Новини

сьогодні
У суботу, 23 серпня перед приміщенням Київської облдержадміністрації за адресою пл. Лесі Українки, 1 відбудуться урочистості заходи з нагоди підняття Державного прапору України.
сьогодні
МОЗ України рекомендовано керівникам закладів охорони здоров’я безпосередньо підпорядкованих МОЗ України та закладів охорони здоров’я сфери управління структурних підрозділів з питань охорони здоров’я 
сьогодні
Станом на 19 серпня 2014 обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур на площі 288,9 тис. га, що становить 99,2 відсотків до прогнозу, при врожайності 45,2 ц/га, зібрано 1305,9 тис.тонн зерна, з них  пшениці озимої намолочено – 858,3 тис. тонн зерна
сьогодні
На початку серпня відбувся четвертий (завершальний цього літа) заїзд дітей в оздоровчий табір «Восток». Чудову погода, тепле море і купу позитивних емоцій від нових вражень мають змогу відчути на собі 150 дітей з усіх куточків Київської області. 
сьогодні
На підтримку фастівчан, які мобілізовані з Фастівщини і проходять службу в зоні АТО, службою у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації проведено благодійну акцію «Молимось за Україну», участь в якій взяли діти – вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей
вчора
Під час робочого візиту до Сквирського району голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра відвідав кондитерську фабрику «Грона», Сквирський комбінат хлібопродуктів, ознайомившись з роботою цих підприємств.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Сквирський район, в рамках якої провів особистий прийом громадян, де дізнався про існуючі проблемні питання мешканців. Також провів нараду з активом району.
вчора
Саме так підписав свій малюнок хтось із дітей, які брали участь в заході - «Діти-сироти за мир». В основі заходу, що відбувся в с. Червона Мотовилівка, була спільна молитва за мир в Україні.
вчора
Для мешканців села Пологи-Вергуни відбулася виїзна акція Переяслав-Хмельницького центру зайнятості із використанням мобільного центру професійної орієнтації.
вчора
Розробка  законопроекту про поліцію місцевого самоврядування (муніципальна поліція)  триватиме за участі міжнародних експертів, зокрема, з використанням польської та французької моделей. 
вчора
Двадцять один незабутній день проведуть діти віком від 7 до 17 років з Переяслав-Хмельницького району відпочиваючи в оздоровчому таборі «Чайка» Богуславського району, Київської області.
вчора
Голова Обухівської  міської ради Олександр Левченко спільно з керівником та методистами  управління освіти , представниками СЕС, пожежної інспекції, здійснили об’їзд  шкіл та дитячих садочків міста для перевірки їх готовності до нового навчального року.
вчора
Два тижні  тому ми дізналися про заснування у Вишневому первинного товариства Червоний Хрест, яке надає благодійну допомогу сім’ям військовослужбовців та біженцям зі східних областей. Ми вирішили дізнатися які зміни відбулися в організації з останньої нашої зустрічі та про плани на майбутнє.

Новини управлінь

сьогодні