1 млрд. грн на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілятимуться в залежності від площі сільської території та сільських жителів — чим більша кількість сільських жителів та площа сільської території, тим більший обсяг субвенції для об’єднаної територіальної громади.
вчора
Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті четвертої зміни в дитячому освітньо-реабілітаційному центрі «Зоряний» у с. Карапиші на Миронівщині. У найближчі три тижні тут будуть оздоровлюватися 90 дітей шкільного віку із прифронтових територій Донеччини.  
вчора
10 лютого відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА.
вчора
У Переяслав-Хмельницькому до участі в міжнародному проекті ЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” було включено дві школи. В цілому, для них передбачено майже пів мільйона гривень допомоги від міжнародних партнерів.
вчора
Ліцеїсти відділення лижних гонок Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту взяли участь у чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, який відбувся з 4 по 9 лютого в с. Яворів Львівської області.
вчора
У зв’язку з тим, що в період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ в аптеках зросли ціни на лікарські засоби, до райдержадміністрації щодня надходить безліч звернень від мешканців Сквирщини. Відтак, голова РДА Руслан Лінда провів нараду із керівниками місцевих аптек.
вчора
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе та представники німецької компанії «WEDA» під час робочої зустрічі обговорили перспективи розвитку сільського господарства Київщини. 
вчора
Міська влада прийняла рішення розпочати реформування системи транспорту міста і розробку довгострокової Концепції розвитку, що передбачатиме розробку нової комплексної транспортної мережі, пріоритетом в якій буде розвиток електротранспорту. Раніше таких напрацювань в місті не було.
вчора
У Броварах в бойовому розрахунку з’явиться ще один пожежно-рятувальний автомобіль. Спільними зусиллями рятувальників та працівників ПРаТ «Спецбудмаш» відновлено та модернізовано стару техніку, яка тепер обладнана сучасним водяним насосом і ємністю для води об’ємом 6 куб. м.
вчора
Два тижні тривали спільні засідання постійних комісій районної ради та структурних підрозділів Вишгородської РДА з опрацювання проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік. Такий підхід в обговоренні проекту застосували вперше.
вчора
Активісти селища Борова започаткували новий проект «Вільна молодь козацького краю». У місцевій школі молоді спортсмени облаштували та забезпечили спортивним інвентарем зал для занять спортом і відкрили безкоштовний гурток для тренувань з боксу, боротьби, кроссфіту.
10 лютого
В рамках робочої поїздки до Миронівщини голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів робочу нараду з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району, а також міським та сільськими головами.
10 лютого
Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук під час робочої поїздки до Миронівського району провів перший прийом громадян мешканців Київської області. У рамках його робочого візиту було розглянуто 25 звернень, з яких - 18 особистих та 7 колективних. В цілому під час прийому голова КОДА поспілкувався з 69-ма громадянами.

Новини управлінь

сьогодні