Новини

вчора
Одним з найважливіших пріоритетних завдань розвитку Київщини є створення мережі індустріальних парків, забезпечення умов для відкриття нових підприємств та перенесення в область промислових територій з інших регіонів, а також столиці України.
вчора
За три  роки на Київщині обіцяють придбати  54 нових шкільних автобусів, хоча потреба у них становить 63 одиниці. Фінансуватися закупівлі будуть уже не державним, а обласним і районними бюджетами. Всього наразі у області придбано 225 одиниць пасажирської техніки, проте така кількість лише на 75 відсотків вирішує питання з забезпеченням транспортом учнів.
вчора
За ініціативи Центру творчості дітей та юнацтва Київщини на базі навчальних закладів Львівської області відбувся міжрегіональний семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання  особистості засобами екскурсійно-краєзнавчої діяльності в системі позашкільної освіти».
вчора
Фастівським міськрайонним центром зайнятості  проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Мета заходу - надати допомогу у працевлаштуванні, ознайомленні зі станом ринку праці в районі, розповісти про послуги служби зайнятості та проконсультувати потенційних кандидатів на працевлаштування.
вчора
Біля Ржищева відбувся вже традиційний VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». З-поміж інших подібних заходів він різниться оригінальною концептуальністю та соціальними ініціативами, які пропагують, зокрема, любов до рідної землі та охорону навколишнього середовища.
вчора
Український інститут національної пам’яті оприлюднив перелік міст і сіл, назви яких символізують комуністичний тоталітарний режим. 36 громад на Київщині мають визначити нові чи повернути історичні назви до 21 листопада 2015 року.
вчора
Історичне рішення було прийняте 23 червня на 49-й сесії Київської обласної ради. Мова йде про мораторій на всі види суцільних рубок в межах природно-заповідного фонду місцевого значення.
вчора
Протягом тижн столиця Польщі місто Варшава стало справжнім презентаційним майданчиком для освітніх ініціатив українських і польських педагогів. Київщину представляла Білоцерківська спеціа­лізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов.
вчора
Експертно-технічна група МОЗ України фіналізувала майже всі номенклатури для цьогорічних державних закупівель, залишилося затвердити тільки три: дитяча онкологія, вірусний гепатит, харчування хворих на фенілкетонурію.
1 липня
Голова Київської ОДА Володимир Шандра провів засідання ради оборони Київщини. В ході засідання підвели підсумки 5-ї черги часткової мобілізації та окреслили готовність до 6-ї, обговорили питання соціального захисту учасників антитерористичної операції та результати командно-штабних навчань.
1 липня
Під час прийому громадян було розглянуто 18 звернень. Здебільшого вони стосувались земельних і майнових питань і будівництва, а також забезпечення житлом інвалідів, військових, будівництва дороги, удосконалення роботи дитячих будинків.
1 липня
У Головному управлінні міліції Київщини відбулось чергове засідання координаційної ради учасників АТО за участі заступника голови облдержадміністрації Дмитра Христюка та заступника очільника міліції столичної області Ігора Драпея.
1 липня
В рамках Обласної комплексної програми «Назустріч дітям» виплачено понад 9 мільйонів гривень одноразової адресної матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зокрема, в рамках даної програми грошова допомога надається воїнам АТО, які зараз несуть службу в зоні АТО, пораненим та родинам загиблих.
1 липня
„Ключовим, основоположним рішенням”, що заплановане у рамках реформи члужби зайнятості, є створення Національного агентства зайнятості на базі існуючої Державної служби зайнятості. Агентство виконуватиме функції виконавчої дирекції Фонду соціального страхування на випадок безробіття.
1 липня
Згідно аналізу заключного звіту про підсумки сівби ярих культур під урожай 2015 року в господарствах всіх форм власності, з урахуванням загиблих озимих культур, підлягає обмолоту зернових та зернобобових культур – 40,9 тис. га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 32,8 тис. га.
1 липня
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, визначила нового гарантованого постачальника природного газу всім категоріям споживачів Київщини – ТОВ «КиївоблгазЗбут» (Постанова НКРЕКП №1588 від 21.05.2015 року про видачу ліцензії на постачання природного газу).
1 липня
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів розрахована на широкий загал та не має обмежень щодо виробників чи компаній-постачальників обладнання.
1 липня
Днями в місті вшановували своїх земляків. На стіні середньої школи № 3, де навчалися Сергій Волнухін та Гултур Денис, в школі № 1, де навчався Лесніков Іван, будинку № 10 Чернігівського кварталу, де проживав Білий Василь відбулося відкриття меморіальних дошок.

Новини управлінь

вчора